Přejít na obsah

Kabeláž vo dverách a jej lámavosť


JozefDrahovsky

Doporučené příspěvky

Tak nakonec u mého auta výměna svazku levých předních dveří ještě v rámci záruky. Dííííky. Objednací číslo svazku je 5J0971120HC - součástí je i průchodka auto-dveře. Jinak na průchodce je číslo 1K0959843C, ale měnit bych ji samostatně nechtěl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Taky se přidám, auto chvíli po záruce. Levé přední dveře stále cvakaly a snažily se odemknout odemčené dveře. Opraveno doma. Opravdu kvalitní kabeláž :kol-43: .

 

Vaša fotografia, na ktorej zachytávate nekvalitnu kabeláž hovori za všetko. Je len zázrak, že nie je viac požiarov vozidiel z vadnej kabelaže alebo bez známej pričiny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, znova bych se tu chtěl zeptat zda někdo neví objednací čísla pinů (počet a popř. kde objednat) pro již zmiňovanou dveřní průchodku resp pro ten konektor? Chtěl bych předejít budoucím problémům a případnou namáhanou část kabelů vyměnit, jen se mi nechce ty piny z kabelů párat.

děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim, nikde to tu uplně nemůžu najít a ani podle DP mi to nejde. Chtěl bych vědět jak jste rozebírali tu dveřní průchodku. Nechci zase za to brát moc velkou silou ale prostě ne a ne sundat tu gumovou krytku. Kdyby někdo věděl nebo popř. fotky moc by mi to pomohlo. Ideálně by bylo i kdyby mi někdo dokázal říct, jaké piny jsou v té průchodce, chtěl bych si v budoucnu dodělávat el. zrcátka + výhřev.

 

děkuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím

Mám FABIA II, rok 2007, najeto 152 000 km.

Nejdříve mě MAXI DOT přestal zobrazovat otevření dveří u řidiče a auto se tvářilo, že vůbec nenastupuji.

Nyní se k tomu přidalo i elektrické ovládání oken - vůbec nefunguje.

Dnes jsem odendal krycí gumu a zjistil, že více kabílků je zcela přetrháno.

Tak se zeptám u nás ve škodě kolik za to budou chtít.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

LukášCBR - vím.Sem to celé pročítal,ale zapoměl jsem tam napsat že se zeptám ve škodě známého.Měl by tam mít nějakou slevu.Ještě sem se tam ale nedostal.

Dnes se jedu podívat na vrakáč.Prý to tam mají a nechají to za 500,- kč.

Jinak MAXIDOT a el.ovládání oken jsou odlišné věci,ale na obojí tam musí být přece kabely.Jak jinak by to poznalo,že mám otevřené dveře.

Mám tam přetrhaných více kabelů - asi čtyři.

Zatím zdravím a dám potom vědět jak jsem dopadl   :kol-47:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tiež mám čerstvú skúsenosť s výmenou káblového zväzku vo vodičových dverách. Asi pred mesiacom mi prestalo fungovať sťahovanie okien. V servise išli viac menej na istotu, boli to polámené káble. Provízorne to opravili a objednali nový zväzok. Vymené to bolo minulý týždeň, cena zväzku 75 eur + práca ... (u nás sa hovorí, no nekúp to... :kol-28: ) . Inak moj Roomster má 4,5 roku a 67 tis. km.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Prosim, nevi nekdo jaky sou to draty(myslim barva buzirky) co vedou k mikrospinaci (aby se na maxiku ukazali)??

Nejsem elektrikar.Jde nejak zjistit zda funguje  napr, "propojit" draty co vedou k mikrospinaci?? diky.

Ten mikrospinac funguje tak: sepne tak s to ukaze nebo je je stale seply a ukazuje rozpojeni??

Diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 měsíce později...

Tak se hlásím do klubu, 2 přetrhlé drátečky a snad všechny natržené, některé i dvakrát, že tam nedaj 0,1mm dráty. Má to cenu opravovat (pájka + bužírka) nebo to nemá cenu (urve se to zase někde jinde) a je lepší koupit rovnou novej svazek? Ještě mě napadlo sehnat dráty + piny do konektoru v A sloupku a zakrátit kabeláž a až ve dveřích to pospojovat (pájka + bužírka).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...