Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

No nějaký jsem tady našel, ale píšou u nich že nejsou schváleny do provozu na pozemních komunikacích. Měl jste s tím někdo nějakej problém??? Pochybuju že to policajti kontrolujou. <_<

Nikdy se na to nedivali, protoze tam kde Te budou kontrolovat, nebudes svitit dalkama a na potkavaci mas 55W, takze nikdo nic nepozna :)

Zdravím,no já mám H4 90/100W domodra,seřízené a svítí skvěle.Když jsem šel na technickou,tak jsem uvažoval,že je přehodím,pro klid duše,ale nakonec jsem tam jel s nima a prošel jsem v pohodě,regloskop v pohodě,neřekl jedinou připomínku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TAk dnes jsem zasel na zkousku pro jednu zarovku W5W cool blue OSRAM.Je oproti klasice rozdil sviti vice a vice do bíle barvy(ale nesviti tak bile jak ledka).Cena jedne je asi +-59kc tak jestli chcete vezmu jich par na sklad . Je to hlavne pro ostravu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vam to zkusil vyfotit jaky je v tom rozdil ale fotak si delal co chce no tak aspon priblizne no

Na prvni fotce je žárovka W5W cool blue OSRAM

a na druhe je klasicka

Takže rozdíl nulovej. :palec2:

Psal jsem "fotak si delal co chtel" takze ten rozdil nejde moc videt ale na zivo to je na 50 % jinaci sviti vice do bile barvy a vice takze to ted spilo cele do bile kdyz sviti i ty H4

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vam to zkusil vyfotit jaky je v tom rozdil ale fotak si delal co chce no tak aspon priblizne no

Na prvni fotce je žárovka W5W cool blue OSRAM

a na druhe je klasicka

Takže rozdíl nulovej. :palec2:

Psal jsem "fotak si delal co chtel" takze ten rozdil nejde moc videt ale na zivo to je na 50 % jinaci sviti vice do bile barvy a vice takze to ted spilo cele do bile kdyz sviti i ty H4

Jo jasně a možná by ten rozdíl byl vidět kdyby to bylo focený z větší dálky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem vam to zkusil vyfotit jaky je v tom rozdil ale fotak si delal co chce no tak aspon priblizne no

Na prvni fotce je žárovka W5W cool blue OSRAM

a na druhe je klasicka

Takže rozdíl nulovej. :palec2:

Psal jsem "fotak si delal co chtel" takze ten rozdil nejde moc videt ale na zivo to je na 50 % jinaci sviti vice do bile barvy a vice takze to ted spilo cele do bile kdyz sviti i ty H4

Jo jasně a možná by ten rozdíl byl vidět kdyby to bylo focený z větší dálky.

Ze bych to sel ted vyfotit ???? Moc se mi nechce takze mozna zitra

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, v rychlosti jsem proběhl Vaši diskusi do které bych se nechtěl zapojovat ale částečně Vám mohu pomoci a to s přesným kontaktem na výhradního dovozce žárovek Philips do CR, který by Vám měl zodpovědět i otázky ohledně homologizace. Jeto firma Meteor s.r.o -viz. www.meteor.cz- je to velkoobchod ale mají i maloobchod v prostorách sídla své firmy v Horních Počernících v Areálu bývalého Xaverova.Otvírací doba je 8-16.00 hod. :)

Žárovky Philips mají homologaci v celé evropě. :palec2:

takto svítí W5W Philips, mě by zajímala ta tvá homologace, o tom nikoho nepřesvědčím a nikoho to nebude zajímat. Na autě nemá ve předu nic svítit modře!!!!! Sundal jsem je a dal bílé diody, ty tolik neřvou a je klid!!!!!

post-5078-1193257928_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj chlapi, v rychlosti jsem proběhl Vaši diskusi do které bych se nechtěl zapojovat ale částečně Vám mohu pomoci a to s přesným kontaktem na výhradního dovozce žárovek Philips do CR, který by Vám měl zodpovědět i otázky ohledně homologizace. Jeto firma Meteor s.r.o -viz. www.meteor.cz- je to velkoobchod ale mají i maloobchod v prostorách sídla své firmy v Horních Počernících v Areálu bývalého Xaverova.Otvírací doba je 8-16.00 hod. :)

Žárovky Philips mají homologaci v celé evropě. :palec2:

takto svítí W5W Philips, mě by zajímala ta tvá homologace, o tom nikoho nepřesvědčím a nikoho to nebude zajímat. Na autě nemá ve předu nic svítit modře!!!!! Sundal jsem je a dal bílé diody, ty tolik neřvou a je klid!!!!!

to je ona

post-5078-1193257969_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses si jistej, ze to je Philips? :) Moje philipsky maji totiz svetlemodry sklo a vypadaji celkove kvalitnejs...

Naprosto, ale jinak máš pravdu viděl jsem i světlejší když jsem to vybíral. Bylo to součástí celé sady s H-4, ty jsem poslal dál protože mám Osramy a šlo mi jem o ty W5W, ale jsou moc modrý, asi jsem měl vzít ty světlejší. Jinak jak píšu bylo to v sadě s nějakýma H-4 Blue Vision a pod. už nevím přesně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses si jistej, ze to je Philips? :) Moje philipsky maji totiz svetlemodry sklo a vypadaji celkove kvalitnejs...

Naprosto, ale jinak máš pravdu viděl jsem i světlejší když jsem to vybíral. Bylo to součástí celé sady s H-4, ty jsem poslal dál protože mám Osramy a šlo mi jem o ty W5W, ale jsou moc modrý, asi jsem měl vzít ty světlejší. Jinak jak píšu bylo to v sadě s nějakýma H-4 Blue Vision a pod. už nevím přesně.

Aha, tak to docela cumim, ty sady jsem taky nekde okukoval, ale tohodle sem si nevsim, uff. Ze by uz i Philips delal ruzny varianty pro ruzny trhy a paxe nam sem dostane kde co? :( Ja mam teda ty svetly, kdyz byly novy, svitily krasne bile, ted uz je to bilozluty, spis zluty, jak je to mozny, kdyz jsou to jen parkovacky, nechapu :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takže jsem zakoupil H4 tungsram megalight plus 55/60w + 60%. Dneska jsem je vyzkoušel. Je to naprosto strašný a nikomu je nedoporučuju. Je to vyloženě chyták na peníze, pač svítí úplně stejně jako normální H4. Příští týden ještě zkusím philips a uvidím, jestli je nějaký rozdíl. Jinak ty tungsram na tlumené svítí celkem OK, ale při dálkových se světlo nezvykle rozlévá a je hodně neostré, přirovnal bych to jako když bych prosvěcoval lehoučkou mlhu. fuck

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neviete kde by som v Bratislave zohnal tie Philipsy VisonPlus? Ani CobraTuning ich nemá v ponuke. Pobehal som toho už dosť a nič som nezohnal, všade majú iba Elty, Osramy a nonamy. :huh:

Díky.

Kde je koupis nejblize Breclavi je OBI v Hodonine.A schovej si dobre uctenku pro pripad reklamace.Ja je rok co rok reklamuji a davaji mi vzdy novou a na ni se vztahuje znovu zaruka 2 roky a na tuto zaruku vzdy reklamuji tu,ktera praskne.-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ses si jistej, ze to je Philips? :) Moje philipsky maji totiz svetlemodry sklo a vypadaji celkove kvalitnejs...

Naprosto, ale jinak máš pravdu viděl jsem i světlejší když jsem to vybíral. Bylo to součástí celé sady s H-4, ty jsem poslal dál protože mám Osramy a šlo mi jem o ty W5W, ale jsou moc modrý, asi jsem měl vzít ty světlejší. Jinak jak píšu bylo to v sadě s nějakýma H-4 Blue Vision a pod. už nevím přesně.

Aha, tak to docela cumim, ty sady jsem taky nekde okukoval, ale tohodle sem si nevsim, uff. Ze by uz i Philips delal ruzny varianty pro ruzny trhy a paxe nam sem dostane kde co? :( Ja mam teda ty svetly, kdyz byly novy, svitily krasne bile, ted uz je to bilozluty, spis zluty, jak je to mozny, kdyz jsou to jen parkovacky, nechapu :(

to máš jednoduchá to sklo je natónované dodatečně nějakým barevným filmen a nevydrží to, jednoduše to poznáš podle čiré patice !!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt nic moc? Tak to je pro mě zklamání, já se těšil, že to je to best, co se dá koupit :feve:

Před týdnem jsu instaloval Philips H4 X-treme Power (+ 80% světla navíc)

a když to porovnám s původními žárovkami od výrobce,

je to vážně o něčem jiném :palec2:

Žárovky jsou homologované v EU, vydávají jasné bílé světlo, brání přehřívání

světlometu. Cena lehce přes 1.000 Kč is poštovným za parkovací (2 ks) tlumená a dálková světla (také 2 ks).

Aby to mělo ještě lepší efekt, je třeba vždy po 2 letech světla opatrně demontovat

(myšleno jen skla světlometů, tato skla pečlivě umýt a vyleštit vnitřní stěny světlometů, pro

lepší odraz světla). Dobrý návod je umístěn zde na fóru v instalačních manuálech (tuším).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt nic moc? Tak to je pro mě zklamání, já se těšil, že to je to best, co se dá koupit :feve:

Před týdnem jsu instaloval Philips H4 X-treme Power (+ 80% světla navíc)

a když to porovnám s původními žárovkami od výrobce,

je to vážně o něčem jiném :palec2:

Žárovky jsou homologované v EU, vydávají jasné bílé světlo, brání přehřívání

světlometu. Cena lehce přes 1.000 Kč is poštovným za parkovací (2 ks) tlumená a dálková světla (také 2 ks).

Aby to mělo ještě lepší efekt, je třeba vždy po 2 letech světla opatrně demontovat

(myšleno jen skla světlometů, tato skla pečlivě umýt a vyleštit vnitřní stěny světlometů, pro

lepší odraz světla). Dobrý návod je umístěn zde na fóru v instalačních manuálech (tuším).

ok zajtra nafotim a uvidite to "biele" svetlo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky mi zítra moc nepomůžou, ráno jedu do Plzně, tak mám v plánu je tam koupit :feve: , ale jsem teď opravdu na váškách. Bluevision nechci, namodralé světlo mi nedělá dobře na oči. Jinak oni ty x.treme power nemají svítit vyloženě bíle. Jde mi spíš o to, jaký kus vozovky osvítí s jakou intenzitou a jak daleko dosvítí na dálková.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To jako fakt nic moc? Tak to je pro mě zklamání, já se těšil, že to je to best, co se dá koupit :feve:

Před týdnem jsu instaloval Philips H4 X-treme Power (+ 80% světla navíc)

a když to porovnám s původními žárovkami od výrobce,

je to vážně o něčem jiném :palec2:

Žárovky jsou homologované v EU, vydávají jasné bílé světlo, brání přehřívání

světlometu. Cena lehce přes 1.000 Kč is poštovným za parkovací (2 ks) tlumená a dálková světla (také 2 ks).

Aby to mělo ještě lepší efekt, je třeba vždy po 2 letech světla opatrně demontovat

(myšleno jen skla světlometů, tato skla pečlivě umýt a vyleštit vnitřní stěny světlometů, pro

lepší odraz světla). Dobrý návod je umístěn zde na fóru v instalačních manuálech (tuším).

ok zajtra nafotim a uvidite to "biele" svetlo

A co ty světlomety? Už jste mel demontované?

Když se vyleští a umejou skla, vypadá to vážně o mnoho lépe...

Zkuste to a uvidíte sám :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...