Přejít na obsah

Yeti Facelift & Yeti XL


bojler

Doporučené příspěvky

tak, tak... bohužel.. se docela divím, že tam nedali také ta ehm "nerezová" zrcátka...

Když to tak vezmu, ani Superb nestojí v L&K za nic.. Laciná kola a divně vypadající hnědý interiér.. Nejpěknější je tedy v současné době OII a trošku se bojím, jak to zase zmrší pro OIII

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samo, toto je individuální.. Ale poněvadž ta nejlevnější kola, která se dnes a denně objevují i na favoritech mladých tuzerů, vyrábějí v kombinaci leštěné/leskle černá, ani trošku se mi nic podobného již nelíbí, sám preferuji buď klasická, jednobarevná, nebo maximálně kombinaci matného antracitu/leštěné. Navíc design těch kol např. k SII vůbec nesedí a v kombinaci s běžným podvozkem to auto vypadá jako koza..

OII je vážně přepracovaná Edition 100 (v podstatě jen jinou plaketkou na bocích auta a na sedadlech + světlou kůží ve dveřích) proto, že tato verze byla velmi oblíbená a líbila se každému.. Myslím, že to o současných L&K modelech neplatí, zvláště ne u SII, jehož podivně jednotvárná hnědá kůže sklidila již mnoho negativních ohlasů ;)

Editováno: , autor: _Denis_
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bohužel, denní svícení v mlhovkách, černé folie na kapotě, diody ideálně i na favoritovi, hid sady do každé rodiny, to je to důležité. Asi největší tovární tuzing jsou pro mě černě lakovaná zrcátka na FII RS.

K SII, je to o chuti. Jedna Octavia L&K parkuje před barákem a zrovna kola jsou podle mě velkou slabinou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Octavia v LaK je, pokud vím, na výběr i s koly Pallas a ty tomu autu sluší mnohem více.

_Denis_: S2 LaK je na výběr i s pouze stříbrnými koly Sirius. Nicméně, jak zde už bylo psáno, je to o chuti. Mně osobně se S2 v LaK líbí i s těmi kritizovanými koly

Yeti LaK vypadá sice hezky, ale z vnějšku to je opravdu čistě jen Yeti ala akční pakety, který vidím, když se kouknu z okna na sousedčiným "laciným" Yetim 1.2 tsi. Sice to vypadá hezky, ale na vrcholnou výbavu bych čekal trochu víc tvůrčí kreativity. Interier dle fotek ok, ale jak v případě S2 LaK to není nic až tak závratnýho, ale i tak se mi líbí. Uvidíme, jak se bude cenově lišit od nejvyšší výbavy.

Bojler: proč vůbec odstraňovali tu chromovou masku? Docela se mi tam líbila.

A ještě jedna poznámka. Právě jsem si udělal konfiguraci Superbu LaK a zajímavý je, že i na něj jde použít paket Outdoor. Je jen chyba v systému nebo je tomu opravdu tak? Vypadá to trochu zvláštně. :kol-32:

Editováno: , autor: Molvy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...
  • o 3 měsíce později...

,, Zahlédli jsme i faceliftovanou Škodu Yeti. Řidič vozidla se však v momentě, kdy uviděl kameru, dal na ústup. První fotografie omlazené verze Škoda zveřejní už tento týden. "

 

 

Neni tam toho sice moc videt, to je pravda ale aspon tvar prednich svetel a mam pocit ze i trochu jinaci zrcatko ;)

 

 

 

post-58977-0-12044900-1376322282_thumb.j

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...