Přejít na obsah

Řídící jednota Xenonu Superb I


petr2

Doporučené příspěvky

nevzpomínám si, že by z pátku na sobotu něják extra pršelo aby se tam najednou dostala voda :-/
zkusím se ještě dnes poptat v pár servisech, předem naberu tak 10 pojistek ať můžu přímo ukázat :-D
Nejlepší by bylo kdyby mi někdo na cca hodinu tu řídíci jednotku zapůjčil a udělal bych to na výměnu..... zde asi není někdo ochotný kdo by chtěl za hodinu času (bez práce - vše sundám a nahodím) nějákou flašku dobrýho pití :-) :-D což ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, SUP1 napsal:

Další Typ: pořádně ukostřit světla - kabelem přímo k nějakému kostřícímu bodu a vyzkoušet

A zrevidovat hlavní konektor na světlech (prostříkat kontaktolem)

 no, nevím zda by to mohlo být tímhle, když vyměním součástku ( levou za pravou) a dělá to jen jedno světlo, být to kostra, dělá to jen jedno světlo, nebo oba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ta voda tam lehce zatece, nebo se vysrazi, ale uz ma problem zmizet... a pak to koroduje a koroduje..... Zkus ji rozdelat. Odsroubujes 3 nebo ctiri torxy a otevres dve pulky. Mezi je tesneni, ktere se casem lehce prilepilo. A pak to zase jde v pohode sesroubovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj zítra to zkusím dopoledne rozebrat (snad bude přát počasí). Když tak jsem našel na bazosi pár nových kousků od 1500,- nahoru jen si budu musst udělat pár kilaku výlet 

 

Edit: tak je rozebrano, než jsem je vytáhl, zapnul jsem světla a po chvilce to bylo tak žhavé že to do minuty roztopilo pojistku (pak až bouchla). Po rozebrání tam byla jedna kapka vody. Asi fakt vemu nový kus, než to pořád dokola rozebírat....DSC_1698.thumb.JPG.ba06a2885cf8c6f77cecfea7a6630524.JPGDSC_1699.thumb.JPG.91818c187b51b009d9335a1940ab84ba.JPGDSC_1696.thumb.JPG.4440b330ab3a25a81700df3eac9f9b3a.JPG

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se jmenuje ta firma na repasy ? |
Co se týče pojistek, byly tam různé druhy a byly měněné levou za pravou apod..... tohle je už moc sci fi a honení kočky na střeše :-D

Zkusil bych napsat na ten repas a pokud by to nestihli do konce týdne, tak v ostravě mají novou z JB-tuning (jak tu někdo psal) za 2200,- je to lepší než jet do Opavy pro ,,novou´´ bez záruky za 1800,- :-D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 měsíc později...
  • o 3 měsíce později...

ahoj, ahoj... sorry že jsem nedal vědět čím to bylo... opravdu řídící jednotka xenonu, ta už je nová a svítila uplně v pohodě do teďka... Jenže ejhle, přes týden i druhé světlo. Už jsem tak něják tušil čím to je tak jsem prohodil a chvíli svítili obě... pojistky nevyhazovalo jen světlo problikávalo ale svítilo... další den odešla výbojka (neoriginál za 200,-) koupil jsem tu stejnou a ta špatná pujde v pondělí na reklamaci :-D .... ovšem, včera zase přestalo svítit. dnes jsem přehodil ty řídící jednotky (mám už obě nové) a světlo pořád problikavá (svití, ale jako kdyby tam šel něják divně proud).... může to být tou výbojkou, nebo je špatně něco úplně jiného ??  
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě taková věc, nemůže to zlobit i těma obyčejnýma výbojkama ? Koukám na net a je jich tolik že se mi z toho motá palice.... ceny od 170kč až po 1500 za kus.... 
Poradíte někdo co máte vyzkoušené a opravdu funguje a dobře svítí (cena / kvalita)...... Nechci zase dávat za dvě výbojky 3000,- aby svitili o metr dále něž za 500 :-D

na co bych se měl především koukat ? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 1 rok později...
  • o 9 měsíců později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...