Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

giorgio: no ja osobne LED zadni svetla povazuju snad za nejmene uzitecny kus dodelavky vubec. Na vsech svych autech, co jsem za 15 let mel, jsem videl zadni svetla svitit asi 2x po dobu par sekund, kdyz jsem auto predal do servisu a odchazel. Kvuli tomu se drbat s nejakou predelavkou? Nebo snad kvuli tomu, aby se nekomu jinemu dobre divalo na me svetla? No to uz vubec ne. Nejak nechapu, k cemu je kus vybavy, ktery v zivote neuvidim a ktery nema naprosto zadnou funkci ani prinos. A to nemluvim o tom, ze opravdu kvalitni a hezke LED svetla pro O2 jsem dosud nevidel. Vetsinou je to nekde na urovni poutovych lampicek nebo cinskeho shitu, pripadne kombinace obojiho. To z linku nade mnou je typicky priklad. :) Ale jinak samozrejme at si kazdy na sve auto dava co chce, kdyz mu to udela radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok mike-k.

U vicero z nas je to o tom, "odlisit se s tuctovym vozem" od ostatnich.

Ja osobne delam do designu, tudiz je to jasna volba.

Asi proto se neucastnim vlaken o motorech, ale spise o vybave a upravach cehokoli.

li-tec je Spanelsko.

Nezustavam nic dluzen ani vybave u svy octy. Ale led lampy tohoto typu byla jasna volba jak jsem je spatril.

Jak jsem psal, octa o dost omladne.

Jinak pokud bych radil ja, tak 1# je zabezpeceni:-)

Nic ti v nazoru neberu, chapu, osobne davam letos pryc po 3 letech devil eyes.

Od sonaru je to hrozna luza, tam to s kvalitou a zivotnosti hodne vazne.

Nicmene vypadaji super, bohužel jen novy:-/ to klidne priznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 4 týdny později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...
  • o 3 roky později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...