Přejít na obsah

Multifunkční volant


Celerjehnusnej

Doporučené příspěvky

Určitě to dodělat jde. U sebe jsem to taky nechal předělat.

U Yetiho to bude podobné, možná i stejné.

Potřeboval jsem:

MF Volant tříramenný nebo čtyřramenný (číslo nevím) - 3500Kč

Volantovou jednotku - 1K0 953 549CD - 3900Kč

Kablík pro MF volant - 3T0 971 584 - 620Kč

Páčku stěračů - 1K0 953 519L - 650Kč

Nakupoval jsem u skodateile a montáž byla v ceně. Hotové na počkání za dvacet minut.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 5 let později...

Zdravím vespolek,

mám menší dotázek na více zkušené kdyby se tu objevil ferda, bylo by to super ;) .

Chtěl bych do Yetiho 2010, vtělit volant z FL varianty (O3, Yeti FL, Sup3 ....). V mém stávajícím voze disponuji Bluetooth, hlasovým ovládáním, maxidotem a rádiem bolero, vše ovládáno pomocí multifunkčního volantu (výbava experience).

Otázka zní: Bude potřeba vůbec kódovat, popřípadě bude nutná změna FW ? A co pytle ?

Mám přesně tento volant:

59b2f28f7973d368f7b80000.thumb.jpg.77f9104bae43b39d3695ad8008e0be69.jpg

 

A chci tento:

dsc_02601.thumb.jpg.55bd460587a7baf2c9c3da920d9e75e5.jpg

 

Děkuji :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahoj, namontoval jsem na Yetiho 2015 tlačítka 5E0919719F dal kabel k airbagu s multifunkčními tlačítky. Jednotku mám 5K0953569AL a auto netroubí a tlačítka nefungují. Může mě prosím někdo poradit co dál?? Musim napsat ze v mem voze predtim vubec ovladani na volantu nebylo. Moc děkuji

Editováno: , autor: Domovnik79862
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Dobrý den, dodělávám multifunkci na yetiho ale nemůžu ji rozchodit. Po výměně tlačítek, jednotky a toho propojení tlačítka svítí, ale jde pouze na pravé straně potvrzení kolečkem, kde se přepíná krátkodobá a dlouhodobá ale nejde rolovat mezi jednotlivými funkcemi.  Kódování jsme dali 1002140000 ale nejde to. nějaké rady? Jestli změnit něco v přizpůsobení??? děkuji

Editováno: , autor: dpreslicka
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...