Přejít na obsah

Superb 2,5 V6 120kw špatné starty


spundas

Doporučené příspěvky

ahoj mám  problem a to ten : špatný první start (od 0 niž ) auto hulí jak v3s  chvílí kolisají otačky :(( tak jsou mněněny žhaviče , všechny  přivodní a přepadové hadičky pal. filtr  , promněřený vstřiky ,nastavený předstrik , na zkoušku zpětný ventil a pořád nic nehlasí žadnou závadu prostě nic za tepla to chitne na otočení  .. prosím nevíte někdo ? :

ahoj už si to nejak vyresil me to dela to same

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 roky později...

Zdravím chlapi, 

Mám takový problém. 

Můj sup 2.5 tdi V6 120kw BDG r.v 2005

Nelze nastartovat.. Začalo to horšíma startama cca měsíc dozadu.. Potom mi přišlo že to o něco min táhne. 

Pri odjezdu z práce sem přijel na pumpu kde sem si dal kafe s kamarádem a když jsem byl na odchodu motor už nechtěl chytit.. Přišel zdejší mechanik a podíval se na vstriky který říkal že davaj ale ne nix extra.. Poradili mi vyčistit palivák, to jsem udělal, ale stále nic.. Po cca hodince přišel kamarád a odpojil čidlo teploty a odpojil-zapojil čerpadlo a auto chytlo. Jel sem to projet jelo docela normálně, ale když sem se vracel a přidal více plynu auto začalo mírně cukat, přibrzdil sem a auto chciplo a už nejde nastartovat vubec.. Nevíte co by to mohlo být? Vačky? Čerpadlo? 

 

Předem díky za každou radu a odpověď. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tohle znám jen jednu radu, najdi si dobrého mechanika. Takovéto problémy po netu opravdu  nevyřešíš. Bude to jen střílení od pasu a dobrej mechanik z toho nebude mít těžkou hlavu, špatnej bude střílet od pasu. No a začíná se tou diag jak píše Wittmann.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 5 měsíců později...

Zdravím vás. Mám podobný problem u svého Superba a motorem 2,5 TDI 120kw, který se tu asi už řešil. 

Studený start- dobrý (ráno auto nazhavi a chytne na otočení) 
Vlažný start - špatný-žhaveni jen problikne, startér toci cca 5-10vterin a po nastartování vylítne bílý dým (nejspíš nespalena nafta) 
Teplý start - dobrý (žhaveni jen problikne a motor chytne na otočení)

Budu rád za každou radu a omlouvám se jestli jsem tu někde prehlil řešení v jiných tématech. 
Předem diky, Zdeněk.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 11 měsíců později...
V 6. 1. 2019 na 11:25, rokusek napsal:

Zdravím vás. Mám podobný problem u svého Superba a motorem 2,5 TDI 120kw, který se tu asi už řešil. 

Studený start- dobrý (ráno auto nazhavi a chytne na otočení) 
Vlažný start - špatný-žhaveni jen problikne, startér toci cca 5-10vterin a po nastartování vylítne bílý dým (nejspíš nespalena nafta) 
Teplý start - dobrý (žhaveni jen problikne a motor chytne na otočení)

Budu rád za každou radu a omlouvám se jestli jsem tu někde prehlil řešení v jiných tématech. 
Předem diky, Zdeněk.

zdravím, mám stejný problém, vyřešili jste to nějak?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...