Přejít na obsah

Ostrava


Doporučené příspěvky

Pro vsechny, kdo by meli zajem a letos se chteji podivat na sraz jednoho "zneprateleneho" fora :D

Moje vidina je takova, jeli bychom spolecne na sraz OC clubu, vzali sebou gril, pivka, Mountain Dew a vse co bude potreba. Objedname si chatky a udelame poradnou akci a uzijeme si to :) Je to cca 180km, takze pohoda. Pro ty kdo by meli zajem, necht mi napisou SZ, nebo se vyjadri pritom do tematu. Pokud se najde alespon par aut, budu rad.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jakto že maš vyhrazene misto ? na hrabuvce to nejde , jedine žebych byl vozičkařem :(

Dokonce mi teď zdarma změní i SPZ. V Porubě to je tak že nesmí být vyhrazené parkování na více jak 20ti procentech kapacity parkoviště. A držitelé průkazu ZTP mají vše zdarma. Jinak jsem platil 1000kč za vyřízení a 880kč měsíčně. Od letošního Února to zvedli na 990kč měsíčně. A jelikož tady máme takovou malou nemocnici,tak si to platím ať mám kde parkovat. Bo jinak je to tady masakr!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mountain dew je něco parádního.:) U nás se to kdysi prodávalo. Pak přestalo -stejně jako Dr.Pepper. Toho v poslední době zase začali prodávat v globusu. Ale mountain je problém. Fakt jedině Polsko. Vždycky když jedu, dovezu kartonek. :)

Je to americká limonáda. A přirovnal bych to k přeslazeným sodovkám, které byly za komančů (žlutá a červená nejčastěji). Teda, jestli si to ještě někdo pamatuje. :)

Funguje to asi takto - zkusíš a zamiluješ.

Tak dost už o správně vychlazené, perlivé sodovečce. :)

Do Těrchové bych jel kucí taky. Pokud už budu zdravý teda...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...