Přejít na obsah

Ostrava


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Tom077: Jééé, já jsem samec od krávy! Mám vyfocené i Tvé auto, jenže jsem nějak nevychytal kvalitu snímku a není tam moc poznat, tak jsem ji tady nedával... Promííííň! Na dalším srazu to napravím, slibuji!

Ale jestli chceš - mám Tvou fotku (osobně), jak jsem cvaknul foťákem od pasu... :) Ta vyšla supeer! Cooo?:)

Jinak jsme opravdu sousedi. Bydlím cca 100 metrů od Tebe a kolem Tvého auta často jezdím. Ach to parkování tady... :(

ADLERos : Připiš mě do seznamu dalšího srazu :palec2:

Editováno: , autor: jirina5
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tom077: Heeej, tak ty jsou luxusní!!! Tiše závidím.Já stejně jako Libor.Kraťas sháním nějaké liťáky na zimu. Ale sehnat origo škoda 15ky za rozumnou cenu je problém. Takže pokud se mi do srazu nepovede něco sehnat - přiejedu ještě na letních. Ty plechy se mi tam nějak dávat nechce... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jirina5 : díky že se líbí .... doufám,že budou na Fabce vypadat dobře ;) Jinak já je koupil od jednoho kluka co je nabízel tady na fóru v sekci "Bazar" je z Ostravy,perfektní jednání,osobní předání,max. spokojenost. Teď zrovna má na OI 16" - to asi nechceš co?? Jsou úplně nové v krabicích zabalené ... Takže koukej tu na bazar každý den a třeba na něco natrefíš dobrého ... sleduj to!

Jo a až pojedeš na sraz na letních .... tak hlavně nenápadně .... ať tě nevidí poliši :p :p

Editováno: , autor: Tom077
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...