Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

  • o 3 týdny později...
Tak já z těch philips bluevision až tak nadšenej nejsem. Za sucha je to dobrý a vypadá to hezky. Jenže když je mokrá silnice, tak se mi zdá, že vidim možná i hůř, než s klasickejma žárovkama.

Kdyby sis přečetl celé téma, tak se to řešilo a došlo se ke stejnému názoru ;)

Mohl si ušetřit pár stovek lol

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby sis přečetl celé téma, tak se to řešilo a došlo se ke stejnému názoru ;)

Mohl si ušetřit pár stovek lol

Jasný, já je tam už mam skoro rok, jen jsem viděl téma bluevision a bez pročítání jsem napsal svojí zkušenost. Njn neni nad origo xeny, ale kde na to furt brát..? :kol-129:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Takto to nemuzes porovnavat,bo levy svetlomet neni totozny s pravym.Musel by jsi prvne udelat foto v levem Philips a v pravem Osram a potom foto v pravem Philips a v levem Osram,to by bylo potom nejak prukazne,ale i tak nejde brat foto na zdi jako nejakou bernou minci...musi brat to co vidis z auta v noci na ceste,to je to nejdulezitejsi....

první foto: vlevo Philips blue (už nevím přesné označení) - vpravo Osram Bilux Allseason

druhé foto: vlevo Philips blue - vpravo Osram NIGHT BREAKER

a třetí foto: obě Osram NIGHT BREAKER

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro koho jich kupuješ tolik??? ;)

To já je pak můžu zhánět jak chci když mi řeknou (v Brně) v obchodě že je nemají že je o ně velký zájem a příjde jim vždy jen pár krabiček. :angry::disgust:

No přesně jak píšeš. Dle prodejce je o ně velký zájem a dodávky H4 snad plní tak na 10%. Měl jsem je objednané snad od 2 nebo 3 ledna a 2 x mi psali jestli budu ještě čekat nebo ruším objednávku. :feve: Vytrval jsem. Tak vydrž a budou. :palec2:

Bral jsem je i pro souseda a o poštovné jsme se rozdělili. On pro sebe na feldu, přítelkyni na fačko a dědkovi na polo. Jedna je pro mě a jedna na kango tchánovi. Žádná zásoba, už svítí všechny. Chlapi chválí :) jak to nesvítí jen ženská :o si ani nevšimla.

Ty fotky udělám, tak jak navrhujete ať je to líp vidět. Případně i z auta. Já je sem házel jen tak narychlo. Jo, bude to ale u Philipsky jen s dálkáčema. Na philipsce odešla potkávačka zrovna v den jak mi dorazily Osramky. Druhá philipska se odporoučela už dříve.

Ještě můžu hodit srovnání s Osram allseason nebo s obyčejnou. Mám tu i jednu 100/80 W tu chcete taky?

Pak už by se dalo hovořit o testu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No přesně jak píšeš. Dle prodejce je o ně velký zájem a dodávky H4 snad plní tak na 10%. Měl jsem je objednané snad od 2 nebo 3 ledna a 2 x mi psali jestli budu ještě čekat nebo ruším objednávku. :feve: Vytrval jsem. Tak vydrž a budou. :palec2:

Bral jsem je i pro souseda a o poštovné jsme se rozdělili. On pro sebe na feldu, přítelkyni na fačko a dědkovi na polo. Jedna je pro mě a jedna na kango tchánovi. Žádná zásoba, už svítí všechny. Chlapi chválí :) jak to nesvítí jen ženská :o si ani nevšimla.

Ty fotky udělám, tak jak navrhujete ať je to líp vidět. Případně i z auta. Já je sem házel jen tak narychlo. Jo, bude to ale u Philipsky jen s dálkáčema. Na philipsce odešla potkávačka zrovna v den jak mi dorazily Osramky. Druhá philipska se odporoučela už dříve.

Ještě můžu hodit srovnání s Osram allseason nebo s obyčejnou. Mám tu i jednu 100/80 W tu chcete taky?

Pak už by se dalo hovořit o testu.

Ano aj s 100/ 80 W

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zase vyreklamováno a teď vybrat zase jiné. žárovky se reklamují dobře, oni totiž s tím nic nedělají měsíc počkáš a vrátí ti prachy nebo dají jiné co taky na žárovce poznáš. Takhle to aplikuji již 3roky lol v Globusu. Takže jsem měl vlastně půjčené 3roky žárovky. lol A ještě jsem na tom vydělal parkovačky bo jsem jim tam nareklamaci z žárovkama dal jiné parkovačky.

Philips Blue-vision. Vždy vydrží tak rok, ale zase je fakt že najezdím opravdu hodně.

Uvidím teď asi počkám na léto a pak zase nějaké koupím asi zkusím Osram night breaker jestli je někde v obchodáku budou mít jinde kupovat nebudu kůli reklamaci lol

Editováno: , autor: zabiak
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak konečně jsem upravil velikost fotek ať je sem můžu hodit.

První tři fotky jsou Osram Night Breaker.

Foceny s oběma žárovkama. Ostatní jsou vždy jen s jednou žárovkou protože nenám druhou do páru a u Philipsky nejde potkávačka.

Pro srovnání jsem udělal i fotku s jednou Osram Night Breaker.

Hodím to sem postupně ať se fotky nepomíchají.

post-12458-1202410748_thumb.jpg

post-12458-1202410764_thumb.jpg

post-12458-1202410777_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...