Přejít na obsah

Zadní naraznik Fabia 2


Doporučené příspěvky

No tak teraz neviem, v príspevku č.4 si písal niečo iné  :kol-28: , viem o popise "pouze pro hatchback od KT 13/2010". Zamýšľal som sa nad tým už dlhšie a mne to vychádza tak, že zadné nárazníky (uchytenie, tvar) by mohli byť rovnaké, porovnával som fotky, pozeral do etky a za tú cenu to risknem, keby bol problém tak ho strelím trebárs aj tu na bazar.

 

ifkoo1131: Tak tá cenovka z oba... mi je dobre známa, s poliakom som sa dnes dohodol, že mi to donesie k hraniciam - budem mať cca o dva týždne cestu poblíž tak si urobím malú odbočku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak teraz neviem, v príspevku č.4 si písal niečo iné  :kol-28: , viem o popise "pouze pro hatchback od KT 13/2010". Zamýšľal som sa nad tým už dlhšie a mne to vychádza tak, že zadné nárazníky (uchytenie, tvar) by mohli byť rovnaké, porovnával som fotky, pozeral do etky a za tú cenu to risknem, keby bol problém tak ho strelím trebárs aj tu na bazar.

No na tom odkaze je to navíc jen ten difuzor, ne celý nárazník, tak nevím, co s tím čarují, je to divné :D

Vycházím z toho, že proč by měnili uchycení uvnitř, když se zadek zvenku po faceliftu vůbec neměnil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...