Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Bando,

zitra razim na cesty a prevazne asi pojedu v noci, kvuli tem vedrum, a tak premyslim, ze upgradnu predni zarovky. Mam tam 55/100W od Elty, ktery sou zuppa, ale na delsi cestu premyslim o prehozeni.

Mate nekdo zkusenosti s temahle?

Philips BlueVision - sviti pry o 30% vic a 20m dal, do modra - asi 850,-

Philips VisionPlus - neco podobnyho, akorat asi ne tak modry a levnejsi - cca 600,-

Philips NightGuide - ma tri odstiny bilyho svetla, jedno do vetsi dalky, jedno osvetluje znacky a jedno postavy a tak, nevim, co na tom muze byt pravdy, stoji 900,-

Philips GT150 - pry tuningove, svetlo do modra, ma to nakej efekt asi, a ze sviti taky asi o 20m dal, cena tusim asi 750,-

Co byste zvolili, zkusenosti vitany... dik moc -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando,

zitra razim na cesty a prevazne asi pojedu v noci, kvuli tem vedrum, a tak premyslim, ze upgradnu predni zarovky. Mam tam 55/100W od Elty, ktery sou zuppa, ale na delsi cestu premyslim o prehozeni.

Mate nekdo zkusenosti s temahle?

Philips BlueVision - sviti pry o 30% vic a 20m dal, do modra - asi 850,-

Philips VisionPlus - neco podobnyho, akorat asi ne tak modry a levnejsi - cca 600,-

Philips NightGuide - ma tri odstiny bilyho svetla, jedno do vetsi dalky, jedno osvetluje znacky a jedno postavy a tak, nevim, co na tom muze byt pravdy, stoji 900,-

Philips GT150 - pry tuningove, svetlo do modra, ma to nakej efekt asi, a ze sviti taky asi o 20m dal, cena tusim asi 750,-

Co byste zvolili, zkusenosti vitany... dik moc -_-

Pouzivam uz rok Philips VisionPlus a jsou naprosto super.Sviti jako o dusu a zivotnost je taky super.a rok nepraskla ani jedna.Vrele doporucuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky jsem dával Philips, konkretně BlueVision Ultra.

Modrý vzhled světla s delší životností, brilantní jas podobný dennímu světlu. UV block : bezpečný i pro plastová světla.

Parkovačky jsou taky do modra. Cena byla kolem 1000 a zatím max spokojenost.

Myslel jsem si že budu protijedoucí oslňovat, ale opak je pravdou. Z auta je teď krásně vidět a noční jízda se teď stala požitkem i pro přítelkyni která nechtěla v noci řídit, protože nic nevidí.

Tak jsem koupil tyhle a já teď můžu bumbat když někam jedeme a nemusím se bát o odvoz.

:rolleyes:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bando,

zitra razim na cesty a prevazne asi pojedu v noci, kvuli tem vedrum, a tak premyslim, ze upgradnu predni zarovky. Mam tam 55/100W od Elty, ktery sou zuppa, ale na delsi cestu premyslim o prehozeni.

Mate nekdo zkusenosti s temahle?

Philips BlueVision - sviti pry o 30% vic a 20m dal, do modra - asi 850,-

Philips VisionPlus - neco podobnyho, akorat asi ne tak modry a levnejsi - cca 600,-

Philips NightGuide - ma tri odstiny bilyho svetla, jedno do vetsi dalky, jedno osvetluje znacky a jedno postavy a tak, nevim, co na tom muze byt pravdy, stoji 900,-

Philips GT150 - pry tuningove, svetlo do modra, ma to nakej efekt asi, a ze sviti taky asi o 20m dal, cena tusim asi 750,-

Co byste zvolili, zkusenosti vitany... dik moc  -_-

Pouzivam uz rok Philips VisionPlus a jsou naprosto super.Sviti jako o dusu a zivotnost je taky super.a rok nepraskla ani jedna.Vrele doporucuji.

tak mně vydržely 1/2 roku a už jedu druhou sadu, tak jsem zvědav, jak dlouho vadrží...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladať nové vlákno preto to dávam sem.

Myslíte, že je potrebné po každej výmene žiaroviek dať nastaviť alebo premerať svetlá?

Není, ale pokud jdeš na STK a nebo jsi to nikdy nedělal tak je to dobré. Já si to nechávám dělat když je u Klokočy jarní prohlídka za určitý peníz. A poněvadž otroci od Klokočky choděj ke mně do posilovny, tak mám jistotu že je to vždy dobře seřízené, jinak bych je :aggressive:

EDIT : Stalo se mi ještě z feldou, že mě z STK vykopli za špatně seřízená světla. STK - Horoměřice.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladať nové vlákno preto to dávam sem.

Myslíte, že je potrebné po každej výmene žiaroviek dať nastaviť alebo premerať svetlá?

Není, ale pokud jdeš na STK a nebo jsi to nikdy nedělal tak je to dobré. Já si to nechávám dělat když je u Klokočy jarní prohlídka za určitý peníz. A poněvadž otroci od Klokočky choděj ke mně do posilovny, tak mám jistotu že je to vždy dobře seřízené, jinak bych je :aggressive:

EDIT : Stalo se mi ještě z feldou, že mě z STK vykopli za špatně seřízená světla. STK - Horoměřice.

Nj v Horoměřicích mě taky vykopli, ale já toho měl více -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladať nové vlákno preto to dávam sem.

Myslíte, že je potrebné po každej výmene žiaroviek dať nastaviť alebo premerať svetlá?

Urcite.Bo tam zarovku nedas na 100% stejne jako tu predchozi a hlavne neni na 100% vyrobena jako ta predchozi.Tak urco doporucuji udelat geometrii svetel,je to za par penez a hlavne vyuzijes poradneho vykonu nove zarovky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladať nové vlákno preto to dávam sem.

Myslíte, že je potrebné po každej výmene žiaroviek dať nastaviť alebo premerať svetlá?

Není, ale pokud jdeš na STK a nebo jsi to nikdy nedělal tak je to dobré. Já si to nechávám dělat když je u Klokočy jarní prohlídka za určitý peníz. A poněvadž otroci od Klokočky choděj ke mně do posilovny, tak mám jistotu že je to vždy dobře seřízené, jinak bych je :aggressive:

EDIT : Stalo se mi ještě z feldou, že mě z STK vykopli za špatně seřízená světla. STK - Horoměřice.

mi na STK světla vždy seřídí. Tak jsem myslel, že je to standart :o a mám to v ceně STK :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi na STK světla vždy seřídí. Tak jsem myslel, že je to standart :o a mám to v ceně STK :D

Koukám asi jak kde. By mě mohli za to zkusit vyhodit... kol4

....i když já mám samozřejmě standardně vše v pořádku... :smich:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi na STK světla vždy seřídí. Tak jsem myslel, že je to standart :o a mám to v ceně STK :D

No právě já taky, takže jsem tam přifičel s velkou parádou a z nadávkami jsem odjel, protože to byla jediná závada. Takže odstranit a zase zpět a paku ž to bylo vše v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi na STK světla vždy seřídí. Tak jsem myslel, že je to standart :o  a mám to v ceně STK :D

Koukám asi jak kde. By mě mohli za to zkusit vyhodit... kol4

....i když já mám samozřejmě standardně vše v pořádku... :smich:

U vás v těch polích to dělaj, potože by se tam pak jinak dloubali v rypáku. :D-_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mi na STK světla vždy seřídí. Tak jsem myslel, že je to standart :o  a mám to v ceně STK :D

Koukám asi jak kde. By mě mohli za to zkusit vyhodit... kol4

....i když já mám samozřejmě standardně vše v pořádku... :smich:

Za neseřízená světla tě nemohou vyhodit,pouze v případě,že seřídit z nějakého důvodu nepůjdou.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechcem zakladať nové vlákno preto to dávam sem.

Myslíte, že je potrebné po každej výmene žiaroviek dať nastaviť alebo premerať svetlá?

Urcite.Bo tam zarovku nedas na 100% stejne jako tu predchozi a hlavne neni na 100% vyrobena jako ta predchozi.Tak urco doporucuji udelat geometrii svetel,je to za par penez a hlavne vyuzijes poradneho vykonu nove zarovky.

Díky páni ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci trochu bych se vratil k zacatecnimu prispevku. Je mi jedno jestli jsou do modra nebo do bela hlavni je aby svitili co nejlepe takze ktere koupit??? Pojedu do chorvatska pres noc a nerad bych celou cestu nadaval ze to sviti na . . .

Pokud ti to je jedno, tak jdi někam kde mají výběr, třeba Globus a tam se rozhodni na místě. Buď jdi do Philipsu a nebo tam mají i Osram s větší svítivostí, ty jsem tam měl taky, ale po recenzích jsem šel do Philipsu a mám po starostech. Zaleží kolik do toho chceš dát, Philips je kolem 1000 za sadu a Osram je zhruba 150 za jednu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci trochu bych se vratil k zacatecnimu prispevku. Je mi jedno jestli jsou do modra nebo do bela hlavni je aby svitili co nejlepe takze ktere koupit??? Pojedu do chorvatska pres noc a nerad bych celou cestu nadaval ze to sviti na . . .

Pokud ti to je jedno, tak jdi někam kde mají výběr, třeba Globus a tam se rozhodni na místě. Buď jdi do Philipsu a nebo tam mají i Osram s větší svítivostí, ty jsem tam měl taky, ale po recenzích jsem šel do Philipsu a mám po starostech. Zaleží kolik do toho chceš dát, Philips je kolem 1000 za sadu a Osram je zhruba 150 za jednu.

Jo jo ja mam ty Osramy neco kolem 300,- za sadu a byl tam rozdil oproti puvodnim, ale ne velky, nyni jsem videl Philips a valil jsem oci. Sviteji vazne fajnove... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...
Neviete kde by som v Bratislave zohnal tie Philipsy VisonPlus? Ani CobraTuning ich nemá v ponuke. Pobehal som toho už dosť a nič som nezohnal, všade majú iba Elty, Osramy a nonamy. :huh:

Díky.

neviem ci je to este aktualne alebo si ich uz zohnal ale myslim ze by ich mali mat na Kosickej smerom od mosta Apolo na Dulovo nam. tak cca 150m pred dulakom na lavej strane (na pravej smerom na apolo) je predajna so svietidlami vraj mavaju skladom Philips ziarovky. Dnes som chcel ist kupit Philips SilverVision ale bohuzial maju nejaku divoku otvaraciu dobu cca do 16tej a v piatok tusim len do 15tej, tak snad to zajtra nejak stihnem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kluci trochu bych se vratil k zacatecnimu prispevku. Je mi jedno jestli jsou do modra nebo do bela hlavni je aby svitili co nejlepe takze ktere koupit??? Pojedu do chorvatska pres noc a nerad bych celou cestu nadaval ze to sviti na . . .

Pokud ti to je jedno, tak jdi někam kde mají výběr, třeba Globus a tam se rozhodni na místě. Buď jdi do Philipsu a nebo tam mají i Osram s větší svítivostí, ty jsem tam měl taky, ale po recenzích jsem šel do Philipsu a mám po starostech. Zaleží kolik do toho chceš dát, Philips je kolem 1000 za sadu a Osram je zhruba 150 za jednu.

Jj, v globusu je maji vsechny, tam sem nad tim prave dumal a pak dal tendle prispevek :) Nakonec sem je pred HR nekoupil, trosku pak litoval, protoze i cesta tam, i cesta zpatky, byly docela ocistec :) Takze to asi precejen koupim, ale spis je tam dam az se bude driv stmivat, ted je svetla hafo jeste -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...