Přejít na obsah

Yeti Facelift & Yeti XL


bojler

Doporučené příspěvky

aktualni verze nema mlhovky vzdy !!!

 

sice to tak z venku vypada, ale verze bez mlhovek ma jina svetla. Ty jsou komplet cela vpredu 1dil i presto ze vypadaji nezavisle. Ve verzi bez mlhovek je tam denni sviceni a druha pulka oci je jen plastovy vylisek bez diry na zarovku.

 

Ted jsem to resil u Tchana koupil si verzi bez a premyslel jsem zdali to jde dodelat. Ano jde, ale znamena to vymenu obou svetlometu, doplneni dratu a vymenu ovladace svetel. Takze i kdyz se svetla sezenou na vrakaci (ceny jsou cca 1500/ks), tak to stoji vic nez z vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

btw: .......... zda se mi to, nebo prvni fotka vypada jak kdyz je to foceny pred narodni technickou knihovnou v Praze na Dejvicky ? :D :D :D

 

 

 

 

 

 

........ jinak,... tady jedna fotka YETIKA pro CHINU ;) (y) ........ MOC PEKNEJ S TIM ZADNIM KOLEM NA DVERICH !!!!!!!!

 

nevite jestli to bude i tady u nas ta moznost toho kola ? .... samozrejme ze za priplatek   :D

 

 

post-58977-0-16691400-1378333010_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pekny ;) mrdozni ;)

 

............ teda az na ty cinsky napisy a mozna trochu moc velky logo ,, kohouta " ..... mozna to zkresluje fotka nebo nevim ale mozna mohlo bejt mensi ;) 

 tim nechci tvrdit ze bych ho tam nesnes,... ba naopak a mozna to vypada tedka fakt jak plnohodnotny SUV s tim kolem ;) .... tim se asi taky vysvetluje to,... ze by mohl byt vetsi kurf, ze ? ;)

 

.......... ADD LOGO: myslite ze CESKA ETKA zna cislo loga a slo by objednat tady v CR ? :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...