Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 4 týdny později...
  • o 6 měsíců později...
Vidím, že jsme viděli to samé :) ale tady pro to nikdo nebude mít pochopení....majitelé OII jsou moc usedlí a maximálně řeší jestli přejít z 16" na 17" :)

Vždyť to nemá ani červenou odrazku...a viděl jsem je svítit na OI a to člověk neví co to má být za barvu - oranžová, růžová, špinavá bílá?! Vážně ne, prt. je radost za takovým autem jet a netušit co to vlastně svítí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
Zřejmě fake LED svítilny

..fuu..ty kokso ..fakt sila... :o

co mne sa osobne pacia, tak zadne svetla na audi resp. subaru Impreze 08 -> kamos zo "S" sa zo mna rehotal, lebo vsetci navstevnici showroomu su zvedavy na podvozok a interier imprezy, ja som sa zaoberal svetlami ... zial, fotky nemam, ale snad viete :)

ad MISCHO: ano, musim s tebou suhlasit. len to svieti, a clovek hada, co preco a naco....ale drzim sa zasady "bezpecna vzdialenost" a nasledne cim skor obehnut ...

Editováno: , autor: wagoo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Zdarec chlapi,

vyfotil jsem podobnopu octu co mám já, upoutaly mě neseriové světla. Fotil jsem to jen mobilem,takže kvalita fotky nic extra. Nevím jestli to majitel dělal sám nebo to koupil, spíš bych to viděl na domácí kutilsství. Tak se chci s vámi o to podělit.

Rosťa

Hoj takový světla jsou určený od škodovky pro čínu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Pridam (bohuzel ne prilis kvalitni) foto LED zadnich svetel z cinske OII Ming Rui. Osobne jsem videl nazivo a musim rict, ze po prvnich rozpacitych reakcich dle foto je real mnohem lepsi. Neni to Audi, ale oproti nasi klasice lahudka!

BTW: Svazek je vyrazne jinej, proto na vyse uvedeny fotce nesviti bocni pasek LED...

post-9-091813900 1283325184_thumb.jpg

post-9-085675200 1283325194_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...