Přejít na obsah

LED zadní světla OII Liftback


rostama

Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi,

vyfotil jsem podobnopu octu co mám já, upoutaly mě neseriové světla. Fotil jsem to jen mobilem,takže kvalita fotky nic extra. Nevím jestli to majitel dělal sám nebo to koupil, spíš bych to viděl na domácí kutilsství. Tak se chci s vámi o to podělit.

Rosťa

Tak toto je pekne o hovne, nech sa nehnevá, ale.... grc.... :kol-52::doh

No když jsem to viděl já, tak jsem za ním letěl přes půl města, abych to vyfotil, protže to fakt vypadalo hooodně amatérsky udělané. Ale co bych neudělal pro to, aby jsme se okochali i tím, když se něco nepovede že ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Ani mne sa to nepáči. Vidno, že je to dorobené doma na kolene.

Ale ani svetlá od VW, kde tie LEDky vidno ma neberú, navyše pod uhlom už ani nevudno, že to auto odbočuje. Viacej sa mi páčia LED svetlá, čo používa napr. Audi, tam tie LEDky nevidno, len blikanie smerovky alebo zapálenie brzdového svetla je také ostré, s jasným nástupom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Me se to taky moc nelibi ale v noci jsem na to cumel jak puk! Musim rict ze to bylo moc pekne ale kdyz jsem to videl pres den tak hrozna slatanina. Ale v noci jak rikam nema to chybu!!!

No tak to bych hrozně chtěl..auto, se kterým bych se mohl pochlubit jen v noci lollollol

Joooo, to sedí!!!!!!! :specool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Bohužel si už nevzpomenu na firmu, ale na Autosalónu v Brně v roce 2005 vystavovali natáčecí Xenony, nebo Bi-xenony (teď nevím) a diodový zadní svítilny na OII. Vypadalo to moc dobře, ale bohužel jsem zapoměl na jméno té firmy. Ptal jsem se jich kdy to půjde na trh a odpověděli mě, že jednají se škodovkou o certifikaci, ale zřejmě to nedopadlo, když to není na trhu. Škoda, vypadalo to super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
Našel jsem na netu foto těch světel.Majitel píše,že úprava na zakázku,cenu neprozradil.

Tak už je to tu zas :doh Tahle konkrétní zadní světla se tu už proprala tolikrát, že už bych to sem ani netahal :)

To vlákno je o LED zadních světlech,pročetl jsem ho a fotky různých funkcí se tu neobjevily tak nevím proč si plácáš na čel pane důležitej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem na netu foto těch světel.Majitel píše,že úprava na zakázku,cenu neprozradil.

Tak už je to tu zas :doh Tahle konkrétní zadní světla se tu už proprala tolikrát, že už bych to sem ani netahal :)

To vlákno je o LED zadních světlech,pročetl jsem ho a fotky různých funkcí se tu neobjevily tak nevím proč si plácáš na čel pane důležitej.

Hoď se do klidu a koukni se na 1.PŘÍSPĚVEK v tomhle vlákně !!!!!!!!!!!!!!!! A budeš mít jasno..to auto už tu bylo, přečti si i další příspěvky...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Našel jsem na netu foto těch světel.Majitel píše,že úprava na zakázku,cenu neprozradil.

Tak už je to tu zas :doh Tahle konkrétní zadní světla se tu už proprala tolikrát, že už bych to sem ani netahal :)

To vlákno je o LED zadních světlech,pročetl jsem ho a fotky různých funkcí se tu neobjevily tak nevím proč si plácáš na čel pane důležitej.

Hoď se do klidu a koukni se na 1.PŘÍSPĚVEK v tomhle vlákně !!!!!!!!!!!!!!!! A budeš mít jasno..to auto už tu bylo, přečti si i další příspěvky...

Děláš si asi srandu ne?

To vlákno je o těchto konkrétních světlech,v prvním příspěvku je JEDNA fotka,kterou jsem samo viděl,já sem dám jiné a je to špatně???Kdyby jsi si přečetl můj příspěvek pořádně,viděl by jsi,že na ten první navazuju.

Že se plno příspěvků světel vůbec netýká je OK.

Tak se zklidni ty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si asi srandu ne?

To vlákno je o těchto konkrétních světlech,v prvním příspěvku je JEDNA fotka,kterou jsem samo viděl,já sem dám jiné a je to špatně???Kdyby jsi si přečetl můj příspěvek pořádně,viděl by jsi,že na ten první navazuju.

Že se plno příspěvků světel vůbec netýká je OK.

Tak se zklidni ty.

Srandu? A proč? Ta jedna fotka je víc než dostačující..neříkám, že je něco špatně, tak buď od té lásky a nenapomínej nikoho, ju. Bylo by to fajn.. Navazuješ na příspěvek o 4 měsíce zpátky, ale proč ne. A když kážeš o tom, kdo jak pozorně co člte, tak bys moji poznámku chápal. A jestli ne, tak sorry :p Tím bych považoval alespoň pro sebe tahle konkrétní světla za odbytá..víc amatérsky už to vypadat nemůže..cirkus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děláš si asi srandu ne?

To vlákno je o těchto konkrétních světlech,v prvním příspěvku je JEDNA fotka,kterou jsem samo viděl,já sem dám jiné a je to špatně???Kdyby jsi si přečetl můj příspěvek pořádně,viděl by jsi,že na ten první navazuju.

Že se plno příspěvků světel vůbec netýká je OK.

Tak se zklidni ty.

Srandu? A proč? Ta jedna fotka je víc než dostačující..neříkám, že je něco špatně, tak buď od té lásky a nenapomínej nikoho, ju. Bylo by to fajn.. Navazuješ na příspěvek o 4 měsíce zpátky, ale proč ne. A když kážeš o tom, kdo jak pozorně co člte, tak bys moji poznámku chápal. A jestli ne, tak sorry :p Tím bych považoval alespoň pro sebe tahle konkrétní světla za odbytá..víc amatérsky už to vypadat nemůže..cirkus

Máš pravdu,ztráta času.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...