Přejít na obsah

S II FL


ziza23

Doporučené příspěvky

  • o 3 měsíce později...

jinak ja koncim u supa 2......trojku uzasi nechci,octa 3 bude vetsi nez dvojka a to mi bude stacit..Neda se s tim supem jezdit tak divoce jak s octou a nekdy mi to chybi..Sup jede jak parnik...pluje....

New octa ma mit rozvor kolem 265,tak toho mista bude v zadu zase trosku vice....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 9 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...

No, mně se současnej design líbí proti tomu surovýmu industriálnímu VW. Malinkatý změny tvarů mně až tak ani nelákaj (třeba O2 podle mně zmršili). Nějaký asistenty považuju taky za dost drahý a zbytečný kravinky (za chvíli tam nebude ani volant s pedálama - jen pojízdnej obejvák). Když si vemu, v čem jsme jezdili 10-15 let zpátky, tak je Sup Elegance fakt nebe a dudy. Co bych ale uvítal je aspoň 70l nádrž, když jezdim po Evropě, tak občas spěcham - dojezd 650 není nic moc....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Predek lepsi pred fl, zadek (u sedanu hlavne) lepsi po fl. Jsem zvedavej az to nekdo predela. Pujde to?

 

Jinak sup I je asi tak nejvetsi parnik. A ona ta okta III je taky dlouha jako...

 

A toho V6 v supu III je skoda :/

Editováno: , autor: lukas.pce
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Tak vcera jsem mel moznost omrknout asi tak 30 superbu fl. combi i kratkou verzi a takovej kombajn v bile nebo v blede modre je fakt koc peknej. Moc se v superbech neorientuju jsem spis na octavky, ale vsim jsem si novych kol ktere tam budou a ten jeden superb mel fakt luxusni 5ti paprskace...:-) Ale nejhezci bylo novy rsko v modre reace;-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...