Přejít na obsah

Benzin z polska-kvalita cerpaci stanice


Petrkiller

Doporučené příspěvky

Diky, tak na ten benzin za cca 34.80,- Se jeste vyplati zajet, ale na to LPG za cca 16.60, coz je jen o max korunu levnejsi nez v Ostrave se zajet bohuzel nevyplati...na nadrzi usetrim max 42 korun :-( Skoda, cekal jsem, ze to bude lepsi...

JO a jeste kdyz se tu uz ptam, nevi nekdo jak je to s tim LPG v Jablunkove u uhelnych skladu? Na ceskybenzin.cz tam je porad za cca 13.90 a data jsou aktualni, ale zda se mi to nejake divne...bohuzel to mam trochu z ruky na to, abych se tam zajel jenom zkusit podivat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Diky, tak na ten benzin za cca 34.80,- Se jeste vyplati zajet, ale na to LPG za cca 16.60, coz je jen o max korunu levnejsi nez v Ostrave se zajet bohuzel nevyplati...na nadrzi usetrim max 42 korun :-( Skoda, cekal jsem, ze to bude lepsi...

JO a jeste kdyz se tu uz ptam, nevi nekdo jak je to s tim LPG v Jablunkove u uhelnych skladu? Na ceskybenzin.cz tam je porad za cca 13.90 a data jsou aktualni, ale zda se mi to nejake divne...bohuzel to mam trochu z ruky na to, abych se tam zajel jenom zkusit podivat...

Nevim zda se az tak moc vyplati, kdyz Slovnaft v Tesine ma N95 za 36,20 Kc, tedy cca 70 Kc na plne nadrzi a jeste je potreba odecist nejakou destikacku za dojezd ke vzdalenejsi Blisce ci Neste24. Uspora je tak 50-60 Kc na nadrzi.

Editováno: , autor: mfilip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měl už někdo nějaké problémy s tím benzínem? Jezdím na něj pořád, tankuju u Blisky a asi začnu jinde :/ Poslední dobou mě čím dál častěji začíná lítat volnoběh asi o 300 ot. skoro to chcípne :(

Tankoval jsem na Neste24 a parkrat na Blisce do 1.8T a nyni do RS. Nikdy zadny problem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak moje problémy způsobil vzduchový filtr extrémně černý (přejel jsem na něj 10 000km) a taky rozpojený přívod vzduchu do airboxu ze sáni :) teď autí i na polský benzín táhne jako za mlada :) spotřeba mě klesla taky o litr takže pohoda .. jezdím za 5.5 L a když na to šlápnu tak za 6 :) a kde prosmvás je Orlen v těšíně? :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jen tak off topic- pokud je ted cena v polsku cca 35 korun,.. v brne je nejlevnejsi benzin za 36.60 a 36.90.. takže se to zase tak moc neliší od polska.. pokud si vemu že tam pro to musím jet.. ale asi bych tam taky jezdil, jen pro to, abych ukázal naší vládě, že jim nedám ani kačku na spotřební dani... já tedka jezdím ve felde na etanol- cena 27.30. dám tam 10 litrů naturalu a zbytek ethanol.. výsledná cena je 30 korun za litr paliva... zupaaa je to divny, ale spotřebu mám stejnou jako na jízdu na natural čistý, měřeno dotankováním do plné...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi- to jasně, bohužel mi z jihu to máme daleko.. a do rakouska se to nevyplatí, snad jen kvuli lepší naftě... každopádně jo, pokud jedete kolem, proč ne, postupoval bych stejně... dneska jezdí do Polska, Německa, Rakouska, stále víc a víc lidí, protože v této zemi to jde bohužel od desíti k nule... sere mě to, ale nic s tím neudělám, do práce jezdit musím a jelikož máme 2 malý děcka, musíme se s manželkou střídat ve vození a vyzvedávání ze školy, školky, takže my jezdíme dvěma auty, takže se snažím aspon trochu šetřit tím ethanolem... radši to ani nepočítám, kolik mě to jízdný stojí, ale víš jak, co dám za benzín uberu zase na jiným...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerekl bych, ze jezdi "stale vice lidi", konkretne do Polska. Od ledna se i v Polsku zvedla spotrebni dan a tak je benzin oproti Cesku levnejsi o cca 1.50-2 Kc, coz neni zadna vyhra, protoze prece jen to nejake km navic stoji, pokud opravdu clovek nejede do Polska za necim jinym. Navic se zvedl i kurz zloteho, behem par mesicu z 5.70 kc na 6,10 Kc, takze ani potraviny tam nevychazeji az tak levneji, jako drive. Naopak je tam rada veci drazsich, od nealko napoju, alkoholu, peciva, az po syry.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím za kámošem vedle Českého Těšína takže to vezmu vždy při jednom :) A teda nevím mě vyšlo že je tam benzín levnější asi o 3kč .. teda při posledním tankování. Ale i tam zdražuje benzín .. a k té VITAY kartě .. už jí mám delší dobu jen jsem teď netankoval na Orlenu :) ale nějaké bodíky už tam budou :) Jinak na polsý benzín spotřeba při klidné jízdě na rychlostní limity 5.6 s 1.4 MPI :) docela čumím .. asi jsem sudnal cihlu z plynu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...