Přejít na obsah

smrad motora


Doporučené příspěvky

  • o 2 týdny později...

Přesně jak píše cestář. Přetěsnili to a tim vyřešili hned tři mouchy - rachtání při startu, kouř z motoru, únik oleje...

 

Takže do AutoStylu (Stodůlky) mě nikdo nikdy nedostane ani vidlema. Kde tvrdili, že autu nic není, že to je běžné.

 

Nechal jsem si raději pro jistotu i zkontrolovat rozvody a ty jsou po 12 tis OK :kol-31:  tak snad to vydrží, jelikož dneškem mně končí záruka :kol-26:

 

Díky všem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

Zdravím,

chci se zeptat, jsem nový řidič, mám Škodu Fabii 1.2

Včera jsem prudce couval a pak jsem cítil takový smrad v autě, jakoby něčeho spáleného. Bylo to chvilku, během půlminuty to bylo pryč. Pak již nic nesmrdělo a vše bylo v naprostém pořádku.  Na displeji se mi objevil nějaký nápis, ale taky po chvíli zmizel. Dojel jsem dopoledne v pohodě a odpoledne jsem jel a vše v pohodě.

Nevíte, co to mohlo být? Jsem nový řidič, tak se raději ptám pro uklidnění.

Díky za reakci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 6. 5. 2017 na 12:32, AndyRod22 napsal:

Jak to myslíš? Jak říkám, jel jsem pak domů a znovu odpoledne a vše bylo v naprostém pořádku. Žádný problém. 

Že jsi jel se zataženou ruční brzdou. Pak se ti na displeji ukáže nápis "Uvolněte ruční brzdu" nebo tak nějak. Přesné znění si už nepamatuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Ani neviem či môj problém patrí do tejto témy  ale skúsim sa spýtať tu :D

Mám problém že je v interiéri pri pustenej ventilácii(klíme) hrozne cítiť benzín ale že fakt neskutočne ako v nejakej 120ke :D , predtým to nerobilo a dnes som skúsil pri naštartovanom motore otvoriť kapotu a tam to smrdí tiež riadne. Cítiť to je vždy keď zastavím, napr. na križovatke alebo na parkovisku. Neviete čo by to mohlo byť? Stretol sa s tým pri   TSI už niekto? Stará octavia občas tiež zasmrdela ale tá už mala svoj vek a tu som nečakal že to začne po 44 000km smrdieť tiež :D . Vďaka za odpovede

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ak cítiť benzín, treba to riešiť naozaj čo najskôr, lebo to môže naozaj zle dopadnúť.
Predpokladám, že nechceš vidieť v správach ako hasič hovorí o výjazde k horiacemu vozidlu, pričom auto zhorené do tla v pozadí bude práve tvoje. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...