Přejít na obsah

Ostrava


Doporučené příspěvky

Panove doufam ze to nekdy opet zopakujeme a ne ze to bude za pul roku. Jinak ten muj problem co jsem s nim prijel byla pojistka jen by me ted zajimalo co to zpusobilo. A jeste se Vas dcera pta proc jste nikdo nechteli videt roomstra, ja mam na to svuj nazor , ale ona mi to nejak neveri.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Panove doufam ze to nekdy opet zopakujeme a ne ze to bude za pul roku. Jinak ten muj problem co jsem s nim prijel byla pojistka jen by me ted zajimalo co to zpusobilo. A jeste se Vas dcera pta proc jste nikdo nechteli videt roomstra, ja mam na to svuj nazor , ale ona mi to nejak neveri.

Ahoj,ale víš že má pravdu,jak jsem vyděl ty fotky, tak mne úplně vypadlo z hlavy, že jsem se nekouk  na tvé auti,tak příště to napravím   :kol-32:

Editováno: , autor: FABTONY
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bullets to by slo, ale ja to necham tak ze se nekdy potkame na nejakem opet minisraziku a tam mi to jozzi kdyz bude tak hodny da. Diky za nabidku. Jinak mi je jedno kde se sejdeme treba i u toho globusu ja na to nespecham. Do globusu kdyz jedeme na nakup tak si vzdy kupuji bagetu special (ta je tam luxusni :D ) a prejt ten si pak opekam na panvi :D mnam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...