Přejít na obsah

Dodělání ostřikovačů světlometů


novi37

Doporučené příspěvky

Jezdil jsem dva roky bez ostřiků a ani na technický mi nic neřekli. Je pravda že ani neuměli seřídit xenony :D Teď jsem ostřiky dodělával a zatím je po elektr. stránce nezapojil a asi to tak zůstane, není čas ani už chuť. Jinak dodělat komplet je docela dost práce.Myslím že když tam dáš pouze ty díly co jsou vidět, tak že fci nikdo kontrolovat nebude.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja je mel na starym ksichtu, a pouzil sem je asi tak trikrat. Asi 3 roky sem na ne nemel pojistku, takze to ani nejelo a ja to nevedel a jinak jsem to stejne nepouzival. A po faceliftu uz je nemam ;) I kdyz bych je ted naopak chtel, nevim proc, asi aby to bylo komplet a zavedeny to tam je...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xenony tam mám skoro od začátlu co mám Octu, ale taky to nikdy nikoho nezajímalo až teď.

Na STK ho zajímali ostřikovače když jsem mu řek že regulaci mám jak má být tak to ho vůbec nezajímalo, takže ve finále jde spíš zas jen o tu buzeraci a podstatny věci se nechávaj plavat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xenony tam mám skoro od začátlu co mám Octu, ale taky to nikdy nikoho nezajímalo až teď.

Na STK ho zajímali ostřikovače když jsem mu řek že regulaci mám jak má být tak to ho vůbec nezajímalo, takže ve finále jde spíš zas jen o tu buzeraci a podstatny věci se nechávaj plavat

co myslíš že nezajímalo,ty xenony?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja jsem se na to ptal asi tak pred mesicem,kdyz jsem byl na technicky a technik mi rekl,ze to prej v zivote neslysel,ze tam musi byt ostriky.

Ostatne byl takovej docela benevolnetni,to je dobre,jeste ze ho tady mame,tak at ho hlavne nevyhodi... :)

A tu technickou ti nedali Vaso? Nebo jakej to melo dusledek?

Da se ta technicka udelat jinde,nez v miste bydliste?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xenony tam mám skoro od začátlu co mám Octu, ale taky to nikdy nikoho nezajímalo až teď.

Na STK ho zajímali ostřikovače když jsem mu řek že regulaci mám jak má být tak to ho vůbec nezajímalo, takže ve finále jde spíš zas jen o tu buzeraci a podstatny věci se nechávaj plavat

co myslíš že nezajímalo,ty xenony?

Nezajimalo ho,ze to ma dodelany tak,jak to ma byt a to znamena i s dynamickou regulaci.A misto toho ho buzeroval kvuli ostrikum, ze ? :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

xenony tam mám skoro od začátlu co mám Octu, ale taky to nikdy nikoho nezajímalo až teď.

Na STK ho zajímali ostřikovače když jsem mu řek že regulaci mám jak má být tak to ho vůbec nezajímalo, takže ve finále jde spíš zas jen o tu buzeraci a podstatny věci se nechávaj plavat

co myslíš že nezajímalo,ty xenony?

Nezajimalo ho,ze to ma dodelany tak,jak to ma byt a to znamena i s dynamickou regulaci.A misto toho ho buzeroval kvuli ostrikum, ze ? :D

Jasně.Zajimaj je prostě nepodstatný blobsoti.To ta regulace je kurva důležitější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...