Přejít na obsah

Kluce v ofuku predneho skla


harmis

Doporučené příspěvky

Prosim Vas o pomoc. Pri montazi defenlocu sa podarilo niekomu v servise suchnut kluce od defenlocu do tej mriezky kadial vychadza vzduch na celne sklo. Ako sa to rozobera a kadial sa tam dostanem a co vsetko treba rozobrat. Dufam ze nebudu rozoberat celu pristrojovku. Bol by som nerad aby to nesedelo tak ako za nova. Auto akurat prislo z vyroby.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Servis ručí za montáž - i za nepoškození autí při montáži. To že "niekomu šuchnú klúče" do výdechu klimy nesnímá z nikoho odpovědnost za jejich vyndání BEZ POŠKOZENÍ zbytku auta - takže jim celý autí hezky vrať a sděl jim, že jim budeš účtovat náhradní auto za celou dobu, co u nich to Tvoje stráví - než ten klíč vytáhnou... A myslím že ho budeš mít nejpozději do druhýho dne v ruce...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vzhledem k tomu že je klíč mosaznej tak se magnet nechytá.... nahoře nic rozebrat nejde.....ofuck je součástí přístrojové desky, nehledě na to že při otevření klapky ofuku okna mohl propadnout někam dolů k radiátoru :prc::prc::prc: .

Demontáž přístrojové desky na FIIFL není taková pakárna jak se na první pohled zdá, ze začátku jsem se toho bál, ale dnes si dovolím říct , že jí mam za 30 minut čistého času venku.

Teď mě ješte napadlo že jdou vyndat středové ofucky, bacha! nic nervat násilim , je na to potřeba 8 čalounickejch špendliků kterejma se musej najednou odjistit všechny západky a paj jej lze lehce vytáhnout... a pokud by ten klíček byl někde níž tak přepnout na středovej ofuck a podívat jestli klíček nebude v dosahu.... pokud ne....viz výše lollol

Hodně štěstí ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sám bych to dělal jedině v případě, že bych to byl já, komu tam ten klíček zapadnul - pokud montáž dělal servis, ať si to napraví servis - a BEZPLATNĚ!!! Pokud by se někdo vykrucoval, že auto předali i s klíčem k defendu - že ten klíč je nasypanej do klimy neva, tak trvat na tom, že ten klíč Ti mají předat DO RUKY. A jestli se budou dál vymlouvat, tak zavolat ČOIku, sepsat před nima reklamaci na montáž defendu a trvat na uhrazení každý hodiny a km, na který budeš mít NÁHRADNÍ VOZIDLO - jestli ho poskytnou oni nebo někdo jiný už je buřt ganz putýnka. Dyť je to kravinizmus předat auto s klíčem "někam zapadlým" - něco jako by sis nechal přehodit a vyvážit kola a pneuservis auto vrátil na 3 kolech, že jim jedno někam zapadlo na dílně a nemůžou ho najít...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ekkar jasan psal jsem to jako by se to stalo mě :feve: Tvuj postup je správnej, obvzlášť když je kára pár dnů stará :aggressive: kdysi mi tam spadnul myslim u Oktávky šroubek zaplaťpánbu magnetickej, takjsem ho na magnetickym husokrku vydoloval ven a od tý doby si dávám sakra pozor co na přístrojovku odkládám, jako výstraha to stačilo lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako vsetko je v poriadku. Na stvrtok som uz objednany . Servis sa k tomu stavja chvala bohu kladne. Je sice pravda ze ten kluc nemohli najst a tak mi ho ani nepredali do ruky . Tak som odisiel s tym ze mi objednaju novy. Staci ze som na Fabču cakal 7 mesiacov tak uz sme ju chceli mat doma aj bez neakych klucov a ze sa to poriesi neskôr. A ako som ostrejsie presiel prvu zakrutu tak som nieco zacul v pristrojovke ako keby spadli kluce tak ma napadlo ze ci sa nemohli dostat neakym zazracnym sposobom cez ten ofuck. Zasiel som naspät do servisu a opytal som sa mechanika kde ich dal ked defenlock namontoval a on ze na pristrojovku aj s papiermi a ze predajca co mi mal auto odovzdat si ich mal prebrat aj s klucami. A tak ma napadlo ze ci to strknutie co mi pripadalo ako kluce niesu naozaj moje kluce. Pokial tam bude tak bude vsetko v poriadku. Ked nie tak budu musiet dat novy defenlock a to uz bude trochu na PRD. Ako ho daju vonku? Mna len zaujimalo aky tazky je pristup ku ventilatoru alebo radiatoru, ked sa suchli niekde dole , lebo v servise radiator a ni ventilator este na faceliftovanej Fabči este nemenili tak nech im poradim co najjednoduchsie vyndaji ven.. Predca len mat tyzden stare auto a rozoberat na nom celu pristrojovku je riadne na .... Neni to uz take ako za nova zacne vrzat atd. Zaujimaju ma hlavne radi kto to uz robil. VDAKA.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A prečo by si jim radil? Jsou značkáč? Jsou! Mají na všecko mít patřičný školení? Mají! Tak snad mají i tu tak top secret tovární dílenskou příručku, jak se ta věc dělá - a Ty se o to vůbec nemusíš starat, JAK ONI SI S TÍM PORADÍ - TO JE ČISTĚ JEJICH DŽOB... a jejich průser, pokud to neznají nebo nedokážou udělat... záruka Tobě padnout nesmí a pokud bude po půl roce v palubce něco "vŕzgat", máš plné právo na reklamační opravu ZADARA!!! Prostě se s nima neser a nechej je, ať si to vyžerou do dna...

Editováno: , autor: Ekkar_z_Bastlírny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...