Přejít na obsah
  • Vytvořit účet
rogerman

Fabia 1,2HTP 40kW nestartuje

Doporučené příspěvky

Ano typ taky sedí proste když se to startér snaží nahodit tak se tomu nechce ... nejde tam benzin napadl mě immobilizer ale kličky jsem zkusil oba .

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek
    Sdílet na ostatní stránky

vytáhnout vstřikovací lištu a zkusit start, uvidíš jestli budou vstřikovače rozprašovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Caute lidi , potreboval bych poradit.Mam Skodu Fabii Kombi 1.2Htp 47Kw rok 2003.Auto mi az do ted normalne startovalo.Asi 3 posledni dny mi auto startovalo "podivně" .Nastartoval jsem treba az na 6. pokus.A jeste to delalo takovy skřípavy zvuk nez to chytlo.Vcera jsem po praci  zkousel nastartovat a uz to neslo vubec.Otocim klickem ,ukazou se kontrolky , neco cvakne a kontrolky spolecne s budikama atd... pohasnou jakoby byla vybita baterie.Ale pritom svetla normalne rozsvitim , svetla v interieru se rozsviti taky.Tak mi znamy auto domu odtahnul lanem.Behem odtahu jsem zkousel nastartovat a porad nic.Hned jak jsem dojel domu , tak jsem nabil baterku.Baterie je asi rok stara.Po dobiti porad stejny problem.Pujcil jsem si na vyzkouseni i jinou funckni baterii a porad nic.Konatky na baterii jsem vycistil , zkontroloval jsem civky ,svicky , pojistky a vse v poradku.Proste pri otoceni klickem slysim zahuceni , po uplnem otoceni klickem neco cvakne a kontrolky ,budiky pohasnou a nic se nedeje.Nevi nekdo cim by to mohlo byt ?Drive jsem problemy se starterem nemel.Auto vzdy chytlo na poprve,dekuji.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Tak se zdá,že teď ten problém se startérem mít budeš.To cvaknutí je elektromagnetické vysunutí pastorku,které má zároveň propojit kontakty startéru,aby se roztočil.Tam někde bude nejspíš chyba.Nevysune to dost,aby to správně seplo a proud který tam projde,způsobí pohasnutí všeho ostatního,ale nestačí k tomu,aby se roztočil startér.Staří praktikové do toho startéru  mlátili kladivem,ale chce to ho vymontovat a zkontrolovat.

Sdílet tento příspěvek

Odkaz na příspěvek

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlašte.

Přihlásit se