Přejít na obsah

Komfortni zavirani 5. dveri Superb Combi


Sharpens

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 měsíce později...

  1. [6D Trunk Elek.]

  2. [security Access-16]

Kód "12345", zadejte

[Fit-10]

Přepínač řídicí prostředky pro odblokování dveří zavazadlového prostoru - zavírání: obrátit se "neaktivní"

Ovládání pomocí senzoru pro odemknutí dveří zavazadlového prostoru pomocí dálkového ovládání - one-touch funkce v blízkosti: obrátit se "neaktivní"

Přepínač řídicí prostředky pro odemykání dveří zavazadlového prostoru - v úzkém kontaktu funkce: nastavte na "aktivní"

Ovládání pomocí senzoru pro odemknutí dveří zavazadlového prostoru dálkovým funkcí Řízení tip v blízkosti: nastaveno na "aktivní"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...
  • o 4 týdny později...
  • o 9 měsíců později...
před 9 hodinami, Albion napsal:

Skús si ešte raz prečítať desiaty príspevok nad tvojim....a pomaly!

Panovi jsem psal jeste pred tim, nez jsem napsal muj dotaz... :rolleyes:

 

A to je pro Tebe takovy problem, ze jsem se jeste zeptat zde na foru? Asi bude i vice lidi, kteri umi tuto funkci zprovoznit a budou pro me bliz... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prijde Ti normalni psat o nekom, ze je divnej? 

 

Pokud Ti vadi se na necem se domluvit skrz textovou konunikaci, tak jsi to mel napsat hned i s tel. cislem. Z prstu si ho nevycucam!

 

Chtel jsem od Tebe nastavit otvirani 5. dveri a pises tady neco o upravach vykonu, to si nech pro sebe Ty vykone.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...