Přejít na obsah

Vadne relatko blinkru ??


malasorte

Doporučené příspěvky

Zdravím, řešil jsem to včera - jednotka je vadná (nekontrolovaně se jakoby chvěje relé) - výměna cca. 2 min. cena origo v KVKelly jako nejhorší dealer 850,- v autosalonu škoda cca. 1150,-

Parada,diky. Ted jeste jak ho vykuchat ven? nemam vubec predstavu kde mam zacit rozebirat palubku abych se na nej dostal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

bejt tebou, tak to nejdřív rozkuchám a zkontroluju co je špatně, případně proměřím. Já to tak udělal u A4 a zase chodí. Byl tam vyskočenej takovej mrňavej plastík a zapadl mezi packy relé. Tak blinkry svítily permanentně, nepřerušovaly. U tebe to může být zaoxidované. Suma sumárum 0,5 hoďky práce i s hledáním a koumáním jak to dostat ven a ušetřeno 700,- co za to chtěli u Audi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak relatko jsem vyndal a nahradil jinym ktere mi privezl kamos. Dela to porad. Ale mam podezreni ze to relatko ktere mi privezl je taky spatne, proto se mu valelo v garazi. Skusim to prohodit s jeho relatkem a odskouset co to bude delat.

No po zapojení nového relátka tak na pár minut odpoj mínusový pól z baterky (způsobí restart počítače). Nám toto dělal brzdový spínač. Po výměně novýho se chyba nespravila, ale po odpojení baterky to jelo tak jak mělo -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak relatko jsem vyndal a nahradil jinym ktere mi privezl kamos. Dela to porad. Ale mam podezreni ze to relatko ktere mi privezl je taky spatne, proto se mu valelo v garazi. Skusim to prohodit s jeho relatkem a odskouset co to bude delat.

No po zapojení nového relátka tak na pár minut odpoj mínusový pól z baterky (způsobí restart počítače). Nám toto dělal brzdový spínač. Po výměně novýho se chyba nespravila, ale po odpojení baterky to jelo tak jak mělo -_-

na vymenu jednotky blikačů neni potřeba odpojovat baterku......!!!!!!nic se nerestartuje........

u spínače na spojku a brzdy to možná pomůže ale je k tomu potřeba diagnostika na smazání chyb......pravda je že jednotka motoru hlídá pedál brzdy a spojku kvůli případnému tempomatu a i jiným věcem................ -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...