Přejít na obsah

Handsfree


Harmm

Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

já jsem handsfree vyřešil autorádiem od Sony s Bluetoothem. Sednu do auta, telefon se automaticky připojí k rádiu. Někdo zavolá, zvednu tlačítkem na rádiu a mluvim. Hovor se ukončí a rádio se dá do režimu před hovorem. Jsem spokojenej a nemusel jsem nic vrat, tahat kabely atd. :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Neprocital jsem to zde cele, ale nyni jsou hodne dobrym resenim handsfreecka autoradia Alpine - viz:

http://www.prohifi.cz/autoradia/alpine-cde-103bt

http://www.prohifi.cz/autoradia/alpine-cde-104bti

lisi se malicko designem a 104bticko uz ma v cene kabel pro prehravani hudby z ipod nebo iphone

Uz jsem videl radii s BT hodne a tohle jsou prvni radia, co me presvedcila, ze to jde udelat poradne a muze to dobre fungovat. Vsichni zakaznici jsou nadseni...

K obema radiim staci uvest do poznamky "flash disk zdarma" a dostanete 4GB flashku za 1 Kc :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Tak jsem PArrotku poslal na reklamaci. Trvalo jim to měsíc, ale je prý neopravitelná a prý vrátí peníze. Tak mně docela potěšily, páč jsem si teda rychle objednal novou, novější model, MKi-9000. Jednak má ovladač bezdrátovej, takže ho mám na volantu, navíc přehrává kromě BT i z flešky, mp3 přehrávače (3,5 jack) a iPhonu/iPodu. Jediný minus je zatím chybějící čeština, má být údajně na jaře (  :blink: dyť už tu máme léto). Existují ještě verze s displeji, ale já už žádný do auta nechtěl. Stačí ten na PDAčku. :)

Profor: Ten držák nejde použít, ty nový "Blueboxy" vypadaj jinak a není je vlastně ani za co chytit, jedině přilepit. :(

post-3479-1239870551_thumb.jpg   post-3479-1239870569_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já používám Kenwood BT100,docela drahá záležitost,ale velká spokojenost. Jenom se připojí jeden káblík k rádiu a je to,ne milion káblů jak u parrotu.Funguje taky skvěle.No ale neuvyžiji to.Kdyby někdo měl zájem napište,prodávám za málo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

...konektor MOST má až Fabie II...podle typu HF co jsem našel má ta tvoje externí reproduktor takže přes ten bude probíhat rprodukce hovoru.Budeš muset vše prohlídnout a zkontrolovat zapojení.

Veškeré kabelové spojení s rádiem je pouze pomocí kabelu MUTE.Pokud máš HF spárovanou s tvým MT tak by to mělo fungovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo, taky jsem koukal te ck-7w ma repracek, ale ten já v autě nemám. HF bylo napojený na konektor na radiu (nad ISO) pomocí dvou pinů a fungoval zvuk přes rádio(zesilovač do repráků)

předpokládám že to byl extrení vstup rádia pro telefon. Nové radio tohle nemá a viděl jsem různé redukce(mezikus ISO) do kterého jde napojit HF, ale nevím jakou redukci vybrat..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Ahoj Fabiatici.

Používáte někdo - resp máte ověřenu nějakou HF sadu pro pevnou montáž, která by spolupracovala s originálním rádiem Symphony a zároveň s Android telefonem?

Konkrétně se mi jedná o Samsung A5 2017.

Vím - kup si rádio s BT a máš po starostech. Tuto informaci však nehledám.

Pokukuji po variantě Parrot CK 3100 LCD. V seznamu kompatibility u daného telefonu tento typ sady nebyl. Představa je taková, že bych se poohlédl po nějakém bazarovém kousku za mrzký peníz...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...