Přejít na obsah

Jaký motor vybrat do SI?


ccdeny

Doporučené příspěvky

nejlepsi je se asi projet se vsema motorama aspon par km v bazaru a udelat si svuj nazor. Navic ja tu 2,8i nikdy nemel, jen jsem s nim parkrat jel. Navic pises ze jsi jeste student tzn. asi budes mladsi tak nevim jestli ti uhlazena 2,8i bude sedet z pohledu pocitu dynamiky... treba se Ti bude vic libit vlna tociveho momentu u 1,9TDi. Jestli ale s autem jezdis po dalnici ustalenym tempem, tak je prijeny mit tichy motor s mit dostatek vykonu i ve vysich rychlostech. stejne tak je prijemne neradit kdyz te nekdo ve stoupani zpomali (treba kamion na 90).

ale rikam radsi motory vyzkousej sam...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 1,9 Tdi 96 Kw a jsem s ním spokojený. Do chorvatska jsem měl spotřebu 5,4L! A dlouhodobou mám 5,9L a to jezdím hodně po městě. Motor mi přijde spolehlivý a zátah motoru mi vyhovuje, na závodění takové auto nemám a když chci předjet nějakého šneka, tak to vystřelí celkem slušně. Takže už kvůli té spotřebě a spolehlivost bych do něj šel určitě zase kdybych se měl teď zase rozhodovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdravím všetkých majiteľov aj nemajiteľov SuperB-ov.

V týchto dňoch u mňa nastal čas kupovania SuperB-u a nakoľko sa jedná o určitú investíciu a môj prvý vytúžený SuperB, nerad by som ľutoval a bol sklamaný. Preto sa na Vás obraciam s prosbou o radu, akú motorizáciu kúpiť a na čo dať pri kúpe pozor ( myslím nedostatky, poruchy ).

Ja osobne sa rozhodujem medzi :

* 1,9 TDi - 96kW - 285Nm - 130k

* 1,9 TDi - 96kW - 310Nm - 130k

* 2,5 TDi - 114kW - 310Nm - 155k

* 2,5 TDi - 120kW - 350Nm - 163k

Ďakum Vám za akúkoľvek radu, ktorá by mi mohla pomôcť pri výbere a kúpe SuperB-u.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 roky později...

Zdravím, chtěl požádat o radu při výběru motorizace u Superbu I pro známou. Jezdí okolo 10 tisíc ročně, takže jsme se shodli na benzínu, ale teď který? Našla si tyhle dvě auta: http://www.tipcars.com/skoda-superb/skoda-superb-48220018.html a http://www.tipcars.com/skoda-superb/skoda-superb-3023262.html . Jde jí hlavně o dobrou spolehlivost, za mne tedy vítězí dvoulitr. Jak je na to ta osmnáctistovka v dlouhodobějším hledisku se závadama? Díky moc. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...