Přejít na obsah

Benzin z polska-kvalita cerpaci stanice


Petrkiller

Doporučené příspěvky

Taky jsem je dostal, uz mi zbyva ale jen jeden.. Tankuju kazdy tyden vzdy pres 40 litru ale priste to rozdelim asi nadvakrat :).. o ty kupony si staci rict a daji ti je? Dneska mi totiz pred mytnou branou u Krakowa nic nenabidli a musel jsem kupon lovit v penezence..

Editováno: , autor: Gabbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jezdím za kámošem vedle Českého Těšína takže to vezmu vždy při jednom :) A teda nevím mě vyšlo že je tam benzín levnější asi o 3kč .. teda při posledním tankování. Ale i tam zdražuje benzín .. a k té VITAY kartě .. už jí mám delší dobu jen jsem teď netankoval na Orlenu :) ale nějaké bodíky už tam budou :) Jinak na polsý benzín spotřeba při klidné jízdě na rychlostní limity 5.6 s 1.4 MPI :) docela čumím .. asi jsem sudnal cihlu z plynu

Pokud je na Castorame i na vedlejsi Blisce N95 za 5.84, tak to je v aktualnim kurzu pri platbe kartou nejakych 35.60 kc. V Ceskem Tesine ma napriklad Slovnaft za 36,90 Kc, takze rozdil jen 1.30 Kc a to nepocitam dalsi naklady s cestou navic na Castoramu, ktere ten rozdil snizi na realnych cca 1 Kc. To mi osobne za to moc nestoji.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naposled co jsem kupoval Benzín u Blisky před týdnem a půl asi .. tak byl za 5.63 a to vycházelo nějak o 2-3 Kč levnější než u nás u na Benzině .. navíc jsem to vzal cestou přes kámoše a od něj je to jen 10 km :) takže mě se to teda vyplatí i za tu cenu že ušetřím jen 100kč když odpočítám cestu těch 20 km .. jsem hold šetřílek studentský co najezdí měsíčně 2500 km :X

Edit: navíc naší pitomé vládě (slušně řečeno) nedám ani korunu do státního rozpočtu a těm zlodějům na benzínkách u nás taky ne .. a to mě udělá tolik radosti na duši, že ikdybych to za 50 haléřu na litru tak se projedu :D

Editováno: , autor: Petrkiller
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No naposled co jsem kupoval Benzín u Blisky před týdnem a půl asi .. tak byl za 5.63 a to vycházelo nějak o 2-3 Kč levnější než u nás u na Benzině .. navíc jsem to vzal cestou přes kámoše a od něj je to jen 10 km :) takže mě se to teda vyplatí i za tu cenu že ušetřím jen 100kč když odpočítám cestu těch 20 km .. jsem hold šetřílek studentský co najezdí měsíčně 2500 km :X

A nespletl ses a nebyla to cena 5.83 ? Protoze ja naposled bral na Blisce 24.2 za 5,62 a moc pochybuju, ze by ta cena vydrzela az do doby pred tydnem a pul, bo jsem napsoled tankoval pred 14 dny v Polsku a to uz byla cena 5.78 Zl. Ale je to samozrejme jedno.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jozzi: jj, kartičku mám. Už od začátku. Akorát jsem ještě moc nekoukal na odměny.

Gabbo: Dík za kupóny :)

PS:

Koukám, že s mým tankováním co cca 14 dnů, a to si říkám, že bych se měl trochu krotit, mám za ten rok akorát tak na letní směs do ostřikovačů nebo na scyzoryk :(

No nic, vytisknu pár kupónků a trochu zvětším konto. Do 15. května mi to ještě asi dvakrát vyjde.

Editováno: , autor: Wojnar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty karticky to neni sleva na vervu ,ale ze mas za ni vic bodu ;) jinak cena nabliske dneska vecer 5.85 jak benal tak nafta

Ja jsem vcera objel vsechny benzinky, ale N95 za 5.85 bylo jen na Castorame, zdalo se mi, ze na Blisce byl uz za 5.91 a stejne tak na Orlen, 5.92 bylo u rondlu kousek nad Castoramou. N98 byl na Orlen za 5.99 ( Verva N98 ) a 5.97 na Castorame. Byl jsem tam v 19.30:-)

Takze ty karticky nejsou na slevu na benzin, ale na nejake darky ?

Editováno: , autor: mfilip
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No nic, vytisknu pár kupónků a trochu zvětším konto. Do 15. května mi to ještě asi dvakrát vyjde.

Tusim ze do kvetna se da jeste dost bodu nasbirat za obcerstveni, vody do ostrikovacu a mycku. Viz.

http://www.vitay.pl/...raj-punkty.html

Ted jsem koupil cele rodince vody do ostrikovacu a hned mam o par set bodu vic.. doufam ze se dostanu na ten autovysavac ale RC auticko by taky nebylo spatne :)

Editováno: , autor: Gabbo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...