Přejít na obsah

Elektrické stahování oken - problémy, závady


lubos.x.

Doporučené příspěvky

zdravím všechny, prosím o radu zda se někdo nesetkal s podobným problémem. při zhasnutí motoru se mi po chvilce sami stáhnou přední el ovládaná okýnka a nepravidelně cvakají zámky dveří jako by se snažily stále odemykat. auto bylo vystavené několikadenním dešťům tak je možné že jsou navlhlé nějaké kontakty ale netuším jestli to je možné nebo ne pokud mi někdo dokáže poradit budu moc vděčný. předem děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 6 měsíců později...

Ahoj,dokázal by mi někdo pomoct?Tři stahovačky chodí normálně a čtvrtá(levá zadní)jde opačně-tzn. při zmačknutí jede nahoru,při povytažení ovladače jede dolů.Dal jsem to na diagnostiku a nic.Dokonce jsem přehodil kabely plus a mínus na motorku a pořád stejné.Je možné,že je tam ta mechanická část z druhé stany a proto se to navíjí opačně?Díky za každou radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to není zrovna po ruce,ale pokud nenajdu něco blíž-ozvu se.Mluvil jsem s technikem od Bosche,který už lecos viděl a ten mi poradil ať to zkusím zavřít a otevřít klíčem,že by se to mohlo srovnat,ale nic i když to vypadalo ,že to půjde.

Dám ještě pár pokusů,zkusím ještě odpojit baterku a uvidím.Každopádně dík za nabídku-ozval bych se.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Se ti trochu nacpu do tématu.. :)

Někdy s mi stane, že když zavírám okýnko u spolujezdce, tak ho dovřu uplně nahoru a ono zase sjede samo dolů, a pak když ho zavřu, tak normálně drží zavřený.. Měnil sem vypínač, byl takovej pofidérní, ale dělá to občas furt.. Četl sem tady na foru radu o jakýmsi kalibrování horní a dolní pozice, to sem ještě nezkoušel.. Nemám teď auto u sebe..

dík M.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak toto mi sem tam urobilo aj na octavii "98.... akoby si tam niekto prisekol ruku a ono sa vrátilo o pár cm dolu..... hm :huh:

jo, presne tak to vypada, jako kdyz si mysli ze se tam neco skriplo, ale okno sjede uplne dolu, napadl me ohnutej ram dveri, okno nezajede uplne presne do ty sametky, bo jak se tomu rika, a jednotka si mysli ze se tem neco skriplo..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ako pise Igor,priznak odchadzajucej stahovacky,ja uz mam uspesne za sebou vymenu oboch prednych a cakam na zadne ;)))

CO sa tyka kalibrovania,pichnes klucik do dveri a otocis do polohy odomykania po dobu cca 3 sekund alebo uplneho otvorenia okna ,nasledne otocis do polohy zamykania a nechaj okno dojst az nadoraz zatvorenia...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je to ako pise Igor,priznak odchadzajucej stahovacky,ja uz mam uspesne za sebou vymenu oboch prednych a cakam na zadne ;)))

CO sa tyka kalibrovania,pichnes klucik do dveri a otocis do polohy odomykania po dobu cca 3 sekund alebo uplneho otvorenia okna ,nasledne otocis do polohy zamykania a nechaj okno dojst az nadoraz zatvorenia...

no tak to je pěkný.. U řidiče je měněná, u spolujezdce opravená.. Ale dělá to tak dva měsíce (oprava byla minulý léto). <_<

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Cau kluci,mam problem ... U fabie se mi stava kdyz jedu tak chci zavřit či otevřit okno tak zmacknu knoflik ono popojede ale pokud je na vozovce nejaka nerovnost a auto dostane mensi hybu tak se smer zavřeni okna jaksi neprovede eletrika se zblazni a okno mi zniceho nic sjede uplne dolu .. Nevím čim to je .. :unsure::unsure::unsure:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Pawouk umístěno následující téma

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...