Přejít na obsah

Kód rádia


Doporučené příspěvky

Zdravím,

koupil jsem přes Auto-plus ojetinku Škodu Fabii II. Má zabudované origo rádio Dance. K rádiu byl dodán pouze návod ... ve kterém jsem se mimojinné dočetl něco o "kódu rádia".

Proto se chci zeptat (zkoušel jsem tady na foru hledat ... nenašel jsem) .... jak to je s tím kódem rádia?? Když třeba budu chtít vyměnit baterku tak po opětovném připojení autobaterie nebude chtít rádio po mě ten kód??? KTERÝ JÁ SAMOZŘEJMĚ NEMÁM :huh: Dá se ten kód nějak zjistit? :help: A je to vůbec tak s tím kódem jak popisuju?Jestli jsem to z návodu správně pochopil????

Editováno: , autor: Tom077
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pochopil si to dobře.

Kód ti řeknou ve Škoda Auto po předložení dokladů k autu-dokážeš že je tvoje. Je to nejjednoduší cesta.

Pokud se nepletu a baterku odpojíš jen na chvilku, tak to kód chtít nebude. Ale po několika hodinách už jo.

Jinak si hledal špatně. Témat tady je několik. Rádia sou u všech modelů stejný-podobný, takže to chce hledat i v jinejch sekcích než v FABIA II & ROOMSTER

Třeba tady: Rádio Dance - sloučená temata

Chce to projet. Hledání termínu kód rádia vrácený 143 výsledky. Ikdyž všechny témata nejsou to pravý vořechový.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty klíče nevím, to sem nezjišťoval. Ale snad po předložení dokladů, že seš majitel vozu tak jo. Třeba budou chtít velkej techničák, ale říct by ti to mohli.

Vem telefon a obvolej pár servisů, co je k tomu potřeba.

Ale pokud nemáš pin na klíče měl bych obavy jestli si někdo neudělal "rezervní" klíče.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S těmi rezervními klíči mě nestřaš :feve: kupoval jsem to přes Auto Plus u renomovaného prodejce a dealera koncernových vozů tady v OVĚ.

Ikdyž dnes není jistota snad už nikde a v ničem .... no v nejhorším je pojištěno proti krádeži ..... ach jo .....

Už jsem se prodejce na ten štítek s PINem ptal a on mi řekl,že vše co k vozu dostali,to vše mi předali .... mám zkusit nějak ještě s prodejcem ten PIN řešit???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty klíče nevím, to sem nezjišťoval. Ale snad po předložení dokladů, že seš majitel vozu tak jo. Třeba budou chtít velkej techničák, ale říct by ti to mohli.

Vem telefon a obvolej pár servisů, co je k tomu potřeba.

Ale pokud nemáš pin na klíče měl bych obavy jestli si někdo neudělal "rezervní" klíče.

Pin ci mas alebo nemas tak rezervne kluce mozu bit uz vyrobene. Skor bi som cez VAG skontroloval RJ motora kolko klucov je prihlasenych k autu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to PROCHY:

takže přes VAG zjistím kolik je k autu přihlášeno klíčů???? No tak mám nad čím přemýšlet ....

Ale zeptám se tě ještě ... přes VAG zjistím,že jsou k autu přihlášeny klíče DVA ...ale co když si někdo

později dodělá třetí klíč .... budu se muset obávat že by s tím třetím klíčem byl schopný s autem odjet????

A ještě zjistím přes VAG PIN vozu .... kdybych ho někdy k něčemu potřeboval???

Editováno: , autor: Tom077
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si ho udělá pak a nedostane se ti k autu, tak má smůlu.

Ale je fakt, že mi s našima klíčema vod OII zme dálkovým odekli v Blavě fabii co stála vedle. A to zme nic nekódovali. Prostě náhoda.

Na pojistku bacha. Některý pojišťovny nechcou platit pokud se ti do auta nedostali násilým.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Daj si skontrolovat kolko klucov je prihlasenych k autu. Mozes mat az 8 klucov.

Ak mas prihlasenych klucov 2 tak skus ci sa da nastartovat s obidvoma klucmi .:)

Tak je to O.K.

Treti kluc ti len tak nevyrobia na zaklade PINU musis bit majitel auta + ten kluc sa musi nakodovat do RJ tvojho auta .

Pin nepotrebujes.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prochy: ani mě nenapadlo nastartovat druhým klíčem ;) hned zítra vyzkouším ... a s tím klíčem jsi mě uklidnil pokud budou jen ty dva ... tak snad vše bude OK.

Hned po neděli zajedu do Škoda Auto nebo ke známému a nechám si to VAGem proklepnout,zjistím ty klíče a nechám si zjistit ten kod k radiu.

Každopádně vás budu informovat co jsem pořešil a zjistil ....

Luďa:dobrá náhoda :D a k té pojišťovně .... chtělo by to pročíst podmínky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud si ho udělá pak a nedostane se ti k autu, tak má smůlu.

Ale je fakt, že mi s našima klíčema vod OII zme dálkovým odekli v Blavě fabii co stála vedle. A to zme nic nekódovali. Prostě náhoda.

Na pojistku bacha. Některý pojišťovny nechcou platit pokud se ti do auta nedostali násilým.

Ano mozes otvorit druhe auto s D.O. vid tvoj priklad v BRATISLAVE ale to auto uz nenastartujes.:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...