Přejít na obsah

Roomster-zapách plastů v kabině


Alexandr2

Doporučené příspěvky

Taky se přikláním k tomu, že "zápach" nového auta je super, navíc mě to dokonce voní. Chápů, že ti to může vadit, ale myslím si, že na reklamaci to asi nebude, je to "daň" za nový auto. Navíc to časem, zejména používáním auta, jakoby vyčichne a ztrátí. V prvopočátku bych to řešil asi nějakou vůní do auta, kterých je na trhu velké množství.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Po 5 měsících mě mrzí, že už to vyčuchlo. A jak vidím je asi většina, kterým se to líbí. A když před pár lety brácha kupoval starší feldu z bazaru, tak jsem to v ní cítil taky. Jsem si říkal, že na to mají nějaký sprej. Ale za pár dní to vyčuchlo. Nové je trvanlivější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pořád lepší "smrad" novoty, než koupit auto po huličovi. Bohužel mé předchozí auto bylo po silném kuřákovi nebo možná dokonce po více kuřácích - a smrdělo opravdu DĚSNĚ. Nepomáhaly žádné "stromečky" nebo "ambipury", dokonce ani polití sedaček kolínskou - cigaretový dehet spolehlivě přetluče vše. Nakonec pomohlo až MOKRÉ vyšampónování kompletního interiéru auta ve specializované firmě - vyndané sedačky, vytahané koberce, oddělaný tapec dveří, speciální pěnou nastříkaný a vyluxovaný tapec stropu. Sice to vysychalo asi týden, ale po smradu nezůstala ani stopa. Cenu za takový "kár-durch-pucung" jsem radši zapomněl...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v řadě lidí, co naopak "vůně" novýho auta pripada super. K tomu je jedinná rada. Holt vydrž za pár měsíců to odezní. Pokud sis kupoval novou televizy, mixér, tričko, tak to bylo preci stejne. Pokud myslíš nějaký jiný zápach, tak prosím o vysvětlení a upřenění. Jinak považuji tohle vlákno za zbytečné a zamknu/odstraním ho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem v řadě lidí, co naopak "vůně" novýho auta pripada super. K tomu je jedinná rada. Holt vydrž za pár měsíců to odezní....

Existuje řada lidi, co má rada "vůně" rozpouštědel… Ale to neznamená, že v autě renomované firmy musí byt plno takových chemických látek. Mám ho už skoro půlroku a bylo předváděcí. V letě to byl opravdu smraď.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hodně větrej - třeba stylem vytopit interiér na maximum a následně "vyluftovat" otevřením všech dveří všecky ty ohřátím uvolněné aromatické molekuly. Jsou to zbytky ze zpracování těch měkčených plastů a "molitanu" v sedačkách a jinak než vyvětráním se jich nezbavíš. Teď v zimě to jinak nepůjde, v létě bys mohl jen otevírat okna... A na "stromečky" a "ambipury" a podobná svinstva radši zapomeň, uvolňuje se z nich krom té "vůně" také další svinstva - chemicky velice podobná těm, na která si stěžuješ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Hodně větrej - třeba stylem vytopit interiér na maximum a následně "vyluftovat" otevřením všech dveří všecky ty ohřátím uvolněné aromatické molekuly. Jsou to zbytky ze zpracování těch měkčených plastů a "molitanu" v sedačkách a jinak než vyvětráním se jich nezbavíš. Teď v zimě to jinak nepůjde, v létě bys mohl jen otevírat okna... A na "stromečky" a "ambipury" a podobná svinstva radši zapomeň, uvolňuje se z nich krom té "vůně" také další svinstva - chemicky velice podobná těm, na která si stěžuješ...

Za to opravdu dekuji. A udělam to. V odpovědi na reklamace ten to smrad ŠKODA AUTO a.s. je považován za normální stav techniky. Kvůli tomu “normálnímu stavu“ skoro nejezdím svým autem. Stoji mně v garáží. Znovu sednul do něho a je tam smrad!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviem, čo sa tu na nás tak rozčuľuješ, keď sa tu snažíme poradiť ako vieme - keďže vône a smrady sa zatiaľ internetom šíriť nedajú, nevieme to zodpovedne posúdiť. Každé auto smrdí novotou. Konkretne u mňa cca za mesiac to vyprchalo alebo som to už tak nevnímal. Ak u teba ešte po 3 mesiacoch je ten zápach taký neznesiteľný, tak tam posaď servisného technika. Alebo ak maš taký citlivý čuch, choď robiť testera do kozmetického priemyslu - celkom slušne zarobíš ... :D

PS. Stánim v garáži auto určite nevyvetráš ...

Editováno: , autor: orlov
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud auto stojí v garáži, nic ti nebrání nechávat otevřené dveře nebo aspoň všecka okna, aby se "smrady" mohly uvolnit - při každém otevření vrat do garáže pak ty smrady vypustíš ven. Ještě je možno těsně před zajetím do garáže auto vytopit na maximum, aby se uvolnilo co nejvíc smradů - a pak ho nechat vychládat (a vysmrádat) uzamknuté v garáži - s otevřenými okny a kufrem... Postupem času přijdeš na to, že ten smrad plastů v autě už ti buď méně vadí, nebo že jeho intenzita poklesla na snesitelnější úroveň.

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 měsíce později...

Za mě pokud můžu: extrahuj ten "smrad" a já Ti ho vykoupím zlatem. :-) Osobně bych se mohl utlouct po vůni nového auta i když se všude píše že je to jedovaté atd...Kdyby měl někdo TIP kde sehnat voňku která voní jako nové auto beru...ale takových jako já by bylo asi půl republiky....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

no jistě, raději arooooma nového auta než pocit na bůhví čem sedíš. A kdo ví co tam v tom autě dělal.....Stačilo vidět TOPGear(beru ho s velkou nadsázkou),ale co bylo v autech v potazích, kobercích atd., z toho se mi dělalo opravdu M.D.L.O. Snůška vzorků vykřičeného domu, hospody-pajzlu a oné místnosti.... kol9

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...