Přejít na obsah

Nestartuje


bajdik1...

Doporučené příspěvky

Amigo v LPG sekci mi na to napsal, ze mi mohl zamrznout benzínový filtr, co kdybych ho zkusil zahřát fénem? Je tam benzin ještě od Silvestra...

A to jsem ho dneska chtěl projet s tím, ze už dlouho stojí a ze bych měl nabrat nový benzin :-/

Editováno: , autor: Manek88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zitra se pujdu podivat na tenpalivovy filtr a chci se jen ujistit, nachazi se pod pravym zadnim podbehem? Musim oddelat ten plastovy kryt podbehu nebo jak se k nemu dostat? Pro zacatek se na nej potrebuju dostat jen fenem, at si vyzkousim, jestli je to ti, ze tam zamrla vlhkost a borcus. Takze kde ze to je? :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, tak jsem se na to byl dneska podivat a hned prvni zklamani bylo, kdyz jsem prisel, zkusil jsem (jelikoz dnes bylo "jen" cca - 8´C) nastartovat a uz nespustilo ani pal. cerpadlo. A pritom starter dostatecne tocil. No nic, tak jsem to na hodku hodil na nabijecku a sel se podivat na ten filtr. Zkousel jsem na nej foukat fenem, ale i tak si myslim, ze to bylo zbytecne, v garazi se dalo byt jen v mikine, takze celkem teplo. ALE na vstupu do filtru, kde usti ty dve hadicky, tak je to nejake "zechcane" :-) je to normalni, nebo to neco znaci? (viz fotky) No zkoncilo to tim, ze jsem si vzal domu dobit baterku (byla nabita tak ze 2/3 az 1/2). Mam teda tyto otazky, pripada vam ten filtr uz zvenku nejak podezrele? Cim to muze byt, ze dneska uz neslo ani to cerpadlo (ani po cca te hodine, kdy byla baterka v garazi na nabijecce)? A pokud to jde poznat, ktery typ filtru bych mel koupit - nejlepe rovnou odkaz na napr. skoda-dily.cz.

Fotky:

post-54601-0-53396500-1328651941_thumb.j post-54601-0-56617300-1328651959_thumb.j post-54601-0-50506600-1328651948_thumb.j

A tady je i video, i kdyz asi k nicemu nebude, na konci je aspon videt, kde je filtr umisteny...pro ty kdo by byli taky tak neznali jako ja :-)

Diky :kol-28:

Editováno: , autor: Manek88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manek88: To nepoznas, ze ten filtr vypada jako ze je tam uz hooodne dlouho. Je to dobre orezle, takze to bude uvnitr totalka. Nechapu proc se tady ptas, at ti nekdo zjistit jaky je to filtr atp. Staci ho vymontovat, coz musis stejne udelat(vymontovane je to za 5minut)a podle udaju na filtru si koupis uplne ten stejny. Misto toho foceni, a psani tve dalsi otazky sem, jsi ten filtr mohl vymontovat a na zaklade udaju z neho uz klidne i dneska objednat z netu ! Dej tam novy filtr, nabitou baterii a uvidis ze nastartujes.......AAAACHJOOOo

Editováno: , autor: Grym
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Grym:

v klidu covece ;)

Manek88:

vidis ze si ho nasel,..... jinak bych ti doporucoval vymenu, vypada hrozne a pochybuju ze byl nekdy teda menenej,..... kdyz ho vymenis, nic tim neskazis, ba naopak lip pro auto ;)

co se tyce toho cerpadla nemusi bezet pokud je soustava dost natlakova a nebo taky v tvym pripade bych rek ze je natlakova po filtr kterej je urcite zasranej jak jetel, proto ho neslysis,..... vymen filtr a uvidis co pak stim dal ;) ........ hlavne bacha na to az to budes rozpojovat jak sem rikal, bude z toho chcat nehorazne benzin tak at ti nekde neco nechytne a hlavne taky ! ! ! ! POZOR ! ! ! ! NA SPRAVNY ZAPOJENI HADICEK JAK MAJI BEJT ta jedna ta je jasna ale ty dve aby si si nezplet cerpadlo s regulatorem a nebo naopak ;) to by pak si taky nenastartoval,.....

vymen a uvidis cena bude tak okolo 500 kc max.

A JAK KOUKAM CISLO DILU BY SI Z TOHO MOHL TAKY PRECIST ;) .........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja sem klidny porad :w00t1: ale ted vazne, nedokazu pochopit lidi, co se radeji 5x ptaji na nejakou jednoduchou vec, nez aby to 1x nejdrive zkusili a prisli by na to, ze na tom opravdu nic neni. To ze staci vymontovat ten filtr a podivat se na nej, nevyzaduje zadne umeni, snad jen mit klic na povoleni filtru a umet to z nej precist ;) Takze ja to nemyslim spatne, ale uz se tady z toho fora pomalu stava takove pravidlo,( ZEPTAT SE, NEMYSLET)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a nebo to je taky tim ze to je auto a ne nejaky kolo ;) .......... lepsi je se dvakrat zeptat nez se neptat vubec a pak neco zkuvit, biť je to jen obycenej filtr

ty urcite kdyz si nejses jistej tak se milionkrat ptas,... ja se taky ptam abych si to ujistil vickrat ;-) nez pak neco posrat

a nerikej ty ne,....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak do "psi prdele" uz!

Dnes mi prisel novy filtr, obednal jsem si original ze skoda-dily.cz a prisel mi filtr UFI Made in China :-/

Volal jsem jim a bylo mi receno, ze tohle dostali od skodovky a ze to teda je original...

Posudte sami:

post-54601-0-40952400-1329402848_thumb.j post-54601-0-78075300-1329402858_thumb.j post-54601-0-39943600-1329402863_thumb.j

Porovnani s originalem co jsem vymontoval:

post-54601-0-41306500-1329403229_thumb.j post-54601-0-94140200-1329403185_thumb.j post-54601-0-47175900-1329403312_thumb.j

A tady je videt rozdilna delka vystupniho ventilu:

post-54601-0-39756900-1329404681_thumb.j

Navic toto neni oficialni format caroveho kodu, rekl bych!

post-54601-0-30835800-1329402854_thumb.j

Vsude jinde v e-shopech maji jako original vyfoceny stejny filtr, jako ktery jsem vymontoval. Ve skoda-dily.cz jsem uz nakupoval, ale ted mne zklamali...

Editováno: , autor: Manek88
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koncern opravdu pouziva UFI filtr .... http://www.elit.cz/cz/sortiment-a-sluzby/nahradni-dily-pro-osobni-a-uzitkove-vozy/motorove-dily/filtry/art_37/ufi-olejove-vzduchove-palivove-a-kabinove-filtry.aspx

pokud je na nem znak skody a nebo neni ..filtr je stejny ....

a ze je vyroben v cine? kdyz kouknu na UFI filtry ..tak na nejakem je made in italy ..na nejakem je made in china na nejakem poland ...

to same je s vyrobkama Bosch ..uz davno to neni jen made in germany ..

at se to vyrabi kdekoliv..musi to splnit vyrobni proces a kvalitu at to delaji cinske ruce a nebo ceske ..pokud to je fabrika stejne znacky ....nebo myslis ze treba skodovka delana v bratislave je horsi nez ta delana v Boleslavy?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Manek88:

neres a sup tam snim,.... ;)

rekni mi priklad jedny veci co se nevyrabi v cine ;) holt levna pracovni sila tak to tam vsechno serou ;)

sralo by me to mozna taky jako tebe ale je to vsechno holt stejny, treba je to vyrobeny v chine nektery veci a daji ti tam made in germany a budes spokojenej tak i tak,....

soupni ho tam a je to :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 měsíce později...

Zdar vceras som prisiel domov z autom v pohodicke dnes rano nejde nastartovat starter toci vobec sa nechyta Vag nic nehlasi zajtra idem vymenit zapalovaciu listu sviecky menene pred 200KM palivove cerpadlo pocujem ide ci aj tlaci este neviem... keby bolo nejake cidlo v haji islo by to nakopnut pripadne na ktore sa zamerat .Dik za kazdu radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kdyz vyjdes do auta sednes a bez radia ci podobnych zvuku huci ti po otoceni klicku tak dve vteriny neco ?

pokud ne, je to spatne

mel by si slyset jak ti zapne cerpadlo a natlakuje ti soustavu

ale kdyz si menil cerpadlo nedavno tak to je docela kravina ;)

ale muze byt treba i pryc pojistka ;)

doporucuju si taky projit pojistky a to DUKLADNE ;) ! ! ! ! !

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je to nouzový start proto to není závislé ani na teplotě ani na otáčkách, samozřejmě v mrazu se ti to asi nepodaří, nicméně mě to fungovalo na podzim při asi 5°C

no nevím jak to má lovato, ale předpokládám že to bude obdobně jako u Tartarini (tuším že i BRC to má stejně) ... mám vyplý klíček, držím stisklé tlačítko na přepínači (jako kdybych chtěl manuálně přepnout LPG/BA) otočím klíčkem do polohy jedna a čekám až přpepínač začne blikat jiným způsobem (teď už nevím jakým, páč jsem to použil tak 4 roky zpět, ale je to cca po dobu 5 sekund) a pak za stálého držení toho tlačítka otočím do polohy dva a nechám točit dokud nechytne. Tatrtarini má takhle asi 3 pokusy (BRC tuším 5) než dojde k zablokování LPG ŘJ. Pak pokud se nepodaří nastartovat, musím navštívit servisáka k odblokování ... takže zkus, myslím že Lovato to bude mít také tak nějak.

Editováno: , autor: Malta
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Malta super vediet vyskusam. Tak uz opravene vsetky cidla premerane aj privody v poriadku problem bol u panov majstrou montaznikov LPG kabel od vstrekov mal nanic kontak lebo fastony na relatku som nasiel postlacane kombinackami a tak som dal nove fastony a s origo kliestami nalisoval masinka uz ide uz viem kam netreba chodit na montaz LPG pre vas ktorych by to zaujimalo jedna sa o firmu Velmatech Bystricka tam radsej nechodte su to totalny fuseri . :kol-32:

Editováno: , autor: stukator
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma
  • Pawouk uzamčeno a odemčeno toto téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...