Přejít na obsah

Výměna zpětných zrcátek z FL na předfacelift


lubomir-14

Doporučené příspěvky

Mám otazku , menil som spetne na mojej octavii za FL všetko funguje vyhrev aj blinkre len mi nefunguje osvetlenie nastupneho priestoru :( čo tam treba spraviť aby mi to fungovalo alebo respektivne ako to funguje ? na akom principe ked sa otvoria a zatvoria dvere ? 

ĎAkujem za každu radu , mam octaviu 2006 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, já sem si vyměnil zrcátka za FL a všechno hned fungovalo, nic se nekódovalo (MR2005). Co se podívat, jestli není prasklá žárovka osvětlení nástupního prostoru  :kol-32:

 

Jinak fungujou tak, že se rozsvítí jak se odemkne DO, svítí vlastně společně s vnitřním osvětlením

Editováno: , autor: Stringo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ferdo, já sem si vyměnil zrcátka za FL a všechno hned fungovalo, nic se nekódovalo (MR2005). Co se podívat, jestli není prasklá žárovka osvětlení nástupního prostoru  :kol-32:

 

Jinak fungujou tak, že se rozsvítí jak se odemkne DO, svítí vlastně společně s vnitřním osvětlením

Já jsem zjistil, že po dodělání a dokódování dešťového senzoru se mi osvětlení nástupního prostoru ve dne přestalo rozsvěcovat, svítí jen v noci společně s CH/LH. Tak jen aby se Infinity nedivil, že mu ve dne nesvítí, pokud má dešťák..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já to zjistil náhodou, když sem přicházel k autu ze šera, ale ne úplého, aby se rozsvítilo Leaving Home. Tak jsem senzor přikryl rukou a zkusil odemknout znovu - už to svítilo.

Taky jsem si všiml, že dřív se osvětlení nástupního prostoru rozsvěcelo okamžitě po odemčení (stejně jako LH bez senzoru), teď má za tmy po odemčení asi vteřinovou prodlevu, což si vysvětluju komunikací se senzorem, kdy jednotka zjišťuje, jestli je světlo nebo tma..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...

Ahojte. Mám Octaviu 2 MR08 pred FL a chcel by som vymeniť spätné zrkadlá za tie po lifte. Mám elektrickú sedačku vodiča s pamäťou a preto neviem ako zistím, ktoré spätné zrkadlo je to správne pre mňa. Na allegre som ich našiel veľa ale jediný rozdiel, čo tam popisuju je ten, že koľko ma PINov. Vďaka za všetky rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Měnil jsem je na své mr 2005 ale je pravda že jsem nic neřešil. S tvou výbavou bude dobré koupit takové aby měli minimálně světlo na nástup. Zbytek si myslím,ale nevím to jistě řeší komfortní jednotka která je na dveřích kam to potom připojíš plus budeš kódovat. Přes sedačky by mělo jít nakódovat i sklopení pravého zrcátka na obrubník po zařazení zpátečky. Ale nemám to ověřené.jsem lajk a tohle mi řekl jeden kluk který kóduje. Já koupil obyčejné v černém plastu bez nástupního osvětlení. Je to vážně výměna kus za kus,jen se fl zrcátka zastrčí přímo do té řídící jednotky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Včera jsem ti to napsal...já je vůbec neslyším.pravda poslouchám rádio a tak...myslím si že je to krok k lepšímu,ale to nemohu moc soudit protože se starýma sem najel tak cca 5 km.než se mi dostalo auto do ruky tak už sem je měl připravený nalakovaný a hned sem je šel nandatmjpdm za tento krok moc rád,protože jsou vážně dobré. Jen lituji toho že nemám osvětlený nástupní prostor,ale co bych chtěl za litr za obě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 let později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...