Přejít na obsah

Porucha el.stahovačky spolujezdce


Honza777

Doporučené příspěvky

Potřebuji od Vás poradit. Začalo to cukáním a nepravidelným zavíráním a otvírání okna spolujezdce( i na 3x jsem to musel dovřít,nebo sjelo zase dolů). Ať jsem to zavíral od řídiče nebo spolujez.,myslím že v ovládání to nebude. Teď už je totiž okno uplně KO, můžu dělat co chci, ale jen to v té jednotce motorku CVAKÁ. Provizorně jsem to musel odmontovat a dovřít ručně, protože se zaseklo v půlce a to by někdo vykradl.

Děkuji za pomoc.

post-47607-0-78487000-1319151081_thumb.j

Editováno: , autor: Honza777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj,

mám úplně stejný problém ale s tím rozdílem že zavírání/otvírání ještě funguje tak s tím raději moc nehýbu. Jednou jsem někde četl že v některých případech stačí pouze promazat motorek, ale podle mě je jistější vyměnit komplet i s jednotkou za nový, použitý se dá sehnat kolem 500,-.

Ještě jsem se do toho nepouštěl, ale kdybys třeba učinil nějáký pokrok tak dej vědět.

Good luck!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych měl nový motorek za 1200,-Kč

Je to sice jiný číslo asi

1T0959702H motorek a jednotka 1k0959792J nicméně si myslím, že motorek je uplě stejnej a stačilo by přecvaknout starou jednotku na novej motorek (jednotkou to podle mého názoru není)

Většinou odejde motorek nebo převodovka..

Kdyžtak mi pošlete SZ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hlavně pokud v té jednotce "cvaká" jak píšete tak ty relátka evidentně spínají, ale motorek se netočí.....

Takže je to vcelku jasný....... NIcméně doporučuju odpojit jednotku a změřit na výstupu multimetrem, zdali se tam objevuje napětí když se "hýbe" s vypínačem.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 8 měsíců později...

Mne zase okno vytiahlo hore v pohode ale dole sa mu nechcelo.Motorček išiel v pohode,iba sklo som musel stiahnuť ručne.Nakoniec som zistil že mi niekam zmizol ten plastový nit alebo ako sa to volá ktorý spája sklo so sťahovákom.A ten sa samostatne kúpiť nedá.Neviete kde by som ho zohnal?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...