Přejít na obsah

4x4 silné hučení - haldex, diferenciál nebo kardan?


CEZAR

Doporučené příspěvky

Tak odpoj svorkovnici na čerpadle Haldexu nebo vyndej pojistku ABS.

Pokud hluk přestane, je pravděpodobně vadné čerpadlo Haldexu.

A rozhodně si zkontroluj hladiny oleje - i v diferenciálu i v Haldexu.

Je poměrně časté, že někdo vypustí olej z diferenciálu ale dolije ho do Haldexu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 10 měsíců později...
  • o 1 rok později...
  • o 7 měsíců později...

Táák....auto stojí v servise a budou mi měnit ložiska v diferenciálu - ty u poloos - byly celé vymlácené. Pak diferák nahodí zpět a zjistíme zda to pomohlo.

Dám vědět jak to bude pokračovat.

Oprava: spatně jsem pochopil servismana. Mám zničené ložisko haldexu ne diferenciálu. Takže to mají vytáhnuté celé, vymění ložisko ( 600 kč ), vymění těsnění ( 1000 kč ), vymění olej + filrt ( 1000 kč +- ) plus musím připočíst práci že. Takže výsledek uvidím za pár dní, až přijedou objednané ložiska.

Ahoj CEZAR 

 

Hele pred dvema dny jsem koupil Scouta a protoze to bylo prvni auto 4x4 a jeste octavka nevedel jsem co ocekavat .

Jede uzasne ale ten hluk co je od 60tky nahoru je nehorazny ! 

Predchozi majitel tvrdil ze to tak je a tak jsem tomu veril ale co ted ctu tak auto pujde do servisu !!

Bohuzel :)

 

ale diky za tvoje story !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

je to těžké poznat (alespoň pro mně jako laika), jestli hučí diferenciál, haldex, pneumatiky, kardan, ložiska kardanu a kdo ví co ještě.

 

Každopádně - ani jsem to sem nepsal - jsem musel nechat znovu auto v servise na výměnu haldexu a diferenciálu. Tentokrát je to ovšem mojí vinou...já blbec jsem si nějak neuvědomil  :kol-44:  , že tam musím taky nechat měnit olej a filtr co 30 000 km...na výměnu jsem jel až po 50 000 a to bych nejel vůbec, kdyby mi to Jirina5 neřekl  :kol-32:

 

Takže samozřejmě všechno na sr*čky vevnitř  :kol-25:

No, ale výhoda je v tom, že mi byl doporučen jeden mechanik od kolegy v práci, který má taky 4x4 a byl s ním moc spokojený. Ten mechanik dělal dlouho ve Škodovce, ale nakonec odešel a rozjel si svůj servis a zatím je to největší profík, kterého jsem kdy viděl. Tak jak byl každý zmatený ze 4x4 a sami pořádně nevěděli, tak tenhle po pár stovkách metrů jízdy s mým autem, naprosto přesně věděl, kde jsou problémy, všechno mi ukázal na zvedáku a když to rozebral tak mi posílal fotky poškozených dílů a při přebírání auta mi ty díly ukazoval co na nich bylo zničeno atd.

Zároveň mi taky ukázal jak mě ošulili v předchozím servise, kde si naúčtovali peníze za vyměněné díly a přitom tam byly pořád ty stejné...takže tak.

Jo a abych nezapomněl, ceny má taky fajn a vše se zárukou a dokladem. Jen má toho dost, tak je horší se s ním domluvit.

 

Tak jsem se pěkně rozepsal, ale to už by stačilo  :kol-138:

 

Má servis kousek od Havířova, takže kdyby někdo chtěl kontakt, stačí mi napsat do zpráv.

Editováno: , autor: Pawouk
NEcituj bezprostředně předcházející příspěvek!
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 let později...
  • o 2 roky později...

Dobrý den, strašně mi hučí nedokážu ani poznat jestli předek nebo zadek ale spíše zadek, hučí to jak šílený při 140km/h neslyším nic jiného ložiska jsou tedka měněny, čím to může být co kontrolovat? jedná se o 4x4 atd 1.9tdi 74kw

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...