Přejít na obsah

Komfortni zavirani 5. dveri Superb Combi


Sharpens

Doporučené příspěvky

Právě naprogramováno na Superb 2014. Dva dny jsem zápasil s ovladači a s Win 8.1 i Win 7 až jsem vzal starý ntb a za 5 min hotovo. Obousměrné ovládání na klíčence (DO) i na tlačítku u řadící páky a bez pípání. Kdyby někdo chtěl, dejte echo do SZ - Ostrava. Nebo po cestě Ostrava/Prostějov jezdím téměř každý týden. R

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...
  • o 1 měsíc později...
  • o 3 týdny později...
  • o 5 týdny později...
  • o 3 týdny později...
  • o 4 měsíce později...

cawte, vsetci pisete ze funguje zatvaranie 5tych dvier. Zaujima ma ako to funguje, mne to robil jeden a pri pake to musim drzat, pri polovicke zastane a musim to zmagnut znova a drzat do konca. Na ovladaci je to tak isto. Je to dost otravne. Pri prijazde do prace musim otvarat kufor na kontrolu, a jednoduchsie je vystupit nech sa to zatvori same ako to tak dlho drzat a zatvara sa to na 2x. Idealne by bolo stlacit a vsetku cinnost urobi ako pri otvarani, je to mozne?  rok 2015. Dakujem za odpoved.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, mioa701 napsal:

V Cariste je to touch alebo tap to close (podržať alebo len stlačiť pre zatvorenie).

Nastavil ti práve to podržanie. Choď do vlákna Carista a naštuduj, zmeníš si to aj sám. Alebo nájdi niekoho v okolí kto má tú appku, je to na 5 minút.

nemam tu aplikaciu, a ani nikoho nepoznam kto by to mohol mat :( mioa odkial si?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...