Přejít na obsah

Paket pro špatné cesty


Crake

Doporučené příspěvky

Obsahuje přídavný (plechový) spodní kryt motoru a převodovky, o 20 mm zvýšenou světlost podvozku a tvrdší tlumení, nevím jak u SII, ale já mám v Yetim ještě plastové krytí ramen zadní nápravy a zesílené vedení ruční brzdy a kryty palivového a brzdového vedení, doporučuji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...
  • o 2 roky později...
  • o 1 rok později...
  • o 3 týdny později...

Může někdo srovnat SII s paketem 16 vs 18 kola (podle ověření tam jdou dát)? Mě to přijde dost měkké a nakláněcí (aktuálně 16, 18 jsem ještě nenasadil).

Neměl by někdo tip na tužší pružiny pasující na tento paket - hlavně ne snižující, protože výška mi vyhovuje :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Já teda nevím. Ale mám S2FL  s tímto podvozkem. A rozhodně není houpavý. A to dokonce ani na zimních 16.  V léte na 17 auto drží. Povolní jen to, co povolí guma. Ale podvozek je jak přibitý. Ale cítím každý kamínek. O nějakém houpání s nechávám zdát. Mám to již od výroby. Je tvrdší než S3 s DCC sport.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všechny. Je nějaký způsob jak zvednou zadek u superba 2 kombi? Dal jsem nové pružiny, s uložením, nové tlumiče dorazy a stejně mi stále ta prdel leží a každou chvíli někde chytnu za ta plasty na podvozku co jsou na podlaze pod zadníma sedadly. Děkuji za rady 

zadní pružiny mají barevné označen 1x bílá, 3x žlutá, 1x hnědá

Editováno: , autor: pavel3.0.9
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

zdravim, Superbisty rady II zejmena. V souvislosti s vymenou tlumicu jsem premyslel o zamene puvodnich tlumicu za tlumice z rady Paket pro spatne cesty. Dival jsem se na ETKU co je na internetu a nasel tam kody tlumicu. Vim, ze k tomuto paketu puvodne bylo ale i kryti spodku karoserie. Tyhle dily (kryty vespod, vzadu brzdovych hadic, kryt motoru) jsem tam ale nenasel. Zkousel jsem pod polozkama motor, karoserie, predni, zadni napravy, doplnky...proste nenasel. Nevim zda jsem blbe hledal, nebo tam proste nejsou (coz se mi nezda)

 

A mel bych dotaz k tomu krytu motoru. Delal se na SIIC 2011 spodni kryt jeste jako lisovany ocelovy plech nebo uz jen plastovy (udajne se skelnymi vlakny pro zvyseni tuhosti). Kazdopadne nenasel jsem zadne jeho cislo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 9 měsíců později...
V 26. 8. 2011 na 13:21, WalkerT napsal:

Obsahuje přídavný (plechový) spodní kryt motoru a převodovky, o 20 mm zvýšenou světlost podvozku a tvrdší tlumení, nevím jak u SII, ale já mám v Yetim ještě plastové krytí ramen zadní nápravy a zesílené vedení ruční brzdy a kryty palivového a brzdového vedení, doporučuji ;)

S dovolením to tu oživím. Nedávno jsem se vrátil z STK a byl jsem upozorněn na korozi na ramenech zadní nápravy - hlavně kolem toho odvodňovacího otvoru (prej kdyby voda tekla do kopce...). Uvažuju o nějaké opravě, ale zároveň bych to rád měl trochu trvanlivější. Ty zmíněné plastik kryty ramen na Yeti se dají dát i na Superb? A co všechno kryjí, jenom zespod, anebo to rameno nějak uzavírají i shora?

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 roky později...

Dobrý den, nevíte někdo, jestli půjde namontovat pružiny a tlumiče z paket pro špatné cesty na podvozek bez tuhle výbavou? Mam Superb 2 FL, liftback, rv 2014, 4X4, 2.0 103kW. Jde mi o to jen trochu zvednout podvozek, občas škrtnu sem tam. Na dálnici trochu plave, tak budu měnit tlumiče, sem si myslel rovnou zvednout a rozumně, neztratit jízdní vlastností. V rodině máme Octavia 2 FL ve výbavě Scout a naprostá spokojenost. Děkuji moc za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...