Přejít na obsah

Natáčení světlometů (AFS) nefunkční


JardaŠ

Doporučené příspěvky

skusim napisat este presnejsie:

"rozvicka" sa udeje zakazdym ked nastartujete, a vzdy sa deje okamzite pri startovani ci to uvidite ci nie, zalezi len od toho ci xenony su pocas startu alebo ihned po nom zapnute,
totizto rozcvicka je relativne rychla, cize ked prepnete napr do 2sekund po nastartovani, uz vidite len dokoncovanie rozvicky, a ked zapnete xenony napr 4sekundy po nastartovani, ukon je uz vykonany aj ked xenony nesvietili (a teda ste nemohli ukon vidiet) a ked teda ich zapnete po 4 sekundach od nastartovania, tak sa uz len rozvietia ...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 10 měsíců později...

Zdravím, u mého SII mi poslední dobou padají xenony do nouzáku. Stává se to jak kdy ale většinou jak člověk nechce je to spíše večer a to se nedá normálně jezdit. Půjčil jsem si kabel a VAG mi hlásí chybu na předním čidle náklonu. Pročetl jsem to tu  a potřeboval bych pomoci s překódováním na zadní čidlo. Může mi někdo pomoci?   

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 2 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
V 19. 10. 2012 na 12:23, lada napsal:

taky mám podobný problém. Nevite cim muze být, že se mi při jízdě xenony natači doleva doprava, ale behem chvile levej xenon zustane hodne natocenej ven i když jedu rovne. Až když uplne zastavim a stojim asi 2-3 vteriny tak se zase srovná......nevim kdy mi to presne zacalo delat.. jen me driv trochu nabouralo auto na tu levou stranu...mam poskrabany naraznik a popraskanou masku ale xenon je viditelne naprosto nepoškozený. Mohlo se stat neco tím narazem ? diky

Mohu se zeptat jak se to vyřešilo s těma světlama.Mám ten samej problém u O III

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2015 na 14:21, HANZTD napsal:

při jízdě ve městě svítí (směřuje) levej xen jakoby do protisměru a osvěcuje levou stranu (zřejmě pro širší osvětlení prostoru) , cca při překročení 53-55km/h je už za šera na vozovce vidět jak se rovná pro přímej směr , to samí narovnání provádí právě při velice nízky rychlosti až zastavení.(křižovatka o auto před tebou) 
je to normální funkce xenu(ů) 


tohle ti to nevysvětlí ??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 minutami, Piter napsal:

Při zapnuti probehne test xenonů.Jen jde o to zpětné natočení při zastavení.To čidlo má na to vliv když vše jinak funguje?Děkuji za info.

A pri startu seto napise asf nefunkci?  Jestli ne tak to nebude  tim , me to zacalo blbnou ze to jednou slo a pak ne a pak uz vubec 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Jery.27 napsal:

A pri startu seto napise asf nefunkci?  Jestli ne tak to nebude  tim , me to zacalo blbnou ze to jednou slo a pak ne a pak uz vubec 

Nic to nepíše. vše funguje.Byl jsem i na dig. ve škodovce vše v pořádku.Začalo to tím že během jízdy najednou levej světlomet se odklonil a už se nevratil.Ve škodovce provedli celkové nastaveni světel a dig.Od té doby při rozjeti světlomet svítí rovně a nad cca 15km/h se odkloní a při rychlosti nad 50km/h se zas vrátí tak jak má.po snížení pod cca 15km/h se nevratí.Srovná se až auto zastaví.To dříve nedělalo.Při snížení rychlosti se pomalu rovna.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 18. 3. 2015 na 14:21, HANZTD napsal:

při jízdě ve městě svítí (směřuje) levej xen jakoby do protisměru a osvěcuje levou stranu (zřejmě pro širší osvětlení prostoru) , cca při překročení 53-55km/h je už za šera na vozovce vidět jak se rovná pro přímej směr , to samí narovnání provádí právě při velice nízky rychlosti až zastavení.(křižovatka o auto před tebou) 
je to normální funkce xenu(ů) 

 

zdravím, až tady jsem si přečetl že se nejedná o chybu... všiml jsem si toho na svém autě, nedá se toto natáčení (do leva při jízdě menší jak 55km/h) vypnout? už z toho začínám šilhat... je divné že od chvíle co jsem auto měl, to nedělalo a začalo to dělat asi až po výměně čelního skla v autorizáku, kde teda asi aktualizovali nějakou jednotku, nebo to možná nastavili... je nějaká možnost jak jen tuto funkci vypnout? (jak? 🙂) natáčení při zatáčení chci zachovat, díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
V 15. 9. 2016 na 18:05, ferda25 napsal:

Pokud odejde přední číslo, tak stačí jen překódovat jednotku jen na zadní čidlo a udělat základní nastavení.

Potreboval by som pomôcť. Vymenené 2x predný senzor na chvíľku bol pokoj no problém je zase. Svetla idú dole a naspäť do východzej polohy,ale potom je problém ze svetla celý čas skáču cca 1cm hore dole celý čas.

Konektor je ok niesu poškodené ani káble.

Pretom by som potreboval pomôcť keďže je už zima opravím to až v lete. Potrebujem nakódováť iba zadný senzor , vag mám takže by nemal byť problém.

Potrebujem vedieť kde a čo zmeniť. Ďakujem za skorú odpoveď

 

Octavia 2 r.v. 2006-2007

Editováno: , autor: jaro43434
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Dobrý den, už si nevím rady, mám dvojkového superba s bi-xenonama a stává se mi jedna nemilá věc. Při zapnutých automatických světel a následné zapnutí dálkových světel, mi chvilku svítí a natáčí tak jak mají, ale jedu po rovince, vjedu do levotočivé zatáčce, tak mi zůstane vyset levé dálkové světlo vlevo a furt svítí doleva dokud nepřepnu světla do manuálního režimu ( myslím to jako, jak se zapínají světla třeba u fabie jestli si rozumíme). Nevím si rady co s tím je, jestli to bude jednotka natáčení nebo jenom blbě nastavený světla. Zkuisím to ještě dát do autorizovaného servisu, aby seřídily světla a daly světla do základního nastavení. Doufám že to pomůže. Jestli s tím už někdo má zkušenost, tak jestli by mi neporadil co s tím dělat. Děkuju moc předem za diskuzi a nápady 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...