Přejít na obsah

Nestartuje


bajdik1...

Doporučené příspěvky

musíš začít vagem, že by to bylo čidlo je pouze jedna z možností,

jinak najdeš plastovou skříň v které je termostat a současně čidlo

zajištěné plastovou závlačkou, jde docela pěkně ven, kapalina prakticky

žádná při výměně neuniká (jdi po hadicích chladící kapaliny, nejde to minout)

jinak stáhni si nějaké pomocníky - Jak na to, DP, ETxx apod

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brate...... najprv cidlo vyskusaj..... to znaci...----- len ho odpojis od elekriky... vyskusaj to takto... ak ti nebude chciet natocit.... odpoj ho...a uvidis co sa stane.... mne zhavi potom asi 5 sek. a motor hned chyti... inak na odpojenie je tam velmi zly pristup.... ale z ruku ho odpojis. vyskusaj si to na inom cidle.... to od termostatu musis odpojit na slepo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brate...... najprv cidlo vyskusaj..... to znaci...----- len ho odpojis od elekriky... vyskusaj to takto... ak ti nebude chciet natocit.... odpoj ho...a uvidis co sa stane.... mne zhavi potom asi 5 sek. a motor hned chyti... inak na odpojenie je tam velmi zly pristup.... ale z ruku ho odpojis. vyskusaj si to na inom cidle.... to od termostatu musis odpojit na slepo...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem našel čidlo a odpojil ho.Svíčky nažhavily docela dlouho a hned to chytlo.Tak jdu zítra koupit nové.Jen se mi rozsvítila zase jiná kontrolka.Měření výfukových spalin.To ale snad zhasne až zase zapojim nové čidlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...mne nesvietilo nic... a tiez to dlho zhavilo....a uvidim tiez co to spravi.... ked to vymenim.... ale ak to budem menit... tak asi na buduci tyzden... potom napis ako si dopadol... inak... mam takmer vsetky schemy na fabiu,motor kasna atd... ak budes chciet... potom ti to poslem... je tam skoro vsetko....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

For ATWOLF: tobě to dělá jen zahřáté nebo i studené? jinak těsnění pod hlavou by si asi poznal,přinejmenším by ubývala voda z okruhu nebo by se v oleji dělala ta emulze popř by šel i olej do vody..každopádně to čidlo teploty není špatný nápad..a hlavně ne drahý;)

For TUTOR:když to pak naskočí jede motor normál nebo ne? popř za jízdy nějaké projevy cukání nebo ztráta výkonu nebo podobně?

Motor jede normalne, za jizdy vse O.K.. Ted VAG hlasila slaby signal z klice, taky porucha rele (menilo se pred mesicem a funguje) a sporadicka zavada cteci civky. Pak mi tam prehrali software ci co, den to fungovalo a uz zase nestartuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vyměníl čidlo.Závlačku,která mi upadla do motorového prostoru jsem hledal den.Ale našel.Výsledek-pořád stejná závada.Nestartuje teplá,pouze když to čidlo odpojim.Navíc pořád svítí kontrolka motoru,takže jedu s pocitem studu poprvé v životě vyhledat servis

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..tak to je na p!cu!!! dufam ze tak nedopadnem aj ja.. aj vediet potom co a ako.... ale v servise bud pri aute... predstrek ti skontroluje na vagu... a to uvidis.... mne vraveli ze je cerpadlo zle.. ale ak by bolo... ja to asi spravim tak.... ze z toho cidla natiahnm kablik do auta...a bude zhavit.... neviem..... ale kazdopadne nezabudej ze najlahsia je vymena.... a v servise radi menia aj dobre veci....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odevzdal jsem dnes auto do servisu, kde jsem ho kupoval a dozvěděl jsem se, že našly v rozvoďákiu krev a chlupy od nějakého zvířátka.Protože bydlím na vesnici, tak mi nezbylo než jim věřit.Mohl se tam dostat třeba potkan nebo veverka.Budu jim věřit,protože mi nic jiného nezbývá i když jsem se v motoru hrabal celej víkend jak jsem hledal tu závlačku a divil bych se,že bych chlupy ani krev nevidělKaždopádně jsem hledal na internetu a našel jsem perfektní stránku MOTORDIAG kde se dá za slušnou cenu koupit diagnnostika.Kabely za prachy a softwer se dá stáhnout zdarma.Protože jsem si dvacet let opravoval auta a motorky sám,ztratil jsem iluze o servisech, protože jim nevěřim.Před tím jsem volal do jiného sevisu a ten mechanik mi do telefonu okamžitě určil diagnozu-vyběhané čerpadlo-vyřešíme to nahráním jiného softweru.Prasknul by mi z toho penis,co se děje dnes ve službách.Nechápu jak by mohl opravit čerpadlo programem.Jestli jim to lidi žerou,tak si taky udělám servis protože nevím jak využít 100m čtverečních dílny.Chtěl jsem opravovat motorky(jsem vášnivý motorkář)ale motorkáře bych okrást neuměl.Je mi z toho na blití HAWK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

.......ci sa steluje.... to neviem.....ale da sa cez vag skontrolovat. vyhodi to taku tabulku.. motor musis mat zohriaty na 80 stupnov. ja som mal v ramci normi. ale poviem ti este nieco.... asi dvaja mechanici mi tiez vraveli... ze sa to da cez vag nastelovat... ten predstrek. ale ked citam manul na motor... tak je tam pisane ze sa steluje na hriadeli.... a v servise??? to je jedna banda.. ak mas stare auto... tak v servise si skoncil.... ja vymenim to cidlo... a potom sa uvidi..ak to bude to iste.. zajdem niekde kde kontroluju...a steluju cerpadla... lebo v tom vagu je tiez napisane... ze tak ako trisky.. tak isto sa da skontrolovat aj tlak cerpadala... nakoniec to asi bude fakt to cerpadlo... jedno je iste.... to cepadlo sa da skontrolovat... a to chcem vydiet na vlastne oci!!!! s touak krvou to je fakt sranda.... ale co tym vlastne chceli povedat??? ze sa ti tak pokazilo cerpadlo????? a nenapisal si.... co ti povedali definitivne v tom servise. inak vies co ma najviac sere... stare diesle.. tocia,tocia, a chytia.... a ja niekedy tocim tocim a nic... skus este urobit to co ja.... na min. nechat zap. kluc ak nechyta... ...no uvidime.... kazdopadne je to na p!cu!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..inak este ti poradim... vzdy bud pri aute... v servise je to banda.... mal som tam znameho... mal som feliciu.. a ten mi povedal... ze nie je problem mi ju zrepasovat... na ako novu... pozrel do pc... nasiel servisovane feliciie s malo kilometrami.... a povedal.... s tej by sa ti hodilo..toto a toto... lebo ty to mas zle... ale nechcel som. radsej som si kupil nove... a este jedna vec.. ja mam jednu trisku trosku chytenu..... v servise mi ju chcel hned menit...a jeden dobry mechanik mi povedal... ze na novsich typoch sa menia len sady..... vraj to moze znicit cerpadlo.... ako vydis... nazory sa rozchadzaju... ja nemam teraz velmi cas na to auto... robi mi to tiez odkedy som ho kupil... a uz som na nom spravil asi 32000km. a stale je to to iste... keby to bolo lepsie auto...aspon octaviaa. tak si tam dam namontovat ten predhrev.... asi 25000sk a mam pokoj....ktovie....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nakonec výmena rozvoďáku a napínací kladky za 8000Kč.Byl přeskočenej o dva zuby.A taky jsem zaplatil nový čidlo teploty,který mi údajně vyměnili.Když jsem jim řekl,že bylo jeden den staré a že ho teda chci zpět,tak ho nemohli najít.Druhej den mi volali, že ten mechanik ho upustil do motorového prostoru a nechtělo se mu hledat a že když přijedu tak mi odmontujou ten spodní kryt motoru a najdou ho.Tak jsem je poslal do pr..le.Auto teď šlape jako hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

..no parada!!!!!!!! ja mam uz rozvody menene... takze tim to nie je....ani to cidlo som nemenil..ale mam natiahnuty vipinac...ak nejde pustim zhavenie... no..servis....klamari.. ja idem v pondelok... idu mi menit silenbloky a kapalinu.. ale budem pri aute!!! v aprily bude cas...a dam aj ja dokopy to moje sdi!! teraz vsetko len rychlo,rychlo..

..tak nech ti teda sluzi...!!!!!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Zdravim. ja som mal podobne problemy s 1.4 rv 2000. najprv som vymenil tie menej nakladne veci ako cidlo teploty a sviecky,skontroloval vsetky kable.vaG nic nehlasil.otcov znamy sa venuje elektru v aute a poradil spinaciu skrinku skontrolovat kontakty lebo vo fabiach sa vraj opaluju a robia problemy so startom. tak mi to skontroloval a spravil startovanie na spinac. odvtedy nastartuje za kazdej teploty a este ani sa nestalo ze by nenaskocila.vzdy na prvy lol tak dufam ze to tak vydrzi tuk tuk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 roky později...

chlapi - help.

pred chvilou som to nemohol natocit.

svietil mi tam zlty volant s vykricnikom,

kaslalo to, koktalo to, ale po 3 minutach som ju prehovoril.

este chvilu isla, ako keby na 3 valce, chcela na volnobeh zdochnut,

tak som ju drzal na 2000 otacok,

ale potom sa zohriala a isla pekne.

neviete co by to mohlo byt za zradu ??

nikdy sa to predtym neobjavilo ...

---------

tak som sa isiel nato pozriet, baterka je nabita, starter toci,

akurat motor robil du-du-du, na druhy krat neochotne naskocil, potom uz isiel stale dobre.

palivove cerpadlo bzuci, benzinu je dost.

v pameti zavad som nasiel toto :

17549 - Zjisteni zatizeni Nesmysla hodnota

P1141 - 35-10 - - - Sporadicky

was ist das ?

2a7wjgj.jpg

Editováno: , autor: colins
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...