Přejít na obsah

O II motor 1.6 - Nejde zaradiť jednička


firemp3

Doporučené příspěvky

Caute , stava sa mi casto, teda mam uz odjazdene na mojej octe 5000 km a uz asi 30x sa mi stalo, že som nemohol zaradiť jednotku, nemyslim počas jazdy ale napriklad ked stojim na semafore, vyhodim rychlosť a ked idem dať jednotku, tak mi ju nechce hodiť, ostane iba v 1/2 drahy jednotky, pomože ked zaradim dvojku potom znovu preradim do jednotky, nerobi to vtdycky ale obcas sa to stava.

Je to normalne, stalo sa to uz niekomu ?

Octa je nova, 2011 r.v.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...

Tak som dnes zavolal technikovi do škodovky a ten mi povedal:

,, Ano o tomto probléme vieme, je to jedna z vlastností motora 1.6 , že je potrebné ho poriadne vyjazdiť,opotrebovať prevodovku a potom Vám to už robiť nebude.

Máte najazdených iba 5000 km , to Vaša prevodovka ani nevie že je už na ceste.

Problém je v tom, že v tom prípade ked Vám nejde zaradiť jednotka, ste zastavili auto v takej polohe kedy sa ozubenia spojky nezhodujú, takže ked sa tie ozubenia častom opotrebujú bude to vporiadku. Takže to nieje na reklamáciu "

Tsss :D

Editováno: , autor: firemp3
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...