Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Kluci trochu bych se vratil k zacatecnimu prispevku. Je mi jedno jestli jsou do modra nebo do bela hlavni je aby svitili co nejlepe takze ktere koupit??? Pojedu do chorvatska pres noc a nerad bych celou cestu nadaval ze to sviti na . . .

Pokud ti to je jedno, tak jdi někam kde mají výběr, třeba Globus a tam se rozhodni na místě. Buď jdi do Philipsu a nebo tam mají i Osram s větší svítivostí, ty jsem tam měl taky, ale po recenzích jsem šel do Philipsu a mám po starostech. Zaleží kolik do toho chceš dát, Philips je kolem 1000 za sadu a Osram je zhruba 150 za jednu.

Jj, v globusu je maji vsechny, tam sem nad tim prave dumal a pak dal tendle prispevek :) Nakonec sem je pred HR nekoupil, trosku pak litoval, protoze i cesta tam, i cesta zpatky, byly docela ocistec :) Takze to asi precejen koupim, ale spis je tam dam az se bude driv stmivat, ted je svetla hafo jeste -_-

Tak das pak vedet, rozdil atd...? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by hlavně zajímalo, jestli jsou ty žárovky se světlem do modra vůbec homologovaný, moc se mi to nezdá.

To by me taky zajimalo. Nicmene na krabickach zadny ATEST neni. :( Pry potom nase zlata policie docela pase...

Philips bych se nebál ty je bodou mít schválené a navíc oni modře nesvítí. Svítí bíle akorád mají modré sklo a to se odráží ve světlometech takže vidíš když se kouknež do světlometu trošku modrou jinak svítí bíle.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by hlavně zajímalo, jestli jsou ty žárovky se světlem do modra vůbec homologovaný, moc se mi to nezdá.

To by me taky zajimalo. Nicmene na krabickach zadny ATEST neni. :( Pry potom nase zlata policie docela pase...

Samozřejmě,že tam označení být musí,ale ne ATEST.Uvádí se homologační značka E s příslušným číslem země původu.Na krabičce může(ale nemusí) být pro doplnění popis ECE 37(Economy Commission for Europe).To je předpis EHK číslo 37,který musí žárovka splňovat.

post-24-1156019656.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by hlavně zajímalo, jestli jsou ty žárovky se světlem do modra vůbec homologovaný, moc se mi to nezdá.

To by me taky zajimalo. Nicmene na krabickach zadny ATEST neni. :( Pry potom nase zlata policie docela pase...

Samozřejmě,že tam označení být musí,ale ne ATEST.Uvádí se homologační značka E s příslušným číslem země původu.Na krabičce může(ale nemusí) být pro doplnění popis ECE 37(Economy Commission for Europe).To je předpis EHK číslo 37,který musí žárovka splňovat.

skvele, diky za informaci. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

kua. alebo 420? ale mne sa zda ze 320 za kus. ja som z ds a kupil som ich u nas. no pozrem sa. inac robim v ba, ked chces donesiem ti...

povodne som chcel Osram SilverStar, ale som skor natrfil na tie philipsy. nie si so silverstar spokojny?

Editováno: , autor: mcsolle
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mcsolle: SilverStar su v pohode, teda zatial sa mi moc v noci nepodarilo jazdit aby som mohol lepsie hodnotit, chcelo by to nejaku nocnu jazdu mimo BA resp. niekde kde nieje poulicne osvetlenie, inak vdaka za ponuku ale tym ze SS mam asi tyzden tak ich tam necham kym sa nevypalia potom ak nezozeniem SV tak by som sa ozval a zneuzil ta ;)

...cital som niekde ze tie SV maju dlhsiu zivotnost ako SS preto som ich zhanal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám tam ty Philipse, jsou super! Zvlášť po feceliftu :D Svítí to jako mourovatý. Kupoval jsem v OBI skoro za litr :(

A ktery z nich mas? Podle ceny asi ty Nightguide, coz? Ja nedavno daval facelift a je to teda velkej rozdil, i se stejnejma zarovkama, ale porad je jeste kam jit -_-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

Ja myslel tu stranku a tyto zarovky o kterych je toto tema

Philips BLUE VISION H4 na te strance za 790,- ;)

Ale kdyz jsi nadhodil tyto, je to jen tva ironie ci sviteji vazne skoro jako xeny? :huh::D

Cartechgroup to je za Bohemkou na svetlech doleva? :huh:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nevim zda znate, ale zde je maji za celkem slusnou porizovacku, co?

A kdyz praskne v zaruce, coz je predpokladam 2 roky, oni je vymeni? :huh:

http://www.alarm-novotny.cz/index.php?page...cz-83203&pos=30

Známe od Marka z Cartechu : http://www.cartechgroup.cz/?detail&did=zar...y-vyprodeje_331

Svítí výborně, vlastní zkušenost. Jsou hodně blízko xenonům. :palec2:

Ja myslel tu stranku a tyto zarovky o kterych je toto tema

Philips BLUE VISION H4 na te strance za 790,- ;)

Ale kdyz jsi nadhodil tyto, je to jen tva ironie ci sviteji vazne skoro jako xeny? :huh::D

Cartechgroup to je za Bohemkou na svetlech doleva? :huh:

Pokud jedeš okolo Bohemky, tak do prava(od Kohinoru směrem do Nuslí). Jinak jsou jim podobný, netvrdím, že to imituje xenony, ale je to prostě podobný a svítěj dobře, jsem spokojenej

Editováno: , autor: Palo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...