Přejít na obsah

Zarovky H4


krysarr

Doporučené příspěvky

Já tam mám Osram SilverStar 50% plus a jsem spokojenej, světal mám seřízený mašinou, občas na mě někdo blikne, což oceňuju že trošku oslňuje, protože doufám, že když by chtěl někdo v noci za volantem zachrápat, tak že ho ten šajn trochu probere :p jinak to by ten rozdíl oproti těm fylipsům musel být sakar velkej, aby se mi to vyplatilo je kupovat...

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bluevizion jsou super a mají o50% větší svítivost a jsou k tomu ještě modrý parkovačky které svítí bíle, někde tu je podobné téma kde tyto žárovky lidi chválii

mam celou tuhle sadu, vsechny 4 do kopy...mel jsem je zadarmo a parada...akorat mi nekteri rikaji ze to vypada jak kdyz mi sviti dalkovy, ale to je asi tim kdyz se auto trochu zhoupne...

v noci parada proti serii, nesrovnatelne :) parkovacky nejsou nijak hnusne modre ani zlute

ja osobne muizu doporucit...mam je tam uz temer 20000 km ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 2 týdny později...

Mě by zajímalo, jestli svítěj víc ty Philips BlueVision anebo Osram SilverStar 50%+ mám trochu cukačky na ty Philips, ale bojím se aby to jen nesvítilo modře... Protože ty osramky jsou skutečně šajnovačky... Nevímjestli tady totiž srovnáváte obyčejné H4 s těmi lepšími, anebo už dva lepší typy, třeba ty jak jsem jmenoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě by zajímalo, jestli svítěj víc ty Philips BlueVision anebo Osram SilverStar 50%+ mám trochu cukačky na ty Philips, ale bojím se aby to jen nesvítilo modře... Protože ty osramky jsou skutečně šajnovačky... Nevímjestli tady totiž srovnáváte obyčejné H4 s těmi lepšími, anebo už dva lepší typy, třeba ty jak jsem jmenoval.

Nesviti modre.Sviti ciste bile a jsou super,mam je rok a pul na Octavii a predtim tri roky na Toledu.Muzu jen vrele doporucit.Jen skusenost takova,ze H1 vydrzi jen cca 8 mesicu,pak praskne vlakno a H4 mam rok a zatim bez problemu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec rozhoupal a koupil ty Philips BlueVision Ultra 4.000 °K. Je to jak jsem očekával... svítí to jako víc bíle, ale chybí tomu ta intenzita. Když jde člověk před auto, a podívá se do světel, tak to jako fakt vypadá dobře, ale bohužel jen aby něco vypadalo dobře mě fakt neuspokojuje. Dle mého osobního názoru jsou absolutně nesrovnatelé s Osram Bilux Silverstar 50%, který maj stříbrnej vrchlík a přežhavované vlákno a skutečně intenzita svícení je mnohem jasnější a dosah světla delší, než tyhle Philipsy s bělejším světlem. Navíc jedna stojí na Jetce 189,- Kč takže i cena je příznivější. Pro ty co jezdí převážně v noci, tak jako já, bych rozhodě doporučil ty Osramy. Ty co upřednostňují věci typu "aby to hlavně dobře vypadalo" tak jsou ty Philipsy asi nejlepší volba. Ale dát takovou palbu jen za modré sklíčko u žárovky se fakt nevyplatí. Takže kdyby měl někdo zájem ty moje odkoupit, rád mu je prodám za zajímavou cenu. Měl jsem je v autě jen jednou, když sem je jel projet, takže mají najeto asi 25 km. Takže kdo by souhlasil s platbou převodem na účet, tak mu ty žárovky doporučeně (+25,-) pošlu včetně pokladního bloku a v origo balení. Dohoda přes ICQ, či email.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec rozhoupal a koupil ty Philips BlueVision Ultra 4.000 °K. Je to jak jsem očekával... svítí to jako víc bíle, ale chybí tomu ta intenzita. Když jde člověk před auto, a podívá se do světel, tak to jako fakt vypadá dobře, ale bohužel jen aby něco vypadalo dobře mě fakt neuspokojuje. Dle mého osobního názoru jsou absolutně nesrovnatelé s Osram Bilux Silverstar 50%, který maj stříbrnej vrchlík a přežhavované vlákno a skutečně intenzita svícení je mnohem jasnější a dosah světla delší, než tyhle Philipsy s bělejším světlem. Navíc jedna stojí na Jetce 189,- Kč takže i cena je příznivější. Pro ty co jezdí převážně v noci, tak jako já, bych rozhodě doporučil ty Osramy. Ty co upřednostňují věci typu "aby to hlavně dobře vypadalo" tak jsou ty Philipsy asi nejlepší volba. Ale dát takovou palbu jen za modré sklíčko u žárovky se fakt nevyplatí. Takže kdyby měl někdo zájem ty moje odkoupit, rád mu je prodám za zajímavou cenu. Měl jsem je v autě jen jednou, když sem je jel projet, takže mají najeto asi 25 km. Takže kdo by souhlasil s platbou převodem na účet, tak mu ty žárovky doporučeně (+25,-) pošlu včetně pokladního bloku a v origo balení. Dohoda přes ICQ, či email.

Nechci moc mudrovat.Ale jak dlouze vydrzi prezhavovane vlakno?

Vydrzi vice jak neprezhavovane?Pokud vydrzi aspon stejne dlouze tak prejdu.Na to co vychvalujes.

Ja jsem naprosto spokojen s Philips.A urco zustanu u nich,bo sviti pekne a zivotnost super.Nepotrebuji menit zarovku co pul roku a jeste co pul roku jet na serizeni svetel,bo zadna zarovka neni na 100% stejna jako ta predchozi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No na krabičce je informace, že by měly mít zkrácenou životnost na půlku, ale mě vydrželi na Fordoj do doby než sem ho prodal >> takže 2,5 roku. A na octavii je mám už 3/4 roku a to svítím celodeně od té doby co mám řidičák... Takže raději Osramy za 189 ks, který svítěj podstatně líp než Philipsy za 400 ks který ti můžou když se zrovna kus nepovede prasknout za měsíc...

Editováno: , autor: Matrix
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ještě dělal jeden velký test OSRAM × Philips. Osramky skutečně víc svítí do boku a navíc vpředu nevytvářejí takový ten přechod světlo a pak hned tma, ale jakoby víc svítí do ztracena... Světlo je navíc takové líp rozprostřené před autem. Takže pokud mužu doporučit, tak jedině OSRAM.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem se nakonec rozhoupal a koupil ty Philips BlueVision Ultra 4.000 °K. Je to jak jsem očekával... svítí to jako víc bíle, ale chybí tomu ta intenzita. Když jde člověk před auto, a podívá se do světel, tak to jako fakt vypadá dobře, ale bohužel jen aby něco vypadalo dobře mě fakt neuspokojuje. Dle mého osobního názoru jsou absolutně nesrovnatelé s Osram Bilux Silverstar 50%, který maj stříbrnej vrchlík a přežhavované vlákno a skutečně intenzita svícení je mnohem jasnější a dosah světla delší, než tyhle Philipsy s bělejším světlem. Navíc jedna stojí na Jetce 189,- Kč takže i cena je příznivější. Pro ty co jezdí převážně v noci, tak jako já, bych rozhodě doporučil ty Osramy. Ty co upřednostňují věci typu "aby to hlavně dobře vypadalo" tak jsou ty Philipsy asi nejlepší volba. ....

Sice hezký, ale jak sám řikáš občas na tebe někdo blikne a to je máš seřízený to si myslím, že opravdu není dobré oslňovat ostatní. Jinak je fakt, že je tam přechod světlo a hnedle tma. Ale jsem spokojenej oproti normálním žárovkám o 100% a nikoho neoslňuji a ještě to ve světlometech krásně vypadá a v mlze svítějíá krásně je vidět. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jsem rád že trošku oslňují, však já taky každou chvilku potkám auto, který oslňuje, taková naložená fábka s neskloněnejma světlama to je běs. Ale doufám že když trošku víc svítí, že to když tak mírně ospalého řidiče probudí... A navíc, není nic horšího než posraní mlhovkáři, kteří s nima svítěj furt. To nikomu nevadí ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem ještě dělal jeden velký test OSRAM × Philips. Osramky skutečně víc svítí do boku a navíc vpředu nevytvářejí takový ten přechod světlo a pak hned tma, ale jakoby víc svítí do ztracena... Světlo je navíc takové líp rozprostřené před autem. Takže pokud mužu doporučit, tak jedině OSRAM.

Taky chvalim Osram, konkretne Siverstar. Jsou podstatne levnejsi nez Philips a parametry jsou podobne...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • o 3 týdny později...
  • o 2 týdny později...
Mne to vadi neskutecne, predni i zadni, pokud mi tim nekdo sviti do ksichtu a neoslnuju tim dalsi, rozsvecuju okamzite dalky 2x100W, at si to taky uzije :fakac:

Naprostý souhlas, to mě vždycky mrzí že nemam na okti navěšený přídavný dálky, v tu chvíli by se vážně šikly.

Jinak k tematu- BlueVision jsem měl, byly dobrý, ale někdo mi říkal že největší svítivost mají GT 150. Existují i nějaký GT 130? a ještě zabarvený domodra. Vlastní zkušenost s nima ale nemám. :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Hunter: ty GT150 jsem taky zvazoval, ale asi bych byl prvni, kdo by je zkusil. Ale lakalo me to diky "tuningovemu efektu" a peknymu obalu :) Nakonec mam ty z Cartechu...

2Zaaajdaaa: 150/200W, no tak to bych chtel videt ten ohynek po zapnuti svetel :) Nazev snad ani zadnej nemaj, jsou to klasicky H4, jen s jinou wattazi. Mrkni treba na www.torioplus.cz, tam je maji od Elty :palec2:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zapojit se do konverzace

Nyní můžete odeslat příspěvek a zaregistrovat se později. Pokud máte účet, přihlaste se nyní a zveřejněte příspěvek pomocí svého účtu.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Vložili jste obsah s formátováním.   Odebrat formátování

  Je povoleno maximálně 75 smajlíků.

×   Z vašeho odkazu byl automaticky vytvořen náhled..   Odstranit náhled a nechat pouze odkaz

×   Předchozí vložený obsah byl obnoven.   Vyčistit editor

×   Nemůžete vložit obrázky přímo. Aktualizujte nebo vložte obrázky z URL.

×
×
  • Vytvořit nový...