Přejít na obsah

Benzin z polska-kvalita cerpaci stanice


Petrkiller

Doporučené příspěvky

Ja koukam na ceskybenzin.cz celkem dobra stranka ale vzdy nez jedu na benzinku si tam zavolam a zjistim cenu,pak prepocitam kurzem ktery mam ja a jedu :)

Edit: To centrumpaliw je nejake neaktualni aspon nektere cerpacky .. cena z brezna je hezka ale nesedi s dnesni :( a cenapaliw tam je to tak chaoticke ani jsem tam nenasel chalupki :(

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

to nuff : a kdes to tankoval ? u hrbitova nebo na ceste na bielsko? ja byl vcera u hrbitova atam byl N95 za 5.30 ale leze to nahoru,ono skokove to bylo kvuli tomu ze si racili zvednout v polsku dan na phm. snad to alespon s casem klesne ,ale i tak jsem radsi jak tankuju tam nez u nas , mam to poste do prace a rozdil je porad :kol-31:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Achjo me se to uz vubec nevyplati :( ja uz tankuju u nas .. dnes jsem tankoval v ostrave .. ve f-m stoji benzin nekde uz i 35.50 a v ostrave je o korunku levnejsi .. ale nemuzu si pomoct .. kdyz jsem natankoval benzin v polsku a pridal tam vif tak auto jelo jak o zivot .. spotreba byla nizsi ted jsem natankoval parkrat u nas a zda se me porad nejake zdechle asi bych mel lit vif i do toho benzinu u nas ..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No podle toho co jsem si vsimnul, tak i kvalita je na stejne urovni ,jak polsko tak cesko, teda co se velkych koncernu tyce (benzina-orlen) shell , bp .No jak pisu mam to stesti ze jsem z Tesina a benzinky,teda benzinky mam po ceste (naproti jedne pracuju - tudiz mam i denni prehled :D ) ale i tak vzrustajici cena me zarazi :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som bol celkom prekvapeny "kvalitou" N95 na OMV v Uherskom Brode. Na SK netankujem ziadne premium benziny, ale obycajny FuelSave na Shellke, ale tentokrat bolo jasne citim pokles vykonu a narast spotreby.

Viem, ze sa tu bavite o benzine v Polsku, ale nechcem zakladat zbytocne novu temu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...