Přejít na obsah

Originální zesilovač (výkon a zapojeni subwooferu)


Doporučené příspěvky

Zdarec chlapi,

mám Béčko s originálním 2din radiem a originálním zesilovačem. Rád bych si do kufru dal nějaký slušný subwoofer ale netuším zda má zesilovač výstup na subwoofer a pokud ano jaký má výkon? Přes tu krabici v kufru nic nemůžu přečíst a ani netuším jak ji sundat abych se k němu dostal. Připadá mi že je uchycený napevno nýty. Můžete mi prosím někdo poradit co a jak abych měl pořádné dunění v autě? Předem díky za info a omlouvám se, jsem laik.

Škoda Superb 2005 1.9 TDI 96 Kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam to same sound system ze zesikem a zrovna jsem to řešil s elektrikařem,ale asi to nepujde,protože z navigace už není žádny vystup,je to obsazeno právě do toho co maš v kufru.Zkoušely jsme vytahnout signal z origo zesiku a šlo to,ale něco mi to rušilo,takovy slaby pískaní,takže jsem to odpojil,až bude čas tak se to zkusi,jinak dal nevim. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...
  • o 3 týdny později...
  • o 1 rok později...

To Akille: Jestli chceš dunění, vůbec tam necpi origo zesilovač, je to stará jebka, 4x70 už vůbec nemá, možná max, což je 25-30W RMS a nic na tom nenastavíš. Když už, tak normální zesík, nějaké kvalitní železo a sub. Nevím, co od toho čekáš. Nebo levná varianta je aktivní subwoofer(pokud Ti jde o nějaký ten low-end bass). Z kabelů zadních repro ve středním sloupku se napoj na výstup z radia. Kup převodík na signál RCA)http://www.radiostar...-converter.html), natáhni do kufru a máš audio vstup. Z changeru(pokud máš) si vytáhni buzení zesíku. Pak už jen napájení přes pojistku přímo z aukumulátoru a je to. Nic složitého. Nebo chceš dražší variantu? Tam už je to cenově výš a návodů je spousta i tady na foru nebo, hi-end třeba tady: http://www.autohificlub.cz/forum. Pokud Ti jde ale jen o nějaký ten decentní bass a žádný Hi-end, vyřeš to takto, jak píšu. - jednoduché a levné

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,mam to same sound system ze zesikem a zrovna jsem to řešil s elektrikařem,ale asi to nepujde,protože z navigace už není žádny vystup,je to obsazeno právě do toho co maš v kufru.Zkoušely jsme vytahnout signal z origo zesiku a šlo to,ale něco mi to rušilo,takovy slaby pískaní,takže jsem to odpojil,až bude čas tak se to zkusi,jinak dal nevim. wink.gif

Tohle by vyřešil ten převodník na signál RCA, stojí pár korun, třeba: http://www.radiostar...-converter.html

A nebo zesík, který má hi-level vstup a ten converter nepotřebuješ

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a tenhle převodník... je místo zadních děr v neorigo rádiu ? do kterých se napojují cinče pro zesík ?

Pokud to teda chápu dobře stačí napíchnout dva drátky co vedou třeba k zadním repro a do toho převodníku teda ty cinče pro zesík ?

Pokud ano, tak to je mazec to by šlo na píchnout i origo rádio bez výstupu . Ta technika jde kua dopředu..... dřív jsem musel vahodit origo rádio, tím jsem přišel o multifunkci a zobrazování na maxidotu, ale pro to duc duc mi to stálo :D

Tak mě oprav pokud to chápu špatně

PS: no oni to tam vlastně píšou jak to čtu znova... Mazec

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, tím převodníkem si z origa radia uděláš sinch signál do jakéhokoli zesilovače. Mám to vyzkoušené z Octavie, kam jsme to dávali, že nejlepší je to z toho středového sloupku, páč je to nejblíže do kufru. Je to jednoduché, vyzkoušeno a signál je čistý bez rušení. Pak by se to dalo napojit třeba i přímo u ISO konektoru někam blízko k radiu a dozadu vést už sinch kabel. Prostě sis tím můžeš hrát

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...