Přejít na obsah

zablokovana navigacia


Doporučené příspěvky

zdravim vsetkych machrov.skoda superb rv 2006 navigacia blaunkpunkt DX b5 navigationsystem original s kodom.odisla mi baterka a po zadani dvoch nespravnych kodou som ju vypol a zisitl si ten spravny,ale ked som zapol zase tak uz mi svieti v ramceku napis SAFE unit lock a ziadne tlacidlo mi nefunguje vsetko je mrtve len sa rozsvieti a je tam ten napis.ma niekto stym skusenosti...vie niekto poradit????

dakujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Být tebou kouknu na netu do manuálu , pokud ho nemáš a jestli to je jek u symphony,tak po prvním špatném zadání kodu se zablokuje na myslím 5 min po druhém na 10 a po třetím třeba na hodku až na 12 hodin myslím...musíš to nechat zaplé a počkat. Ale koukni do toho manuálu kde to bude přesně.Divné je,že se to nenakodovalo samo.Superb má nějaké komfortní kodování,které si kod pamatuje.Třeba ti někdo poradí lépe......

Editováno: , autor: stankra6
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...