Přejít na obsah

Sportovni kryty pedálů z ušlechtilé oceli orig. prisl. Skoda


Sharpens

Doporučené příspěvky

  • o 1 rok později...
  • o 6 měsíců později...
  • o 1 rok později...

Já před necelým rokem risknul tu čínu a zatím teda nelituju. Včetně opěrky nohy to bylo za 700,- i s poštou. Na pedál plynu se to jen nasune, spojka i brzda byl přímo origo zabalený díl i s číslem a opěrka nohy to samé.

 

post-49391-0-91206900-1420575547_thumb.j

Editováno: , autor: hansHK
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já před necelým rokem risknul tu čínu a zatím teda nelituju. Včetně opěrky nohy to bylo za 700,- i s poštou. Na pedál plynu se to jen nasune, spojka i brzda byl přímo origo zabalený díl i s číslem a opěrka nohy to samé.

Potřeboval bych jen tu opěrku. Je potřeba její úprava? Mohl bys mi zaslat nějaký odkaz? Klidně do SZ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
  • o 2 týdny později...
  • o 9 měsíců později...

Přátelé, z vaší zkušenosti - v čem vidíte výhodu sportovních krytů pedálů? V čem je rozdíl? Neměl jsem nikdy možnost porovnání, proto se ptám. Asi vás to překvapí, ale třeba já osobně mám problém s tím, že když je mokro, hrozně mi vržou na pedálech boty. Tak jsem přemýšlel, jestli v tomhle nebudou (kvůli jiné ploše těch gumových plošek) sportovní pedály lepší. Díky za jakékoliv postřehy!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K tomu materiálu: pokud se nepletu, tak pedály jsou  plastové a ty plošky v nerezu - tam je taková měkčí guma, takže by ti to vrzat nemuselo. Jinak estetický dojem je samozřejmě dobrý. Mám na nich kolem 130T najeto, ty plošky jsou již možná z poloviny ošoupány, ale noha se mi na nich zatím nesmeká a nevržou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam tieto:

https://www.aliexpress.com/item/Stainless-Car-Pedals-For-VW-Passat-B6-B7-CC-Alltrack-Sharan-7N-Skoda-Superb-II-Fuel/32464780802.html?spm=2114.13010608.0.0.oAg1wK

 

maximalna spokojnost. Nevrzgaju a vyzeraju ako original.

 

Jedine z mojej skusenosti... Na sportove pedaly sa hodi hladka podrazka. Ked uz mas nejaku vybramovu, tak ta na brzdovom a spokojkovom pedali obcas nesadne...

Ale nie je to nieco s cim sa neda zit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...