Přejít na obsah

Kabeláž vo dverách a jej lámavosť


JozefDrahovsky

Doporučené příspěvky

Zdravím všechny , tak koukám že se kabely lámou až to není normální . Mě se přelomily ve předních dveřích u fabči a přestalo  fungovat stahování oken , repro ....a zrovna v den kdy jsem přijel na stk  :kol-136: co budu povídat ty kecy stály za to . Když jsem se to pokusil reklamovat u prodejce tak mi technik odpověděl to se stává a že v zimě kabely se občas zlomí a reklamaci neuznaly a cena nové  kabeláže bez práce 1860 kč  :kol-44:  .....ještě že má člověk ochotného  kamaráda autoelektrikáře 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Ved práve.Škodovka určite o probléme mizerných káblov a ich nekvalite vie.Ale na to s vysoka s..e ! Ak ti zväzok náhodou nemusia vymeniť na záruku , s radosťou ti ho predajú za mastnú sumu :angry:   

moje slova jak je po záruce tak penízky létaj  a to se ptají jestli je auto v záruce , jak není tak je jednání hned jiné 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

načo celý zväzok? ..

To sa pýtaš mňa? Ja predsa nemôžem za to,že kompetentný človek v Škodovke ti tvrdí práve toto.

Samozrejme,že som si to nakoniec opravil doma sám, a nestálo ma to ani cent! Akurát som tomu obetoval nejaký čas tu na fore,ale sem chodím rád. :kol-47: 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

chlapci, je tu nekde navod jak rozdelat tapecirung u ridicovych dveri na F II?? Nemam problem s kabely, ale neco mi tam hrkota, skodovka se na me vykaslala, nic neslysi, tak si to holt musim opravit sam.. pokud by mi nekdo poskytl nejaky navod jak na tapecirung, nebo dal odkaz, budu rad.dikec

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

1 -  Výplň předních dveří Demontáž: –  Vypnout zapalování a všechny elektrické spotřebiče. –  Vypáčit kryt přitahovače - 5 - zdola směrem nahoru pomocí např. přípravku na demontáž vnitřních panelů -MP8-602/1- . –  Demontovat šrouby uchycení výplně - 7 - . –  Demontovat šrouby - 6 - . Vozidla s elektrickým ovládáním oken: –  Vypáčit panel elektrického ovládání oken - 8 - . –  Rozpojit svorkovnici. Pro všechna vozidla: –  Vycvaknout výplň pomocí např. přípravku na demontáž vnitřních panelů -MP8-602/1- . –  Vyháknout lanko ovládání z vnitřní kliky - 4 - . –  Rozpojit svorkovnice reproduktoru, ovládání zrcátek (podle výbavy). –  Výplň - 1 - mírně nadzvednout směrem nahoru a vyjmout . Montáž: –  Montáž provést opačným postupem. t V případě poškození příchytek - vyměnit za nové. 2 -  Přední dveře 3 -  Čep 4 -  Vnitřní klika 5 -  Madlo přitahovače dveří 6 -  4 Nm 7 -  0,7 Nm 8 -  Panel elektrického ovládání oken 9 -  Vkládací matice

 

post-62595-0-50597000-1392214193_thumb.p

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

5let-47tis. Červeno-bílý-blbnou okna.

Chci se zeptat-stačí zacínovat a dát smršťovačku,nebo bude lepší nějaká spojka? Co se nejvíce osvědčilo?

sletovat a dát smršťovačku , žádnou spojku . kupovat nový kabel je velká pitomost a vyhození peněz ale to že se lámou je problém celýho koncernu 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolega mi v práci říká: Maro nejdou mi stahovat okna... a Já na to (zkušeně..)to budou káble ve dveřach... :kol-31:  :kol-46:

 

post-18950-0-34615500-1392547634_thumb.j

 

 

A přesto že jsem teď odborník na kabeláž tak mně okna stále blbnou... Červeno-bílý kablík mám "opravený"- zakápnutý lepidlem nějakým-kamarád tvrdí že to je nějaké napájení centrálu??? a že není přerušený jen zlomená bužírka. Ví někdo který káblík je od oken? Našel jsem ještě jeden nalomený-tenký zeleno-bílý. Na fotce je vidět jen oprava Červeno-bílého kablíku. Ten druhý je schovaný v průchodce.

post-18950-0-21299200-1392547355_thumb.j

Editováno: , autor: Jay Kay
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dráty jsem opravil a stejně to pořád blbne. Ještě jsem zjistil že nefunguje pojistka proti přivření? Strčil jsem ruku mezi okno a rám a okno nezareagovalo,normálně mi to přivřelo prsty (au..) Dá se ta pojistka nějak zkontrolovat??? Nebo na jakém principu to funguje?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Pokud má ten mikrospínač odjebanej ten plastovej čudlik a tudíž nereaguje, tak kontaktol skutečně nepomůže, neb je to vlastně mechanickej problém toho spínače, kde ho vlastně kus v drtivé většině chybí. Ale lze to jednuše vyzkoušet jestli je to mikrospínač a né kabely. Stačí dálkou odemknou zamčené auto otevřít a zase zavřít postižené dveře-jednotka by na to neměla reagovat a auto by se mělo zase samo zamknout, jako když žádné dveře neotevřeme!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...