Přejít na obsah

Ostrava


Doporučené příspěvky

to jsi neviděl? uvidíš na fotce :D Měl jsem ve třetím brzďáku nějakou zelenou mouchu a to už od doby, co jsem si převzal auto - čili ca. půl roku. Pořád nějak nechtěla ehm "zaniknout" a plast je vzadu lepený, proto jsem ji nemohl dostat ven - díky Honzovi a "jeho" kompresoru se ji však podařilo vyfouknout pryč - obtížně, ale podařilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vím - nevím, čím to je, ale sere mně to už ca. 2 měsíce. Vždy až když do toho několikrát jebnu, vyskočí to a až poté jde zařadit jedničku - i toto nechám v servise opravit (jestli jde o nějakou unavenou pružinu, či co) :kol-32:

Hele, andulku mi nech, je to mazel :D

EDIT @jozzi: kam? do brzďáku ? :D

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hele, neserte mně, nebo ještě vyhrabu zelenou potvoru a znak bude můj ! :D

Marek: zvenčí není vidět, že mi to blbne a faktem je, že se při tom řazení zpátečky cítím jako neschopný důchodce :D Vsadím se, že jste asi nechápali, co to dělám :p

Jinak bylo super, Pepo, ty se ozvi ještě dříve a někam sedneme, Marku, na tebe kašlu, jsi zlý :kol-26::D

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...