Přejít na obsah

Emise Do Dilny 2.5 TDI


littlos

Doporučené příspěvky

Zdravím a děkuji za Tvé tel. č., určitě se po svátcích ozvu a když by jsi mě vyřešil tu mou zatracenou kontrolku budu velmi rád a jak by jsi viděl rozvody? Jak časově a finančně, tím myslím samozřejmě práci, vč. materiálu. Zatím dík. 

Ahoj neni problem,rozvody hračka.Zavolej mi klidně zítra a vše probereme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Prosím tě pokouším se Ti dovolat, ale nějak se mě to nedaří. Chtěl bych se s Tebou domluvit na ty rozvody a kontrolku. Nevím zda nejsi někde mimo ČR, nebo máš jiný tel., ale vyzvání to. Budu to zkoušet dál a jestli by jsi mě provolal až budeš mít chvilku, tak já Ti samozřejmě zavolám nazpět. 776 622 522. Dík.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

zdravím...mám problém. píše to emise do dílny,, turbo žádnou vůli nemá ale když sešlápnu na podlahu plyn tak auto úbec netáhne a když sešlápnu tak je hlučnější motor stalo semito dneska měl sem na rysce málo oleje a dolil jsem a furt nejede na diagnostice jsme vymazaly chybu a furt to je stejný..prosím o radu děkuji   (superb 2004 120kw)

Editováno: , autor: malboross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zaslepení EGR u V6 tdi je pitomost nejvetší,motor jde tvrdě pač se tím zvýši vstřikované mnosžství v důsledku omezení zpetných výfukových plynů do sání.

Každá V6 tdi postavená na EDC s flashí 800BT tzn BDH,BDG od roku 2003 výše s el klapkou sání má diagnostiku EGR AKTIVNÍ !!!!! takže se po chvíli Emise rozvítí a sním kontrolka motoru.

Editováno: , autor: Satas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 5 měsíců později...

Že by zrovna Shell mělo kvalitní naftu, to se říct nedá. Rozhodně zase lepší, než nějaká zapadlá vesnická benzinka, nebo ONO.

Dvaapůle chce prostě honit a honit. Žádné podtáčení, ale pěkně jí šlapat po krku a to furt, jen ať se turbo točí, motor maže a z výfuku bordel lítal (a nezasíral se sazema, atd.). Znám spoustu lidí, co jezdí na hranici volnoběžných otáček-špatně. Pak znám spoustu lidí, co hupsnou do auta a za studena céres-špatně. To byl příklad dvou typů špatných řidičů. Když si necháš 2,5 pěkně ohřát ze studena a pak ho nepodtáčíš, tak se nemá takřka co pokazit. A to platí i po jízdě-nechat vydejchat, klidně pár minut a pak vypnout.

Tím jsem chtěl pouze říct, že na naftě ani tak co se týká této poruchy nezáleží, ale na dlouhodobém stylu jízdy

Editováno: , autor: SUP1
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...
  • o 4 týdny později...

Ahojte Kluci. mam jen takovy dotazek. namnoha vydeich vidim ze klukum na 2.5 114kw sviti pri startu kontrolka motoru a po nastartovani zhasne. ale me to ani na 1.9 ani na 2.5 nikdy nesvitilo. komu z vas to tez nesviti?

Svítí to u 2.5 tdi pouze u motoru s elektronikou EU4 tzn BDG,BDH.U 1.9 to samé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Tak stále čekám na diagnostiku, jinak dneska ráno když jsem auto vezl na servis, tak jsem nastartoval a ozval se zvuk jako když se vyndá špunt z vany a odteče voda.... následně zmizel nápis EMISE DO Dílny a i kontrolka motoru.... Setkal se s tímto už někdo?? Díky

 

tak chyba zní škrtící klapka - bez signálu

Editováno: , autor: Anry0350
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...