Přejít na obsah

Mapy Nexus


Doporučené příspěvky

  • o 1 měsíc později...

Zdravím.

Jsem z Ostravy a řeším stejný problém.

Koupil jsem Octavii s MFD2 Nexus, ale bez navigačních CD.

Poradíš jak to CD zapsat tak, aby ho Nexus neodmítnul?

prosím kontakt na lukon@email.cz

Díky :-)

Nezáleží na cd ale na vypalovací mechanice.Musíš jít cestou pokusů a omylů tak jako všichni co jim to funguje.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 1 měsíc později...

Ahoj. znamý si koupil Octavii r.v.2007 a má tam Nexuse. Jenomže k tomu nedostal žádné CD a když zapne navigaci, tak to po něm chce navigační CD. Můžete mi prosím někdo poradit popřípadě poslat nějaké odkazy na stažení. Budu moc rád.

Děkuji a mějte te se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
  • o 5 měsíců později...

Mám všechny mapy DX 2013 celé evropy včetně flash CD na češtinu. Funkční samozřejmě i na nexus.Tak kdyby s tím chtěl někdo pomoci obraťte se po mailu danielmatyas@volny.cz

Mapy DX jsem upgr. na rok 2014, čr+pl, německo, hl.tahy evropy, alpské státy, itálie, francie, benelux, španělsko portugalsko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím  taky shánim mapy do nexuse už rok ale zatím marně  našel jsem jednoho z ostravy ten je ma,  ale jak jsem mu napsal že bych si to od něho stáhnul za nějaky poplatek tak se namě vysral  ani neodepisuje  no nic skouším to dále snad nekoho najdu.     

 

 

můžete někdo  poradit           dík

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

dával jsem tady hodně odkazu no někdo mě naprášil a linky smáznul.

pro některé je hodně špatně si to udělat 

musíš mít vypalovačku která má v sobě čipset renesas aby to mohlo vypálit pak program do PC CD clone nejmenší rychlost nastavit na pálení 

no jednodušší je koupit tohle a máš po starostech do smrti  mohu jenom doporučit. už jenom z toho důvodu že panel je tablet který se vezmeš sebou a zůstane tam jenom radio takže pro zloděje je to bezcenná věc a netahá jich to ukrást podívejte se na odkaz šikovná věc 

Hodně Funkcí .Dodaní trvá trochu delší protože má hodně objednávek a nestíhá to všem zasílat . 100% spolehlivost.

 http://audio-video-tv.hyperinzerce.cz/autoradia/inzerat/8657054-autoradio-nabidka-praha-6/#.Uvx5smJ5OHM

každý rok za mapy 5000kč  3roky 15000kč  a to neříkám že to je jenom CD bez usb a hodně funkcí to nemá.

:kol-47:  :kol-38:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...

jednoduše prostě stačí číst 

Škodovka je má za 5000kč kup si to  nebo pak začni číst forum 

 

nebo tady jsi kup 

 

http://www.audiocom.cz/navigacni-software/skoda/

 

nebo tohle si kup a máš po starostech ten kluk je prostě dobrý a má dost dobré rádio 

za super cenu 

a bez starosti 

za te prachy to fakt stojí !!!!!!!!!!!!!!!!

 

http://audio-video-tv.hyperinzerce.cz/autoradia/inzerat/8657054-autoradio-nabidka-praha-6/#.U85uL_l_uAV

Editováno: , autor: pista6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Zdravím všechny, po pár pokusech stahování a něco vypálení několika CD se vzdávám.

Mám v autě (viz. příložené fotky) pokud vám to něco říká, může mi někdo poradit nebo sehnat poslední mapy do NAVI.

 

post-90718-0-59565700-1413818556_thumb.j

post-90718-0-85151300-1413818564_thumb.j

Editováno: , autor: vocsfa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Už mi psalo a volalo pár lidí. Jestli jsem něco sehnal. A ano sehnal mám a funguje.

Dám sem návod a kde a jak co stáhnout a jakou použít vypalovačku, medium a program.

 

Jen mi prosím dejte víc času. Mám moc práce a moc času mi na tohle nezbývá :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 5 měsíců později...

Už mi psalo a volalo pár lidí. Jestli jsem něco sehnal. A ano sehnal mám a funguje.

Dám sem návod a kde a jak co stáhnout a jakou použít vypalovačku, medium a program.

 

Jen mi prosím dejte víc času. Mám moc práce a moc času mi na tohle nezbývá :-)

zapomněl jsi jakou musí mát vypalovačku aby to vypálily s čipsem renesas ne každá vypalovačka to umí a potom ještě jedna věc ten program je v zkušební verze pak se zablokuje 

a naposled návody a vše potřebný už jsem tady dával a někdo to nahlásil a smáznul to všechno. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...

Zsravim Chlapi. Mam O2 RS a v nem Nexuse, bohuzel ale bez CD mapy Ceske Republijy, pomuzete mi prosim kde sehnat? Diky moc a at to jezdi

PS:martinvajdl@seznam.cz. 

Nebo klidne osobne, za nejaky peniz MB a okoli. Diky diky

Editováno: , autor: Genik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...