Přejít na obsah

Handsfree


Harmm

Doporučené příspěvky

Ja mam CK-7W a spokojenost. Mam ho pripojeny do radia (MS-402) a funguje to naprosto paradne. Pokud se mi nechce tahat telefon z pouzdra tak se po zapnuti klicku pripoji via BT, prichozi hovory muzes prijmout tim joystickem od HF, stejne tak regulovat hlasitost.

No a jinak drzak na palubce - telefon ti to dobiji, vidis kdo ti vola :) a taky mas razem vyrazne lepsi signal pripojenim na antenu. Uplne dokonaly to je na navigaci :)

Je to ale malinko drazsi sranda ... CK-7W kolem tri litru, +- kolem litru drzak telefonu, neco za konzoli na drzak (podle toho kam ho chces dat), pokud to chces pripojit do radia tak kolem 200 kabel, a neco za kombinovanou FM/GSM antenu - pokud ji uz nemas.

No a samozrejme je to taky o malinko slozitejsi na motaz ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BarT: pokud mluvis o montazi... Zena ma sluzebni Fabku a vzhledem k tomu, ze je to auto leasplanu, tak jsme to museli dat na montaz do servisu... no a udelali to tak prasacky (za 2700,- KC - BENCar Praha 4 Krc) ze jsem to cele predelal... Nejen ze kabely byly omotane zbytky pasky, nebyly ani poradne pripevnene a jednotka visela... Predelal jsem to tak aby se mi to libilo a bylo to i plne funkcni... Vzhledem k tomu, ze kabelaz mi tam tak trochu prekazela, tak jsem presunul i tlacitka vyhrevu zadniho skla a ASR ... Vse ted vypada krasne a uhlazene... ;) No tim, jsem chtel reict, ze pokud se vyznas trochu v el. tak tu montaz radeji udelej doma sam (druhou otazkou je fakt, co na to zarukla pri vlastni montazi???

Ja jsem si nainstaloval tu sadu CK10 sam a funguje presne tak jak ma bez sebemensiho problemu a vim, ze jsem to udelal peclive...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam CK-7W a spokojenost. Mam ho pripojeny do radia (MS-402) a funguje to naprosto paradne. Pokud se mi nechce tahat telefon z pouzdra tak se po zapnuti klicku pripoji via BT, prichozi hovory muzes prijmout tim joystickem od HF, stejne tak regulovat hlasitost.

No a jinak drzak na palubce - telefon ti to dobiji, vidis kdo ti vola :) a taky mas razem vyrazne lepsi signal pripojenim na antenu. Uplne dokonaly to je na navigaci :)

Je to ale malinko drazsi sranda ... CK-7W kolem tri litru, +- kolem litru drzak telefonu, neco za konzoli na drzak (podle toho kam ho chces dat), pokud to chces pripojit do radia tak kolem 200 kabel, a neco za kombinovanou FM/GSM antenu - pokud ji uz nemas.

No a samozrejme je to taky o malinko slozitejsi na motaz ...

CK7-W jsem právě zakoupil a super.Montáž jednoduchá,jak už bylo napsáno,jde jak přes modrozub zak jako pevná HF,dáš li ji do držáku.Jen nesouhlasím s cenou kabelu pro propojení s rádiem.Vždyť jsou to dva dráty,dělal jsem si to sám

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám Parrot CK3100, spokojeně ho používám. U mě má dvě mouchy: 1) když se několikrát (nevím kolikrát) někomu nedovolám, HF se zasekne. 2) občas se mi přeruší hovor, ale nevím, jestli to dělá telefon (při přepínání mezi BTS-nejpravděpodobněji), komunikace mezi HF a tel. nebo samotný HF. Při řízení nemám čas to zkoumat.

Příští HF chci v autorádiu B)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam CK-7W a spokojenost. Mam ho pripojeny do radia (MS-402) a funguje to naprosto paradne. Pokud se mi nechce tahat telefon z pouzdra tak se po zapnuti klicku pripoji via BT, prichozi hovory muzes prijmout tim joystickem od HF, stejne tak regulovat hlasitost.

No a jinak drzak na palubce - telefon ti to dobiji, vidis kdo ti vola :) a taky mas razem vyrazne lepsi signal pripojenim na antenu. Uplne dokonaly to je na navigaci :)

Je to ale malinko drazsi sranda ... CK-7W kolem tri litru, +- kolem litru drzak telefonu, neco za konzoli na drzak (podle toho kam ho chces dat), pokud to chces pripojit do radia tak kolem 200 kabel, a neco za kombinovanou FM/GSM antenu - pokud ji uz nemas.

No a samozrejme je to taky o malinko slozitejsi na motaz ...

CK7-W jsem právě zakoupil a super.Montáž jednoduchá,jak už bylo napsáno,jde jak přes modrozub zak jako pevná HF,dáš li ji do držáku.Jen nesouhlasím s cenou kabelu pro propojení s rádiem.Vždyť jsou to dva dráty,dělal jsem si to sám

S kabelem na propojeni do radia souhlas. Priznam se ze sem byl linej ho delat, tudiz sem zakoupil za 191,- hotovej. Pri propojeni do origo radia to jsou skutecne dva draty, ktery maj na jednom konci 3,5 mono jack a na druhym konci dva mini iso konektory.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám v autě zabudovanou HF na starší Nokii. Koupil jsem si redukci (nacvakne se do vnitř) na N6230i. Chodí to né moc dobře a postupně to dostává zabrat. Brzy nastanou problémy. Chtěl bych pouze origo držák na N6230i. Nevíte jaké má označení, zda je vůbec možné to koupit (bez celé sady) a na kolik to vyjde?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám v autě zabudovanou HF na starší Nokii. Koupil jsem si redukci (nacvakne se do vnitř) na N6230i. Chodí to né moc dobře a postupně to dostává zabrat. Brzy nastanou problémy. Chtěl bych pouze origo držák na N6230i. Nevíte jaké má označení, zda je vůbec možné to koupit (bez celé sady) a na kolik to vyjde?

Děkuji

Jde jeste o to jestli mas napojenou antenu nebo ne... Pokud jde o drzak - pak je jeho cislo MBC-15S (cca 750 kc) a pokud mas antenu, tak budes potrebovat anteni coupler a ten ma cislo AXF-15S (cca 500 kc)

Harmm: takhle vypada sada u me zeny v aute... ;)

post-22-1153812774.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám v autě zabudovanou HF na starší Nokii. Koupil jsem si redukci (nacvakne se do vnitř) na N6230i. Chodí to né moc dobře a postupně to dostává zabrat. Brzy nastanou problémy. Chtěl bych pouze origo držák na N6230i. Nevíte jaké má označení, zda je vůbec možné to koupit (bez celé sady) a na kolik to vyjde?

Děkuji

Jde jeste o to jestli mas napojenou antenu nebo ne... Pokud jde o drzak - pak je jeho cislo MBC-15S (cca 750 kc) a pokud mas antenu, tak budes potrebovat anteni coupler a ten ma cislo AXF-15S (cca 500 kc)

Harmm: takhle vypada sada u me zeny v aute... ;)

Jo máš pravdu, je to držák, který je propojen s rádiem, napájí telefon a je tam připojena externí anténa. Tedy potom potřebuji obě věci, jak píšeš výše? (mám dojem, že ta moje sada má ozn. CARK 91, nedá se využít anténí coupler původní?).

Dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pánové, mám v autě zabudovanou HF na starší Nokii. Koupil jsem si redukci (nacvakne se do vnitř) na N6230i. Chodí to né moc dobře a postupně to dostává zabrat. Brzy nastanou problémy. Chtěl bych pouze origo držák na N6230i. Nevíte jaké má označení, zda je vůbec možné to koupit (bez celé sady) a na kolik to vyjde?

Děkuji

Jde jeste o to jestli mas napojenou antenu nebo ne... Pokud jde o drzak - pak je jeho cislo MBC-15S (cca 750 kc) a pokud mas antenu, tak budes potrebovat anteni coupler a ten ma cislo AXF-15S (cca 500 kc)

Harmm: takhle vypada sada u me zeny v aute... ;)

Jo máš pravdu, je to držák, který je propojen s rádiem, napájí telefon a je tam připojena externí anténa. Tedy potom potřebuji obě věci, jak píšeš výše? (mám dojem, že ta moje sada má ozn. CARK 91, nedá se využít anténí coupler původní?).

Dík

Bohuzel neda :disgust: ... muzes pouzit jen antenu, kterou napojist prave na ten vazebni clen od nokie...ale to je asi vse... drzak, ktery mas obsahuje anteni vyvod, ktery je propojen s telefonem pres konektor... ;)

Taky jsem to resil - mam doma jeste CARK 91 / stejnou co ty / ale nakonec jsem to resil koupi cele sady nove... (to vis, pri demontazí z Feldy se mi podarilo utrhnout mikrofon a chybel mi napajeci kabel... to by stalo vic nez cela HF :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

www.profinet.cz má sadu CK-7W za cca 3800,- Kč

Ja som ju našiel za 3800,- Sk na www.sysnet.sk, majú tam aj niektoré držiaky.

Sadu už mám doma, len čakám na držiak CR-23 pre Nokia 6020 za cca 1370,- Sk

Inak niektoré e-shopy = poriadny zlodeji, rovnaká sada aj za 5000,- Sk

Ešte by som chcel požiadať o zapojenie repra zo sady do rádia, sú to tie piny tel+/7/ a tel- /12/ na 20pin konektore?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...